Zpoždění 8 dní. Ještě vyčkat a testovat obden, nebo jít k dr.?

evicek8
26. kvě 2021

Zdravim, tohle je muj prvni prispevek. Za poslednich par dni sem procetla spoustu diskuzi a veci na internetu ale mam dotaz. Mam 8dni zpozdeni, s pritelem bychom moc chteli miminko, snazime se uz par mesicu a ted poprve mam zpozdeni. TT sem si delala dnes rano-negativni. Jelikoz jsem v anglii a moc neverim doktorum chtela sem se Vas zeptat jak dlouho mam treba vyckat nez jit k doktorovi? Cetla sem ze nektere 14 dni, nektere mene. Pred dvema dny sem mela malou nevolnodt ale bez zvraceni, a obcas me pichne na vajecnicich v podbrisku to trva uz tak tyden jak na leve strane tak na prave, proto se i trochu bojim jestli to nebude vaznejsi. Tt mam z anglie takze nevim jak mu duverovat ale maji prej 10mlU. Mam jeste vyckat a zkouset obden? Nebo uz si objednat schuzku u doktora? Prosim o rady 🙂

pampeliska1313
26. kvě 2021

Mně třeba píchalo na levé straně primárně, občas na pravé a těhotenství to bylo, ale měla sem ovulaci potvrzenou od lékaře už předtím, takže mi bylo jasný, že ta ani ms to nebude. Záleží kdy jste měla ovulaci. Já ji mívám později a tak jsem měla slabýho ducha až někdy 14 dní po ovulaci.🙂

marti89
26. kvě 2021

@evicek8 K doktorovi se doporučuje jít do 10. týdne, aby v případě komplikací byl čas na rozmyšlení a řešení, v případě potíží vyraž ihned.

vaseli16
26. kvě 2021

A mas potvrzenou ovulaci?

haskre
26. kvě 2021

@evicek8 pokud je test negativni vyzkousej zase třeba za 2 dny znovu....testy jsou celkem spolehlivé...muže to být i hormonální nerovnováha nebo ovulace byla později🍀❤️

izzylka
26. kvě 2021

Z vlastní zkušenosti mohu říct, že při snaze o miminko se začnou cykly chovat uplně jinak...může se posunout ovulace, může se to celé rozházet a tak....takže bych zkusila test ještě za pár dní a pak kdyžtak na gyndu...

jjasmina
26. kvě 2021

@evicek8 já jsem šla k dr za dva týdny od pozitiv testu, testy jsou spolehlivé. Kdykoliv já se řídila dle příznaků, tak jsem těhotná nevyla, dokonce jednou zpoždění dva týdny a dostala jsem to den na to a zrovna, když jsem těhotná byla, tak jsem si byla jistá, že nejsem..

evicek8
autor
26. kvě 2021

Ovulaci potvrzenou nemam bohuzel, prave me sem tam pichne napravo nekolikrat denne a obcas slabe i na leve strane, akne se mi rapidne zhorsilo tak nevim jestli to mize bt i ta hormonalni nerovnovaha. Tak sem chtela vedet jak dlouho asi cekat nez jit k doktorovi. 10 tydnu mi prijde docela hodne, ale zase dokud to do te doby neprijde nevim no. Jinak jeste sem zapomnela zminit trochu bileho vytoku kazdy den trochu kremoveho jen bilejo a to uz pres tyden. Blbe je ze chodim kazdy den do prace a nevim jestli prijde ms nebo nee tak stale kontroluju 😂🙈

evicek8
autor
26. kvě 2021

@marti89 10ttydnu od kdy? Od vynechani ms?

andycr
26. kvě 2021

@evicek8 přijde mi že paní odpovídala na jinou otázku. Ne kdy jít k lékaři při zpoždění bez pozitivního testu, ale když je pozitivní.
Já byla včera, 49 DC, test negativní a ms nikde. Dostala jsem vyvolavačku. Předešlý cyklus 37, 40, tak jsem počkala 10 dní a šla na ultrazvuk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru