Váš osvědčený kočárek - přidejte vlastní zkušenost

jitulka87
18. dub 2019

Ahoj. Prosím taková malá anketa...s jakým kočárkem (nejlépe 2 nebo 3kombinace) jste po měsících užívání spokojené. Vím, že tu je kočárková poradna, ale typy, které jsem tam dostala, se mi tolik nelíbí. A recenze k nim po užívání taky nejsou top. Cena plus mínus 15tis. Díky za názory. ☺

lukas123456
20. dub 2019

Teutonia naprosto dokonalý kočárek, koupila jsem už používaný po jednom dítěti. Mám třetí s odstupem 14 let a po zkušenostech s dvěmi předchozími jsem věděla co nechci. Z druhé ruky se dá pořídit za solidní peníze opravdu kvalitní kočárek. Koupili jsme i s autosedačkou a bází do auta. Vše se dá ovládat jednou rukou.

marky123y
20. dub 2019

Mela jsem ABC design vipers3 a super byla korba se sporákem už jsem tak spokojena nebyla a koupila lehčí sporťák petit Mars street. Za me bych šla do bazarového na tech cca 8 měsíců a pak koupila novy sporťák. U druhého to tak udělám. Hluboký z druhé ruky a sporťák podědi.

soleilll
20. dub 2019

@jitulka87 Obyčejný polák Firkon Verano. Kupovaný 2012, sloužil mi na 2 děti a teď slouží dál třetímu (cizímu). Je těžký, ale mně vyhovoval ve městě, v hromadné dopravě, na poli i v lese. Cena velmi dostupná a s kvalitou jsem neměla žádný problém.

werjja
20. dub 2019

Já měla Peg perego GT3 byl dobrej ale těžkej, kočárek jsem záviděla kamarádce - Baby jogger CITY Elite. Kdybych chtěla kupovat jdu do tohodle, ale pravda je taková že obě jsme asi po měsíci sporťák odhodili a pořídili si Valco snap, kterej je kort do města ideálka. Takže jak tu už někdo zmiňoval možná je trojkombinace opravdu zbytečná i když vajíčko jsem na kočárku uživala často ( super z auta do krámu, k doktorovi apod.

vikca214
20. dub 2019

Za nás jedině Tudore 😍 prostě nejlepší do terénu i do města. Velká korbička, krásný design. Máme teď pro dceru už 8 měsíců a nejlepší prostě 😍 a rozhodně vydrží i pro druhé 😉

beruska125
20. dub 2019

Já jsem fanouškem Bugaboo. Aby se to blížilo této cenové relaci tak bazarovy. Ještě jsem byla hodně spokojena s Brio go, teď se myslím jsmenuje Britax go

zelenaesmolda
20. dub 2019

@werjja ja mam PP book S a jsem spokojena,GT3 je vic terenni takze asi bude i tezsi

kristyn.g
21. dub 2019

Mame baby design a spokojenost

kaliopea
21. dub 2019

ja jsem byla maximalne spokojena s dvojkombinaci Inglesina Magnum.Je to kocarek,co vazne vydrzi cele generace.Odvozil mi obe holky a verim,ze odvozi jeste spoustu deti 🙂 korba je velika,cely kocarem se krasne houpe a ma velka kola,takze projede vazne vsude.Navic bych rekla,ze je to jeden z mala kocarku,kdy jo opravdu vyuzijete i ve sportovni variante.Ja jsem si ho koupila novy,ale ze starsi kolekce,za 10 tisic.Po dvou detech a castem vozeni neni ani vysisovany,opravdu kvalitni kocar.

zuzlinecek
21. dub 2019

My máme Jedo a je super koupila jsem tedy z druhé ruky bez vajíčka takže dvojkombinaci, jeho manuální ovládání je super protože i když vypadá mohutně a těžce je lehký a to mě řeklo i spousta kamarádek 😊, nevýhoda je skladnost do auta ale my k němu pořídili už pak jen golfky gmini travel a nemůžu si je vynachválit 😊

klovalka
21. dub 2019

Ahoj, nemůžu si vynachválit BybyDesign. Na nynější poměry velká korba (cvalík narozený v létě, vešel se do něj ještě i v únoru). Velmi dobře ovladatelný jednou rukou. Zvládne i terén (čerstvě zorané pole,..) a dobře se s ním jezdí i po městě. Proti sportáku také nemám výhrady. Mohl by být skladnějí do auta, ale to většina kočárků, co jsem zkoušela.

sisipavlina
21. dub 2019

Ja jsem spokojeni s kocarkem Elfan. Cena za trojkombinaci 10 tis. Ma velka nafukovaci kola, takze do terenu uplne super. A je houpaci, takze pro male mimi ideal na spinkani 🙂

monnane
21. dub 2019

Já měla u první peg perego gt3 a to byl pan kočár, ale těžký... teď u druhé peg perego book scout a korba pop up, takže skládací a super, teď ho prodávám, sporťák jsem chtěla už od začátku jiný 🙂

chaira
21. dub 2019

Mám ABC design Viper 4s a jezdí v něm už 3 dítě a troufám si říct že možná i 4. odvozí nebo se prodá. Za mě super kočár do města i do terénu, snadno se složí a rozloží, váha je trochu těžší na zvedání do auta nebo tak ale dá se to. Nemáme žádnou závadu, pouze nafouknutí kol a jednou výměna duše, údržba snadná. Prostorný i košík na nákupy.

biscuit
21. dub 2019

Já měla u prvního polské Camarelo, projel všechny terény (o to nám tehdy šlo), jinak celkem těžký, auto ho bylo plné. Na druhého jsem dostala Casualplay S4 a nejvíc jsem kočár řešila u třetího 😀 Chtěla jsem něco lehoučkého, dobře ovladatelného, skladného a aby při cestách busem nezabíral všechen prostor. Koupila jsem bazarový Bugaboo Cameleon a naprosto splnil očekávání. Jak už tu bylo řečeno, je důležité, po jakých cestách budeš ponejvíce jezdit, jestli budeš potřebovat často skládat do auta apod. Pokud si kočárek budeš moct osahat, tím lépe. Ať máš šťastnou ruku!

zelenaesmolda
21. dub 2019

@monnane jak se jezdi s tou trikolkou?ja mam bookS a jsem s nim spokojena,trikolkama si nejsem nejak jista....

zelenaesmolda
21. dub 2019

@ivis_b
to jsem taky hodne slysela,ze u tech polskych kocaru si kupuji zvlast sportaky.pak ale vubec nechapu proc radsi rovnou neinvestuji do kvalitnho kocaru,cenove to vyjde nastejno

monnane
22. dub 2019

@zelenaesmolda já jsem chtlěa jen trojkolku, jezdilo se mi s ní skvěle. aj v parku, kde nebyla úplně rovná cesta, tak jsem problém neměla.

zelenaesmolda
22. dub 2019

@monnane je to asi o zvyku 🙂

maroussia
22. dub 2019

Kdybych si dnes kupovala kočárek, tak si pořídím na mimčo nějaký bazarový X-lander hluboký (je prostorný, přehazovací rukovět, odolný, otočná kolečka) a potom k němu bazarový Valco snap. Osobně jsme měli Espiro GTX kombinaci a odvozil 2 děti, ale je to na něm hodně znát (celkem jezdil víc jak 4 roky).

sarkoc
22. dub 2019

Ja hledala kočárek zejména hodně vysoký (máme oba přes 190 ) s prostornou korbou i sportakem a ideálně s velkým koly, rozhodně bez otocnych koleček, jezdíme dost terénem, a houpaci...jediný, který mi toto maximálně splnil, je Takko Dalga Lift...a navic suprove vypadá, zastavují me i cizí maminky, co to je zač, ze je krásný...je to teda polák, ale to mi vůbec nevadi ☺

ziraffkazuzka
22. dub 2019

@sarkoc Tako dalga máme i my, tiež sme obaja vysoki, práve v ňom jazdí už mladšia dcéra. Tiez som s kocarkom moc spokojná, i keď je to ťažký neskladny poliak. (Ale kocar často do auta neskladame a v MHD sa mi s nim jazdi dobre, máme veľa nízkopodlažných spojov). Prvá dcéra je unorova, športiak so štyrmi veľkými koleckami v zime je super. Od dcerinych asi 17 mesiacov do cca 22 mesiacov sme mali bazarovy Valco snap s penovými koleckami. U druhej to spravíme rovnako.

nesticka
22. dub 2019

My pořídili tfk jogger adventur za 17tis. Je to trojkolka, do terénu. Vozíme tedy jen 11 týdnu, ale jsme spokojeni. Sporťák je obrovskej

pavla555
22. dub 2019

@jitulka87 tak ja mam trojkombinaci a to CAM a urco se najde i lepsi, ale ja bych nemenila. Ja chtela aby mi na podvozek sedla sedacka-vajicko, coz mam a za co jsem stastna - hodne to vyuzivam. Za me super kocarek. Novej stoji pres 20.000,- ale da se koupit z druhe ruky a za par kacek (ja tu 3komb. koupila za 3000,-) a peknej. A za usetreny penize muzes na dovcu☺. Ono to tak rychle leti, ze ho nebudes za chvilku potrebovat😃

89peta
22. dub 2019

@jitulka87 my máme Inglesina magnum,kupovanou z druhe ruky po 2 dětech,za 4tisice,nam odvozila syna v hluboke korbe,momentalne jezdi ve sportaku a od sprna bude vozit dalsi mimco. Za nas ideal,projede cimkoli,lesem,polem,loukou,ve meste moc neresim obrubniky a diry,jak je houpava,tak to syn ani nepostrehne. Nevyhoda je ze zabere v aute misto a je tezsi. Ale hluboka korba je prostorna,s fusakem se tam syn "ztracel" 😁

kamcaajirka
23. dub 2019

My jste na druhé prte pořídili g mini grand a jsem velice spokojená a pro mě velice prakticka kombinace 2v1 z hluboké korbicky složím sporťák pro dceru a syna strcim do šátku. Polský kočárek jsem měla u dcery a sporťák opravdu na prd a navíc se mi to ani nevešlo do auta. G mini grand pecka, nemusí se nikde nic skladovat. Poměr cena s kvalitou taky fajn.

jana1349
23. dub 2019

@jitulka87 x-lander xrun

ajinka8
23. dub 2019

Jane Slalom pro obe deti. Lehce se ovlada, projede vse.

vironeka
23. dub 2019

Já bych se asi nebála značky Espiro - měla, teda ještě mám na zahradu, Espiro Enzo Evo 2011 z bazaru. Kupovala jsem ho jako náhradníka, protože náš tehdejší kočár byl pořád rozbitý na reklamaci, nevydržel vůbec terén, takže Espiro jsem tahala na procházky do lesa a tak. Měl své mouchy, byl šislý sporťák, oškrábaný trošku potisk, zarezlé nýtky a klapal,jako když vedeš bycikl. Ale jinak musím říct, že to byl totální držák. Přemýšlela jsem ho dát do kupy a přelakovat, přebarvit a další nekupovat na druhé mimčo,ale za dvě zimy na půdě mu zpuchřela kola 😞 a navíc korba je udělaná tak, že ji nesvleču. Jinak bych řekla, vzhledem k roku výroby a jak se asi o něj starali předchozí majitelé, dle stavu zaprasení, jak jsem ho koupila, že vydrží fakt hodně. Ne, že by byl nějaký krasavec, mám jiný vkus, na mne je to příliš trubek a moc divoký/sportovní potahy, proto jsem ho chtěla poladit, ale jestli jsi spíš praktický typ, než abys dělala parádu, zkoukla bych nějaké 🙂

lisa01
23. dub 2019

Moon Nuova City 2017 ale novější verze jsou ještě promakanější 🙂 má zadní nafukovací kola, přední pěnová, sporťák (doporučuji se dívat hlavně na něj!) jde dát do lehu, po i proti směru jízdy (to hodně oceníte!), má prodlouženou stříšku se síťkou, dobře se skládá... je to dvoukombinace ale za mě bych do trojkombinace nešla! Ty vajíčka tam stojí zaprd.. raději bych si koupila bazarové vajíčko za tisícovku ale bezpečné 🙂