1. screening v Gennetu

janacerna11
4. lis 2017

Ahoj. prosím chtěla bych se zeptat,jestli byla některá z vás na 1.screeningu ve 13tt v gennetu? zajímá mě jestli se UZ dělá přes břicho nebo spodem,chci vzít s sebou i syna a nemusí vidět vše..... ;) díky

janca15l
4. lis 2017

Ahoj ja jsem tam byla taky ve 13tt a delali mi utz pres bricho🙂

janacerna11
autor
4. lis 2017

jé moc děkuju,tak to malej bude rád už se těší že uvidí miminko 🙂

terka_viktorka
4. lis 2017

Ahoj,já na tuto kliniku chodím i normálně na gyn a UZ v těhotenství jsem měla jen přes břicho. Jen bych chtěla upozornit, že je tam pan doktor, který návštěvu dětí u vyšetření nepreferuje, nezakáže vám to ale není moc rád. Je to špičková klinika s profesionáli a mají rádi na práci klid, přeci jen jsou specializovaní a problematické těhotenství.

janacerna11
autor
5. lis 2017

Díky dobré to tam znám obě moje těhotenství jsou jejich zásluha... A objednana jsem k dr.Březninove tak snad bude mít pochopení .... 😉

mamiiinnaa
5. lis 2017

@janacerna11 ahoj, dr. Brezinovou znam, byla jsem u ni a je mila, prijemna. Nebyla jsem sice se synem, ale nemyslim si, ze by u ni mel byt problem.

ginnyweasley
6. lis 2017

@janacerna11 Byla jsem u Březinové, přede mnou tam byla rodina s dvěma dětma a nikdo z nich nebrečel, když vycházeli ven ;) . Na druhý UTZ jdu zase k ní, byla milá.

loilla
6. lis 2017

@janacerna11 Ahoj, ja chodim k pani Brezinove normalne, je skvela 🙂 Jen myslim, že se nedá úplně spolehat na to, ze bude UTZ před břicho, já měla v prvním těhotenství první screening vnitrne, malý tam nebyl úplně sikovne, takze by se pres břicho nezkontrolovalo vše jak ma 🙂. A detmi si tedy taky nejsem jista. Zrovna v tomto těhotenství jsem se setkala s tím, ze k ni šla maminka na první screening a v čekárně mela manžela a dcerku a ptala se, jestli může dcera a paní Březinova řekla, ze ne a tak seděla holčička v čekárně s tatinkem 🙂 Každopádně se určitě zeptej a uvidís, jak to vezme u Tebe, i kdyby řekla, ze ne, tak s ni budes nadmíru spokojená 🙂

janacerna11
autor
7. lis 2017

tak jsem dnes byla na screeningu a vše uplně v pohodě, utz přes břicho a na syna neřekla půl slova.... 🙂

aja55
7. lis 2017

Já byla také a pres břicho . Testy negativní ale nechápu proč musím dojit ještě dvakrát na utz.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru