Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

miluse
29. říj 2009

Ivčo, díky 😉

irminka
29. říj 2009

dobré ránko,
náš favorit byl také EasyDuo Walker, ale , když jsem ho viděla v reálu u kamošky po 7. měsících, tak jsem byla vcelku zklamaná..Ty korbičky nejsou vůbec vypolstroované a když má někdo mimísky v zimě, tak to vůbec neochrání......je to jenom můj názor, tak se ně mě nezlobte prosím 🤐 . Stejně jsme si ho chtěli objednat, ale ted ho podražili a celý komplet vyjde skoro na 34 tisíc a na konec jsme vybrali Dorjan s příplatkem za barvu a vyšel na necelým 17 tisíc, tak snad s ním budeme spokojení......

elly01
29. říj 2009

Ahoj maminky & těhulky, můžu se k vám přidat? Také čekáme dvojčátka, zatím jsme úplně na začátku 11+3 tt, tak bych se ráda dozvěděla nějaké rady a informace ohledně dvojčátek 🙂

hancas
29. říj 2009

zuzíku...pokud chcheš půjčím ti vajíčka není problém mám je jěště schované,jsou obyč,neblbni bez sedačky\ nevíš co se může stát i ten kousiček

zuzka72
29. říj 2009

No právě bez sedačky nechci, ale když ji nemám a chápeš, že ji nechci kupovat když je v sadě u kočárku a ten chci koupit až na vlasní oči uvidím, že je vše OK.s dětmi.

irminka
29. říj 2009

zuzko: a jaký chcete teda ten kočárek? Dorjan na zkakázky také trvá nějaký ten pátek 😉

zuzka72
29. říj 2009

No Irmi ten Jordan na zakázku, počkám i měsíc, stejně bude zima a s dětma ven nepůjdu, leda na verandu, nebo zahradu a to se zatím vejdou do jednoho staršího kočárku.

irminka
29. říj 2009

tak to já se těším, že vyrazíme co nejdříve ven......zabalím a vyrazím...ha ha, realita může být uplně jiná 😕

miluse
29. říj 2009

Holky, manža na aukru objevil nějaký kočárek zn. Kees, nemáte s ním někdo zkušenosti? Vypadá docela přijatelně

http://www.aukro.cz/item794985858_super_novinka...

zuzka72
29. říj 2009

Jj Milu, ten odkaz jsem zady taky dávala už minulý týden, ale nevím co je to zač, jsou tam 2druhy s kolečkama u sebe a od sebe. Je to asi imitace toho easy wolker, ale jelikož je to novinka těžko o tom bude někdo něco vědět. No uvidíme.

zuzka72
29. říj 2009

Holky, kdo sháníte korbičky na easy wolker tak mrkněte jsou khaki.
http://www.aukro.cz/item794703564_korbicky_dvoj...

zuzka72
29. říj 2009

Irmi ty vyrazíš už brzo a docela ti závidím-v dobrém. Závidím vlastně všem, co mají termín dříve než já. 🙂

hancas
29. říj 2009

zuzíku---klidně ty vajíčka ti půjčím to není problém ju.nešla jsi dnes kolem 2 kolem anči v řepčíně???

miluse
29. říj 2009

Zuzí aha, manža je objevil dneska 😅 , ty s kolečkama u sebe, jakoby trojkolka bych řekla, že je čistě sporťák ty od sebe mají i hluboký korby, tedy moc jsem to nezkoumala. 😅

zuzka72
29. říj 2009

Hancas šla s červenou igelitkou z a měla jsem toho plny kecky-ty jsi mě viděla? Proč jsi na mě nehóooookla.

hancas
30. říj 2009

zuzíku--jela jsem v autě a zrovna stála na červenou na nevěděla zda to jsi stopro ty!!!!

zuzka72
30. říj 2009

jj, tak to jsi mě asi přistihla, jak přecházím silnici bez přechodu, ajajajajajaj, ale když tam je to tak blbě vymyšleny, no ještě, že nejsi policajt. 😀

zuzka72
30. říj 2009

Hani, kdykoliv uvidíš nenamalovanou, uřícenou starou babu s velkým pupkem, tak jsem to vždycky já. 😀

hancas
30. říj 2009

prej starou ha ha ha aha

hancas
30. říj 2009

spíš to vypadalo jak kdyby jsi něco hledala!!!

balina
30. říj 2009

34 tisic za EW? no to si snad delaj uz srandu. Nam se podarilo z velkoobchodu ho sehnat za 22 i s hlubokyma korbickama.
Ale stejne se furt priklanim k Bumblu. Ja potrebuju velky kolecka, porad behame po parku se psem, tak tam budu drandit i s terenakem. Proste to holky v tech vlozenejch tazkach budou muset pretrpet nez se udela tepleji a jako sportak to bude vyborny. Predstava ze taham ty tezky korby z EW a jeste v tom budou decka.... a potom to neuveritelne pitomy polohovani zad u sportaku :(((
Nechapu proc nemuzou spojit vsechny ty kocarky dohromady, eliminovat zname neduhy a udelaj 1 a poradne. 😀 😀 😀

zuzka72
30. říj 2009

Hancas možná jsem hledala klíče od domu, nebo pití.
Bali-moje řeč.

irminka
30. říj 2009

bali: ta cena je myslím za kolekci 2009, tak nám to bylo řečeno v prodejně......je to fakt otřes a ta paní nás také upozornovala, že právě to polohování zad není vůbec dořešeno- A Bumblu to jde dát až do lehu? U Dorjanu ano 😉

zuzka72
30. říj 2009

Holky, nechci být trapná, nebo za macechu, ale co když ty děti od sebe nepoznám, to jim ovážu každýmu jinou šňůrku na ruku, abych si je poznala? Měla jsem takovej sen, tak nad tím teď přemýšlím. Vím, že matka své děti rozezná, ale první den mi snad budou i cizí připadat vlastní. Když je to páreček tak je to jasny, to se pozná, nebo, když moje teta měla dva kluky, tak je taky poznala, jeden byl snědej a druhej jak stěna(a to jim zůstalo až dodnes) a jsou to dvojčata. Jenže babička měla taky dvojky kluky a v 6týdnech jeden umřel a ona nevěděla kterej to je, aspoň se to tak vykládalo, tak nevím....

irminka
30. říj 2009

zuzi 😉 : ale my budeme mít dvojvaječné, takže by jsi je měla poznat hned.....teda já v to doufám, že na ně kuknu a budu vědět, o kterého loupežníka jde.........a nebo v porodnici dostanou páseček na ručku

zuzka72
30. říj 2009

No oni i dvojvaječny si mohou být hodně podobné. Mě tvrdili, že moji synáčci jsou stejní a nejsou to dvojčata a jsou úplně jiní.

j.cien
30. říj 2009

Ahoj holky,par dnu vas uz ctu 😉 a tak se Zuzko pripojuji s dovolenim 😉 k vam 🙂
Tech tt mam podle vas malinko..,takze vam ty vase tt docela zavidim 🙂 ,mam cerstve po NT screenu,na vysledek krve a celkovy vypocet rizika jeste cekam,ve stredu budou volat...bojim se,at nemusim na odber choriovych klku....brrrr....mate to nektera za sebou??

Jinak samo certstvym maminka mocinky gratuluji k bobeckum a ostatnim preji jen pohodove dny 🙂

liptonek
30. říj 2009

Ahoj holčiny, mám na vás dotaz. Slyšela jsem, že tripple testy jsou u dvojčat vždy divoký a hodně zkreslený. Že hodne doktorů je ani u dvojčat nedělá. Mě čekaj asi za dva týdny, chci vědět, co mě čeká. Jak jste na to m byly vy? Na NT screenu jsem nebyla ☹

j.cien
30. říj 2009

No me prave dr.rikal,ze u dvojek ma radeji ten Nt nez az pak ty triply,ze byvaji zkreslene...

liptonek
30. říj 2009

no mně o něm ani neřekli ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru