Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

zluva
21. led 2016

@mosquito takze klucici 🙂 Gratuluju moc 🙂 Taky cim dal hur soustredim myslenky na praci. Zkousky mam uspesne za sebou, ted jeste dat letni semestr 🙂 Ja jdu na screening pristi tyden. Docela se tesim. Mesic jsem prdolky nevidela.
Trapi me jen ta jmena. Porad nikdo z nas nemame paru jak by se deti mohly jmenovat. Ale jeste je par mesicu cas... Na kocarek se taky musime jet podivat. Ale manzel zatim nechce. Az tak po 20tt.

mosquito
21. led 2016

@zluva gratuluji ke zkouskam 🙂 my jeden vecer stravili se jmeby a vybrali hsne i pro holcicky, takze mame pripravenou sadu ctyr jmen. Velky utz je super. Chodila bych klidne jednou týdne 🙂 na treti jdu ve 20tt, tedy za nesic. Uz něco citis?

babanci
21. led 2016

Děvčata,včera jsem viděla trojčata,u nás se nedávno narodily. Ten kočárek byl tedy zajímavý. Měli TFK.

zluva
22. led 2016

@mosquito no obcas citim, alr myslim, ze to je pohyb strev spis. S jistotou me zadne nekoplo jeste 🙂 ale jsem teptve na konce 15tt

zluva
22. led 2016

@babanci ahoj, co je to tkf?

mosquito
22. led 2016

@zluva jsem zvedsva, jake to bude az ty pohyby konecne prijdou 😉

mosquito
22. led 2016

@babanci trojcata si nedovedu vubec představit 🙂

mosquito
22. led 2016

@zluva tfk je znacka kočárku

zluva
22. led 2016

Aha ja myslela ze je to nejaky specialni system kocarku pro trojcata 😃.
Az Te poprve poradne kopnou, tak s jistotou budes vedet, o co go 😊

babanci
22. led 2016

Je to kočárek německé výroby. Ten u nás v Plzni nejčastěji vidím právě u dvojčat. Trend for kids - tak zkratka TFK. Prý je dost kvalitní. Co plánuje koupit Vy? Zajímám se o to, poznám kočárky na dálku jako někdo jiný značky aut. 🙂 My tedy budeme mít jen jedno děťátko sólo. A kočárek jsme už pořešili.

mishkacz
22. led 2016

Presne jak pise zluva :D take jsem porad chtela, aby zacaly berusky poradne kopat a ted si kolikrat rikam, ze uz staci damy, uklidnete se :D casto se jim povedou fakt poradne cutance, az to zaboli, kort kdyz se dobre trefi a jeste k tomu v noci :D

marticcelli
22. led 2016

@mosquito taky jsem se pohybu nemohla dockat 🙂 musim priznat, ze jsem predtim byla vzdycky pred kontrolou nervozni, jestli bude vse ok, ted to tedy citim cely den, ze jsou oba pekne zivi, zvlast, kdyz jsou oba hlavickou dolu a nohy maji u sebe, kde mam zebra 🙂 nekdy se navzajem kopou a pak mam na brise uplne vlnobiti :D
Manzel kolikrat kouka, co se mi to tam deje 🙂

zluva
22. led 2016

@marticcelli mali vetrelci 🙂
No damy budeme mit mala opicata dle cinskeho horoskopu a k tomu ohniva, takze vlnobiti v brise je jen zacatek :D:D

babanci
22. led 2016

My čekáme taky opičku a ještě narozenou v beranovi. To si užijeme. 🙂

zluva
22. led 2016

@babanci Tak to se nudit nebudete 😄
Jinak my u prvniho dotka meli kocarek Jane slalom pro a byla jsem maximalne spokojena! Volila bych ho znovu, necekat dvojky ☺

babanci
22. led 2016

@zluvaa ten se ve dvojité verzi nevyrábí? Do čeho tedy půjdeš?

zluva
22. led 2016

@babanci vyrabi, ale duo se mi nelibi. Nevim jeste do ceho pujdu. Mam spatne zkusenosti z predchozich tehotenstvi, takze to jeste moc resit nechci 🙂

babanci
22. led 2016

@zluva Aha. My jsme měli na první vnučku Casualplay a byl taky super. A na druhou jsme si nechali udělat kočárek na zakázku od firmy Gesslein.

luwa_s
22. led 2016

Ahoj holky. Cose týče kopancu, tak zatím cítím jen takové lehounke zduchani. A klidně by mi to stačilo až do porodu 🙂. Kočárek také resim. Koukam po TFK, jelikož bych ráda s ruční brzdou.

babanci
22. led 2016

@luwa_s Moje kamarádka ho má na dvojčátka a lí byl se mi. Povozila jsem a zdál se mi snadno ovladatelný.

babanci
22. led 2016

pravopisná chyba byla jen uklepnutí. Samozřejmě,že jsem myslela líbil.😊

luwa_s
22. led 2016

Ale zatím naprosto netusim, jak budu nosit děti do bytu. Kočár se nevejde do našeho pidivytahu a budu ho mít v suterénu v kocarkarne.

kamaxet
22. led 2016

ahoj holky , mame podobný výtah prý pro 4 osoby ale je to tak pro dve. ani nahodou se kočarek nevejde a to je široký 76 cm .máme easy Walker. a pro po zkoušela jsi skladat ten TFK? podle mně je teda dost težky na manipulaci a jeste se tedy pro mně dost blbě skládá ja bych jej tedy nechtěla . a to nejsem žádné tintítko. No za mně bych si urcite porovnala manipulaci easy walkra a TFK sama uvidíš. otazka je ajk casto jej budeš skladat. tak stastnou ruku .-)
PS A DETI BUDES NOSIT VE VAJÍČKACH A KORBIČKÁCH HOLT JE TO POSILOVANI JAK BLÁZEN ja to budu mít stejné.

nukyna
23. led 2016

@luwa_s ahoj, jestli se můžu přidat svojí zkušenost, tak mám půlroční kluky a vozím je v kočárku TFK a musím říct, že jsem na 100% spokojená 😊. Bez ruční brzdy bych se neobešla, perfektně ovládatelný a podvozek se skládá na úplný minimum ( perfektně se vejde do auta) a těžký mi moc nepřijde a to ho nosím po schodech do našeho domečku přezdívaného orlí hnízdo ;).

luwa_s
23. led 2016

Mně přijde ta ruční brzda téměř povinnost u dvojkocaru. Když jsem jezdila s malou měla jsem občas co dělat, abych jednoduchý kočár ubrzdila. Je pravda, že jsem jezdila nekdy pěkné terény 🙂.

kamaxet
23. led 2016

holky je to proste indi vindi mne ten tfk prisel strasne težky a proti easy walkeru se pro mne blbe skladal ano rucni brzda je to co easy walkeru chybí ale holt asi clovek nemuže chtit vse nebo jak to říci . ja bych srovnala oba pripadne na jednom miste nekde v kramu tak se nejlepe rozhoduje ,zalezi na terenua'a prioritách kdo co preferuje. ja vim že budu muset skládat jednou nebo dvakrat denně a vozit do patra výtahem a korby nosit zvlast po schodech pripadne na sobe v nasem pidi výtahu , tak budu mít toho tak akorád plný brejle a vozit budu po chodnících po rovine v centru prahy takže brzda mne až tam nebud palit ale bylo by bájo kdyby tam byla to je jasné .🙂

baskervile
23. led 2016

Zdravím všechny,chtěla bych se zeptat na Váš názor na nárůst hcg: 3+5 87,4+0 320,5+0 7200.Na poslední hodnotu mi sestra řekla,že to vyrostlo dost,jestli nebudou dvě,ale na UZ jdu až za týden,tak ještě nevím.Co myslíte?Děkuji 😉

zoot
24. led 2016

@baskervile myslim, ze podle rychlosti rustu HCG se to neda urcit 🙂

zluva
24. led 2016

@baskervile tak to ti neporadim, ale kdyz jsem nedostala ms a hned sla na krev, mela jsem 2020 jednotek a to uz jsem pojala mirnw podezreni 🙂 s dcerou jsem mela cca 520 v tu samou dobu.

mishkacz
24. led 2016

@baskervile je pravda, ze narust je to vyrazny, ale hcg je velmi individualni a neda se podle nej urcovat, zda se jedno o mono ci vice tehotenstvi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru