Mohlo dojít k otěhotnění před menstruací?

stistkoma
3. bře 2016

Ahojte, chtěla bych se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s otěhotněním PŘED menstruací. Měla jsem nechráněný pohlavní styk se svým přítelem. Prášky neberu ale na "poprvé" jakože jsem souhlasila že můžeme bez ochrany, jelikož vím (dočetla jsem se) že tam je velmi nízké riziko, že by se mohla objevit předejakulační tekutina. Nějak to nevyšlo, přítel se neudělal. Pár minut na to jsme dováděli, a opět zase bez kondomu a tentokrát se mi přítel udělal na bříško. A jelikož jsme mladí (vyvádíme různé věci 😀 😀 ) tak jsme prostě blbli a nedalo se to nazvat přímo jakolže sex, který byl tahem. Prostě neslušně řečeno: Chvilku ve mě, chvilku ne. A bojím se, že i když byl ve mě chviličku, přece jenom mohla uniknout ta predejakulační tekutina. Protože po tom vyvrcholení se přítel nebyl ani vyčůrat,nic. Mám docela obavy. Styk proběhl 5 dní před očekávanou MS. Teď čekám, jestli dojde nebo ne. Prostě stručne řečeno, můžu otěhotnět před MS, když přítel se do mě neudělal, jen je tu možnost uvolnění se té předejakulační tekutiny? Předem děkuji za odpověď. 😉 😉 🙂

prelude
3. bře 2016

Ahoj, prosím tě, kolik ti je?? Promiň, ale to je otázka jako z bravíčka. Samozřejmě, je možné i takto otěhotnět, takových dětí tu běhá spousta...

magdalenax
3. bře 2016

Mám stejnou otázku, kolik Ti je?

paulittav
3. bře 2016

Pár dní před MS je teoreticky velmi nízká šance na otěhotnění, ale čert ví, jak Tvoje tělo pracuje. Záleží především na tom, kdy u Tebe proběhla ovulace. A ano, k těhotenství stačí i malinká kapička. Držím palce, ať Ti dojde MS a pokud nechcete v nejbližší době miminko, byla bych pro příště více zodpovědnější 🙂

sosama
3. bře 2016

Podle mě to bude dobrý, držím palce, aby se těhotenství nepotvrdilo 😉 Určitě si ale vyřiď co nejdřív antikoncepci, jednou se stane že to nevyjde a už je průser 😉

verushe20
3. bře 2016

Pravděpodobnost je velmi malá, že bys měla ovulaci takto před menstruací

keysi90
4. bře 2016

Moje teta otěhotněla asi 5 dní před menstruací. Možné to je, ikdyž si myslím, že u tebe to to bude dobré..a je tolik druhů antikoncepce..tak není problém si nějakou zajistit.

nutricnihodnota
4. bře 2016

Už kvůli tomu potencionálnímu mimču doufám, že se nezadařilo 🙄 . Děti by neměli mít děti 😖 . A koukejte si pořídit gumy a přečíst si pořádně návod!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru