Zkušenost s testem, je to duch?

ajleenka
13. únor 2019

Tak jsem zase nevydržela a zkusila test. Cítím se tento měsíc jinak, už dva dny mě dost bolí podbřišek, od včera hlava (to normálně nemívám, vždy jen v těhotenství) a dneska jsem se ráno probudila úplně zpocená (opět u mě jenom v těhotenství). Jsou to spíše takové moje příznaky z minulých zkušeností, ale cítím se "divně", jinak. Na radu holek jsem poprvé zkusila značku wondfo, je to krabička comfort test. Prý je citlivější. No a "něco" tam tuším, ale nevím, zda tyto testy neukazují i falešně. Je to moc slabé, ale je brzy, jsem 9dpo. Máte někdo zkušenost?

radullah
18. črc 2019

@mojemenojelenka taky vidím slabou čárečku, držím pěsti ;)

mojemenojelenka
18. črc 2019

@radullah jeej a ja že som sa už zbláznila 🙂 dakujem 🙂

mojemenojelenka
18. črc 2019

@chumlee71 to je dobře 🙂 dakujem fakt som si myslela ze mám vidini 😀 stejne je to divne kedze som normalne menštruovala :/

mirusc
27. črc 2019

Ahoj, chtěla jsem se zeptat snažíme se o miminko. V listopadu jsem vysadila prášky a menstruaci jsem měla i po vysazení pravidelnou...22.7 jsem měla dostat ms a nic dneska jsem si dělala test a vyšly mi dvě čárky. A k večeru jsem si udělala druhý prostě jsem to nevydržela. Co na to říkáte jsou to jen duchové? Děkuji za odpověď

adenka84
27. črc 2019

@mirusc duchove to jsou.. zkus test opet za dva dny.. pokud jsi gravidni carka by mela silit.

mirusc
27. črc 2019

@adenka84 Dobře zkusím to. Děkuji

mirusc
27. črc 2019

@adenka84 a take mam od pondělí hodně nateklé nohy. Souvisí to stim ze bych mohla byt těhotná?🙂

adenka84
27. črc 2019

@mirusc to netusim.. nohy jsem osobne v tehu otekle nemela.. Otekle nohy vetsinou souvisi s vysokym tlakem. Nelecis se s nim?

mirusc
27. črc 2019

@adenka84 Léčím se ze štítnou žlázou. Kolegyně tak mi říkala že oteklé nohy jsou prvním příznakem tehu. Ale nikde jsem to nenašla.

adenka84
27. črc 2019

@mirusc tez se lecim se stitnou zlazou.. v tehu musis byt pod vetsim dohledem.. ja chodila na kontroly kazdych sest tydnu.. o otocich tak na zacatku vazne nic nevim..

mirusc
27. črc 2019

@adenka84 Jo to vim že musím chodit na kontrolu častěji. To mi říkala doktorka ze mam volat hned jak to zjistím. Tak uvidíme v pondělí si udělám další test.

adenka84
27. črc 2019

@mirusc drzim palce

mirusc
27. črc 2019

@adenka84 děkuji

mirusc
29. črc 2019

Tak jsem si dneska udělala test. A je tam výraznější čárka. O proti te v sobotu. 🙂

aleks
29. črc 2019

@mirusc - tohle už bych brala jako pozitivní 😎

mirusc
29. črc 2019

@aleks také si myslím. Zkusim to ještě tak za 2-3 dny to uz by mohla být výrazná 🙂

adenka84
29. črc 2019

@mirusc to uz vypada velice nadejne... Zkus dalsi opet za dva dny... Kolikaty DC jsi?

mirusc
29. črc 2019

@adenka84 DC 29 nikdy jsem to nejak nepočítala.

mirusc
29. črc 2019

@adenka84 Ale někdy jsem měla DC 30

adenka84
29. črc 2019

@mirusc kdy jsi mela prvni den posledni MS?

mirusc
29. črc 2019

@adenka84 minulý měsíc 22.6 a ted jdem to měla mít 22.7

mirusc
29. črc 2019

@adenka84 Měla jsem to vždy tak nějak stejný den ale vycházelo mi to i 31DC podle tohoto jak dlouhý je měsíc

makiska1
29. črc 2019

@mirusc no tenhle už je krásný, oproti minulým čárka sílí, držím pěsti!

adenka84
29. črc 2019

@mirusc urcite bude uz jen silit... Ja mela test 35 a 39 DC takovy.. za 2-3 dny ho budes mit takovy take...

mirusc
29. črc 2019

No uvidíme zkusim to za 2-3 dny. Musela jsem si test koupit v Německu 😀

mirusc
31. črc 2019

Dobré ráno, dneska jsem si dělala test a čárka sílila 🙂

mirusc
31. črc 2019

🙂 takhle uz by měla vypadat? 🙂

makiska1
31. črc 2019

@mirusc no tak to je krása, moc gratuluji a držím pěsti 😊

mirusc
31. črc 2019

@makiska1 Děkuji. Za 14 dni jdu k doktorce. Ještě to musim dát v práci příští týden 🙂.. A jaky týden můžu být? Když poslední den ms 22.6m děkuji

chumlee71
31. črc 2019

@mirusc cca 6. týden 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru