Jaká je lépe ovladatelná alternativa ke sportovnímu kočárku Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovězené
23. dub 2019

Dobrý den,

v současnosti máme kočárek Britax B-Motion 4 Plus. Jsem moc spokojena s velikostí ložné plochy (krásně se do něj vejde i tříletý syn), s velikostí košíku a velkou střechou. Nicméně kočár má poměrně velký rozvor kol (vzdálenost přední-zadní kola) a v důsledku toho se mi velmi špatně ovládá jednou rukou. Existuje, prosím, alternativa ke stávajícímu kočárku, která by splňovala všechny zmíněné body a dobře se ovládá?

Děkuji.

S pozdravem

Martina

Ahoj!

Alternativou k B-Motion 4 Plus se stejnou plochou, terénními vlastnostmi a robustností, ale s lepším ovládáním, je za mě funkcemi totožný,

Britax B-Motion 4 Plus

ale na manipulaci jednodušší B-Motion 3 Plus. Jedno kolečko vpředu je jednoduše na ovládání jednou rukou vhodnější. Mimo to budeš asi hledat kočárek, který bude lehčí, neboť vyšší váha kočárku je jedna z věcí, co tu manipulaci ztěžuje (je to však dané i těžištěm).

Britax B-Motion 3 Plus

Od jiných značek bych se podívala na Valco Snap Sport Trend Tailormade s nafukovacími koly - mnohem lehčí kočárek, avšak s velkou ložnou plochou i stříškou.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Výborným kandidátem by byl i Baby Jogger City Mini GT, kde je ovšem nutné, pokud to vyžaduješ, polohování opěrky nohou dokoupit / dát došít.

Baby Jogger City Mini GT

Zmíním ještě o třídu vyšší, a sice těžký, ale super ovladatelný Emmaljunga Scooter 4S, případně Emmaljunga NXT 30.

Emmaljunga Scooter 4S

Emmaljunga NXT30


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.