Snažilky 40+

V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně 😞 S tehdejším partnerem jsme se chvíli potom rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne 🙂
Strana
z50
Dolů
PředchozíStrana
z50
Další
marlah
23. črc 2017
@chiara75 Ahoj, díky za zprávu. Můžu mít dotaz, máš krátký nebo dlouhý protokol na stimulaci nebo co ti na IVF doporučili?
Jsme stejný ročník, bude mi 42 v září. Napsala jsem ti zprávu, jestli nevadí .... ❤
chiara75
24. črc 2017
@marlah Ahoj, já nevím, co je dlouhý a krátký protokol. Byla jsem v květnu jen s minimální stimulací (Clostybegyt), ale nedopadlo to kvůli nezralým vajíčkům. Teď (pokud nedopadne dnešní IUI) budu mít tu velkou stimulaci se všemi těmi mnoha drahými léky.
romelia
8. srp 2017
holky nějak tady usínááte 😃 žádná komunikace, žádné snažení 🙂 tak šup šup do toho je krásné léto a všichni jsme krásně plodní 😃
moc vás všechny zdravím a přeji je nsamé krásné dny.
já ted skoro nestíhám, ale náš Miky jen největší zlatíčko a nejhodnější mimi 🙂 a vůbec se mi nechce věřit, že už mu byl rok. Jo a tento měsíc mi je nějak blbě a vážně čekám jestli to koncem týdne dostanu nebo budeme mit druhé což přítel teda moc nechtěl 🙂 😃
marlah
21. říj 2017
Ahoj holky, jste tu některá, která se snaží již delší dobu o mimi? Je mi 42 a ráda bych to s někým "probrala".... Díky.
majdlena
31. říj 2017
Ahoj, můžu se k vám také přidat? Je mi 40 a už to pomalu vzdávám 😞
majdlena
31. říj 2017
@marlah
Ahoj, jsem na tom podobne,.uz skoro 4 roky. Co vy?
marlah
31. říj 2017
@majdlena Můžu napsat zprávu? Ráda bych to s někým probrala a znala názor tzv. odjinud. Díky
lucie_91
31. říj 2017
Ahojte, jen vám tu chci napsat, že vám moc fandím. I když někdo vyšší věk po rodičovství odsuzuje držím vám palce, jste úžasný.

Moji rodiče se snažili o dítě 18 let - povedlo se, až bylo matce 42.

❤ DRŽÍM PALCE ! ! ! ❤
majdlena
31. říj 2017
@marlah určitě můžeš, i když nevím, jestli poradím 😉
marlah
31. říj 2017
@lucie_91 Moc díky za podporu. Moc mě to potěšilo a je paráda, že je někdo na stejné vlně jako já .... a nejen já. ❤
kolibricek36
31. říj 2017
@majdlena taky už to vzdávám, ale vždy potěší že nejsem v tom sama.... snažíme se 5 let, během této doby byly 3 těhotenství ale vzdy se něco zvrtlo - ach jo 😢
kolibricek36
31. říj 2017
@marlah posílám ❤ 🍀 🍀
majdlena
31. říj 2017
@kolibricek36 my zas během těch let vůbec nic...😞 holky, není třeba možné,.že by by se něco stalo při císaři, že už netěhotním?
kolibricek36
1. lis 2017
@majdlena no, můžeš mít srůsty v děloze, ale to by tě nejspíše pobolívalo, po císaři, tam se jen vyjme dítě a sešije - nevím, nejsme vševěd, neprodělalas zánět vaječníků, nebo tak něco?
majdlena
1. lis 2017
@kolibricek36 To je jasné, já vím, že nejste vševědi 🙂..to já jen tak přemýšlím...nic mě nebolí, nepozoruju žádné změny...tak holt čekat dál, no..ale nějak to na mě teď padlo..
marlah
1. lis 2017
@majdlena
@kolibricek36 Holky já právě nevím, jestli to čekání je dobrá volba v našem věku. Já jsem taky i s mužem zcela v pořádku a nedaří se. Popravdě teď po třetím zamlklém těhu to na mě padlo strašně. A co dál?
kolibricek36
1. lis 2017
@marlah jses na tom podobne jak ja.... Bylas na nejaken vysetreni?
marlah
1. lis 2017
@kolibricek36 Byla. Máme zasebou i jedno IVF, takže nám oběma dělali veškerá vyšetření vč. genetiky. IVF ale vůbec nedopadlo, z 9 vajíček se 4 oplodnily ale po 5 denním vývoji nebylo ani jedno vhodné na transfer.
Tak nevím.... Znovu IVF s vyšetřením embryí? Nebo ...?
lydiee
1. lis 2017
@marlah Ahoj, ano, geneticky vyšetřit embrya. (A když se zjistí, že jsou špatná, jsou to další peníze yhozené do luftu) Nebo DV. Nebo DE. Já mám DE, však víš,... a ani na sekundu jsem o nich nezapochyboala, opradu nikdy...a když při transferu vidím to "mé" embryjko, mám slzy v očích a i když vím, že ty buňky nejsou "naše" je to "NAŠE" budoucí miminko a už v tu chvíli ho miluju více, než svůj život❤
Přeji šťastné rozhodnutí a držím pěsti...
Strana
z50
PředchozíStrana
z50
Další