3D ultrazvuk. Kolik jste platili a kolik máte fotek?

7. zář 2022

Ahoj, kolik jste platili za 3D ultrazvuk a kolik jste dostali fotek? Já byla teď na Kladně a dostala jsem 7 fotek za 600..což mi přijde fakt hodně

tami91
7. zář 2022

Ahoj, spíš mi přijde hodně 7 fotek z jednoho ultrazvuku 🙂 Ja dávala stovku za fotku.

autor
7. zář 2022

@tami91 za klasickou fotku z ultrazvuku jsem jinde dávala 50 korun, ale na 3D ultrazvuku dělají fotky i videa, když jsem šla tenkrát s dcerou tak jsem platila 900, ale měla jsme video jak se hýbe, video srdíčka, asi 12 fotek vytisklych a dalších asi 20 fotek na flashce, tak to jsem byla spokojená, ale teď mi přišlo, že na nás paní nemá moc času a všechno šup šup.. A proto mi za 7 fotek 600 přijde hodně

zrzeckas
8. zář 2022

Ja dostala fotky na flashku a mohla si natisknout kolik chci. Video nevim zda mam 🤔... Na placeni se tvaril vseli jak a pak rekl nevim kolik, ale moc to nebylo.... 😃

ellyem
8. zář 2022

My dávali něco kolem tisícovky za fotky i video, ale milostpán se nechtěl ukázat, takže je obojí nepoužitelné 😂.

krisstina93
8. zář 2022

Já ho měla v rámci obou screeningu, platila sem 1500 a pak 1000kc, oboje mi pak proplatila pojišťovna a fotek mám hodně, u syna asi 12, u malé tak 6 (tam už byla méně ochotna doktorka). U mojí doktorky sem platila za jednu fotku dvacku, v nemocnici mi fotku udělali jen tak pro radost zadarmo :D možná i záleží na koho narazíš, jsou doktoři co ty fotky tisknou ve velkém s radostí a pak takový, co je jim na obtíž ti dát i jednu. Záleží jestli sis platila nějaký extra balíček a jestli tam je teda definováno kolik fotek za jakou cenu.

dianemash
8. zář 2022

Měla jsem 3D v rámci screeningu za 1000,- a 3 fotky 😄 a za každou fotku na gyndě chtěli 50,-

kiluau
8. zář 2022

Nerozumím, na co je člověku 6 a víc fotek z ultrazvuku 🤷🏻‍♀️ Navíc je 100,- za fotku z 3D úplně normální.

autor
8. zář 2022

@kiluau tak třeba do alba. 😉 3D ultrazvuk je jinej než klasickej, takže i klidně 12 fotek bych brala, protože na 3D vidíte obličej. A i přesto že mám 6 fotek, tak není žádná stejná

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru