Za jak dlouho jste poznaly těhotenství?

abygail1
10. srp 2013

Ahoj holky,

za jak dlouho jste poznali že jste těhotné a jaké jste měli podezření či úplně první příznaky 😉 ?
poznala jste třeba některá z vás těhotenství už po týdnu či 14 dnech?

sarkad2856
10. srp 2013

@abygail1 Ano většinou do 10-14 dní po oplození by se měly ukázat na testu // 😉

abygail1
autor
10. srp 2013

tak to musím ještě 3 dny počkat 🙂 jsem strašně nedočkavá 🙂)))

melinkaproch
10. srp 2013

@abygail1 od 8 DPO mě začala bolet prsa - nikdy předtím mě nebolela 😉

sarkad2856
10. srp 2013

@abygail1 někdo zkouší test už 8-10 den a mají tam duchy 😉 je jasné,že čím později se testuje tím by čárka měla být silná 😉

terryfox
10. srp 2013

Pri prvnim tehu jsem vedela, ze je neco jinak asi po 9 dnech po oplodneni, opravdu jsem zazivala "jiny stav" 😉 Rozplakala jsem se na koncertu, hudba me uplne rozklepala 😀 No a svedily me bradavky a pri sprchovani dost bolely. Pozitivni test jsem mela uz 23DC, cykly jsem mivala 32 dnu. A pri druhem tehu jsem faku netusila, nepozorovala jsem na sobe nic neobvykleho, jen bolest nafoukleho bricha jako kazdy jiny mesic par dnu pred MS... Test byl velmi slabe pozitivni 27DC, ale po porodu jsem mela kratsi cykly, tak po 25 dnech. Takze jednou to poznat slo, podruhe ani omylem 😉 😀

paaajka
10. srp 2013

já jsem to poznala taky tak nějak hned - bolela mě prsa, pálila žáha a byla jsem strašně unavená (akorát jsem to přičítala k práci a k dálkovému studiu).. pak se nedostavila menstruace, která byla přesná na den a bylo jasno 😉 na 2 testech mě vyšly slaboulinké dvě čárky - byl to takovej minidušík, ale nebylo pochyb o tom, že tam je 🙂

hance09
10. srp 2013

po 14 dnech jo,protože jsem měla // na testu...nějaký příznaky (nevolnost,únava) až týden po vynechání,když už jsem to měla potvrzené od doktora

angelsb
10. srp 2013

@abygail1 každá to má jinak já to poznala až později až jsem byla v tom 7tt bylo mi špatně a boleli mě prsa ,jinak testík jsem si udělala hned kdy se měla dostavit ms tak jsem byla zvědavá a byl tam duch 😉

renca_hanych
10. srp 2013

já jsem ani o jednom těhu "nevěděla", první těhu zjištěno v 8tt a druhé těhu v 6tt 😀 ale je to tím že jsem neměla žádné problémy těhotenské, za to spoustu osobních - práce, stěhování, úmrtí blízké osoby atd....bylo toho vždy moc a nějak jsem nesledovala kdy byla MS naposledy 😉 😉

asus
10. srp 2013

tak to ted zahivam taky nevim nac sem, mam tam dusiky slabe carky mrkni u me na fotob.mam dotaz taky posledni memzes byla 8.7 dalsi chodila poctive po 27 dnech nic neprislo,pak prislo spineni kdyz se byla 30 od posledni ms dalsi den sem krvacela a treti den men spinila jen dopolko a doted uz nic a test ukazuje fufrt // a nevim co stim sou slabe.

lv
10. srp 2013

já neměla - a ani nesledovala nějaké příznaky..u obou holek tak týden po vynechání menses /neměla jsem na den pravidelné/, podle testu..jinak nic..

petrajurinova
10. srp 2013

Při prvním těhotenství jsem nepoznala nic, o těhotenství mi řekl doktor v 8. tt když jsem měla být přijata do nemocnice na operaci vaječníku. Při druhém těhotenství jsem to věděla snad od třetího dne po oplodnění - nafoukly se a začaly mě bolet prsa, začal se mi zvedat žaludek z vůně oblíbené voňavky i z pohledu na určité potraviny, ale hlavně jsem to tak nějak vnitřně cítila, prostě jsem si najednou byla na 100% jistá tím, že těhotná jsem a že to bude holka i když jsme se před tím 2 roky o dítě snažili bez výsledku. Šaty které měla malá na sobě při odchodu z porodnice jsem koupila ještě dřív, než těhotenský test, který mi těhotenství potvrdil.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru