Tak co, komu se v lednu 2020 splní taky velký sen?

veeev
30. kvě 2019
leymea
13. led 2020

@kristjir ja tez po poradne. Jenze ja jeste u sve doktorky. Bez ozev, bez utz, bez vnitrniho vysetreni. Takze nic nevim 😀 za tyden v pondeli jdu do porodnice. Tak aspon budou ozvy. Pokud do te doby neporodim.

kristjir
14. led 2020

@leymea jeste vydrz. Já mám příští týden mít v pondělí kontrolu, ale chlap mi plánuje, že porodim o víkendu ... Tak nevím. Hlenová zátka dnes ráno odcházela, tak uvidíme, co bude dal. Po té kontrole si nemůžu být už ničím jistá. Ale stahy dělohy nebyli nijak vysoký. To jsem měla max 20 a co jsem koukala, tak některé maminky psaly, že měly i kolem 100, takže bych řekla, že mám čas 😀

leymea
14. led 2020

@kristjir u prvniho jsem na monitoru nemela vubec nic a stejne jsem porodila 😀 na tom nezalezi. Ale hlenova zatka je dobre znameni. Zavidim 🙂

kristjir
14. led 2020

@leymea no nejspis to byla hlenová zátka. Když to jednoduše popisu, tak to byl hlen s příměsí tmavší krve a odešel ráno, což jsem se divila, jelikož včera mi dělala doktorka vnitřní vyšetření a zakrvacela jsem.

leymea
14. led 2020

@kristjir mozny to je 😉

kristjir
14. led 2020

@leymea tak ležím v porodnici, praskla mi voda, tak uvidíme, jak dlouho bude malý bez vody. Jestli mě nechá vyspat nebo půjde na svět v noci

leymea
14. led 2020

@kristjir jeeeee, to je super 😊 drzim palce a preji rychly porod 😉

kristjir
16. led 2020

Děkuji holky za podporu a rovnou vám chci sdělit, že včera v 1:12 ráno se nám narodil syn Adrian.. Přijela jsem do nemocnice(14.1. cca v 19:40) s tím, že mi praskla voda, tak porodní asistentka natocila monitor a pak mě odvedla na pokoj, řekla, že bud se to rozjede nebo porodim až další den. v deset hodin byl další monitor, pak mě čekal monitor ve 12, kterého jsem se už nedočkala, protože jsem začala mít šílené bolesti (kontrakce), šlo mi to až do zadku a já chtěla pořád tlacit to bylo cca v půl 12. Zavolala jsem PA, která mě vyšetřila a přešli jsme na porodní box, kde už čekala další PA a ta, která mě tam dovedla. Dali mi pásy a hlídali kontrakce, pořád říkali netlacte, protoze já díky tomu tlaku chtěla tlacit. Nakonec jsem stejně byla potrhaná a šitá s nastrihem, ale ještě že tak, protože ten malý za to stoji. jeho míry byli: 3700g a 51cm, má se čile k světu. Akorát kojení nám trošku dela potíže. Miluji ho 😍😍😍

leymea
16. led 2020

@kristjir moc gratuluji 😊

pajulisek
16. led 2020

@kristjir gratuluji 😊

kristjir
17. led 2020

Děkuji holky. Jen díky němu momentálně neznám spánek a když, tak bych asi musela spát přes den 😀

handra_38
18. led 2020

@kristjir moc gratuluji je krasny a neboj kojeni se rozjede, my meli taky problem a ted uplne v pohode 😊

kristjir
20. led 2020

@handra_38 díky, no snad to bude v pohodě. My dneska řešili problém, že se mi přes den hlásil třeba po hodině, že chce najíst, což opravdu jsem nechápala, protože na kontrole měl krásný váhový přírůstek. Pak tchýně řekla, že by jsme ho mohli zkusit zabalit do zavinovačky a pohoupat a ono ejhle, usnul a spí :D

leymea
20. led 2020

A ja holky stale 2v1 😀

lucie1991
20. led 2020

Taky stále 2v1, už po termínu

leymea
21. led 2020

Dneska se nam v 00:38 narodil Kubicek (3650g,51cm) 🥰

handra_38
21. led 2020

@leymea jupiii taky velká gratulace, koukam tady se rodi sami kluci 😊

kiki1912
21. led 2020

@leymea gratuluji jak dlouho si byla po termínu?

leymea
21. led 2020

@handra_38 dekuji 😊

leymea
21. led 2020

@kiki1912 dneska jsem mela termin dle MS 🙂

kristjir
21. led 2020

@leymea juuu gratuluji 😊

kristjir
21. led 2020

@leymea skoro jako my, akorát rozdil ve váze 50g. My jsme měli o těch 50g víc 😁

leymea
21. led 2020

@kristjir dekuji 😊

kristjir
24. led 2020

Tak jak to tu s vámi děvčata vypadá?

leymea
24. led 2020

@kristjir nas dneska budou poustet domu 😊 malej krasne papa (asi nas sezere, v noci si vzal 60ml). Zatim je hodnouckem. Kezby mu to vydrzelo 😀 a co u Vas 😉

lucie1991
24. led 2020

My pořád nic... :/

kristjir
4. únor 2020

@leymea u nas super. Nas pustili v sobotu 18.1. Maly mel na kontrole v 2tydnech 3920g (porodní váha 3700g), takže krasne přibral, akorát doktorka říkala, že má jíst max 8x denně, no stejně mu dávám, jak si řekne :D a jinak ho občas trápí prdíky, ale jinak celkem hodný miminko a už kouká hodně kolem a pokouší se zvedat hlavičku, co u vás? 🙂

kristjir
4. únor 2020

@lucie1991 a kdy byl termín?

leymea
4. únor 2020

@kristjir Kubik v sesti dnech 3710g a porodni 3650g. Takze u nas taky pekne nabral 😊 stale je strasne hodnej 😊 hlavicku se taky pokousi, ale nema problem lezet na brise a nic nedelat 😀 prvni syn se vic snazil 😀

kristjir
9. únor 2020

@leymea no Adrianek na posteli hlavu nezvedne, ale na mě se snaží vyšplhat až bůh ví kam a hlavu zvedá celkem pěkně i na celkem dlouhou dobu 🙂

Přečti si o svém těhotenství týden po týdnu.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru