Zamlklé těhotenství v 7. tt. Měl někdo podobně a mimčo se nakonec objevilo?

luciashek047
5. zář 2022

Ahojky, dneska jsem byla na první kontrole po pozitivním těhotenském testu, dle poslední MS 7tt+2. Na ultrazvuku jen prazdný gestační váček, bez známek embrya, dle velikosti doktorka odhaduje na 6tt+2. Pozvala si mě zas za týden na kontrolu a trošku postrašila i revizí, ale říkala, že teď je to tak 50:50. Je tu některá, která to měla podobně a mimčo se nakonec objevilo? Trošku mě děsí, že ve váčku není vidět ani tečička když tady v diskuzích jsem našla, že už v 6tt spoustě miminek bilo srdíčko. Ovulaci jsem si nehlídala, takže nevím, kdy přesně došlo k otěhotnění. Připravuji se samozřejmě na horší variantu, ale nějaké pozitivní případy by mi možná dodaly alespoň trošku naději 🙂

chlapecektehu
5. zář 2022

@luciashek047 ahoj, měla jsem to úplně stejně jako ty akorát s rozdílem že embryo tam bylo ale nemělo to srdíčko bohužel za další týden na kontrole jsem šla na revizi. Každopádně ti přeju ať ti to dopadne dobře 🍀

luciashek047
autor
5. zář 2022

@chlapecektehu děkuju, i když to moc pozitivně nevidím. Doufám, že vám se pak zadařilo a už čekáte nebo dokonce máte prcka 😉

merope
5. zář 2022

Já byla na kontrole 6+2tt a byl jen gestační váček, o týden později už bilo srdíčko (a bije dosud, už více jak 4 roky 🙂 ).

chlapecektehu
5. zář 2022

@luciashek047 ano, za dva roky se mi podařilo otěhotnět hned na poprvé. Teď mám 8 měsíčního chlapečka 🥰

jjasmina
5. zář 2022

@luciashek047 hele svagrova měla srdíčko skoro v 8tt, já v 8tt bakobec Sp a na revizi jsem nemusela, nicméně sp jsem měla v dubnu a v červnu opět těhotná, takže to může jít i rychle

luciashek047
autor
6. zář 2022

@merope tak uvidíme. Já to včera obrečela a teď už zbývá než čekat na pondělí a třeba se tam zázrak objeví. Ale dodala jsi mi trošku naděje-děkujuuu ❤️

guliii
6. zář 2022

Ano u prvního se srdíčko objevilo v 8tt. já bych raději s revizí počkala alespoň po tom 8tt. z vlastní zkušenosti. Do té doby může odejít i samo. Držím palce.

luciashek047
autor
6. zář 2022

@guliii A predtim jsi na utz měla také jen gestační váček nebo už tam byly nějaké známky embrya? Mě právě překvapilo,že tam je úplně prázdno 😔

guliii
6. zář 2022

@luciashek047 jen váček, ale prostě je to buď a nebo. Držím palce ať se ❤️ ukáže.

luciashek047
autor
6. zář 2022

@guliii Já vím a jak říkám,raději počítám s horší variantou,jen jsem chtěla vědět, jestli je šance na zázrak.Přišlo mi totiž,že doktorka se semnou moc nebavila a to,že je šance 50:50 řekla jen abych se už víc neptala. Ale možná jen můj pocit,jak mě to zaskočilo všechno 🙂Každopádně děkuju za podporu, dám pak vědět 😉

guliii
6. zář 2022

Určitě tam šance je, ale takhle na začátku je těžké to odhadnout. Je opravdu brzo a srdíčko se může objevit. 😉

lucpop94
14. zář 2022

@luciashek047 tak jak to dopadlo ? 🙏🏻

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru