Antierytrocytarní protilátky. Máte zkušenost?

mariecabrerova
19. kvě 2023

Ahoj holky, jsem krevní skupina 0+, čekám třetí miminko (jeden tatínek) a vyšly mi nespecifické antierytrocytarní protilátky. Na internetu na mě skáčou samé hrůzy, prosím mate s tím někdo zkušenosti? Jsem docela vystrasena. Moc děkuji za reakce!

lentilkah
19. kvě 2023

Taky jsem 0+, byla jsem 3x tehotna a vzdy jsem mela pozitivni protilatky...uz si presneji nepamatuju jake.
Dr me poslal na hematologii, tam konstatovali, ze jsou klinicky nevyznamne a tim to haslo.

mariecabrerova
autor
19. kvě 2023

@lentilkah jee dekuju, to me docela uklidnilo 🙂

lentilkah
19. kvě 2023

@mariecabrerova Nemas za co. Urcite se porad a gynekologem, ten bude vedet co a jak.

majena39
19. kvě 2023

@mariecabrerova mám antiery protilatky už několik let. Přišlo se na to náhodou při dárcovství krve. Pár let mě sledovali cca po půl roce a nakonec jelikož se nic nezměnilo mě zvát přestali. Akorát mi řekli přešetrit v těhotenství. Mám dvě děti, ani u jednoho problém nebyl. Akorát syn si je taky úspěšně přebral. U dcery nevíme, tu netestovali. Ale ani já ani syn žádné problémy nemáme. 🍀

vernerka01
19. kvě 2023

@mariecabrerova Počas tehotenstva mi vyšli pozitívne antierytrocytárne protilátky, viac som bola sledovaná na gynekológii, keby náhodou nastal nejaký problém. Podobne ako lentilkah, podľa výsledkov z hematológie mi vyšli klinicky nevýznamne. Všetko dopadlo v poriadku, miminko bez problémov 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru