Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

j.cien
5. bře 2010

Holky teda,jste me nalomily s tou kojo podprdou..ze fakt asi bude lepsi ta sportovni..a tech mam dost,akorat nevim,jak to bude nakonec s velikosti... 😕

ivaajirka
5. bře 2010

Ahojky pavcahola dají se zvládnout i tři i více 😀 😀 neboj vše bude dobré jsou to taky velké radosti 😵 😵

ivaajirka
5. bře 2010

Já mám j.cien o dvě velikosti nakonec víc a obvod taky větší 😉 měla jsem 80B-C a ted teda mám jako 85D někdy E 😨

petulka26
5. bře 2010

Ahoj pavcahola, vítej tady. A nemusíš se bát dvojčata se dají zvládnout celkem v pohodě 🙂 Jakmile si najdete společný rytmus tak už je to celkem v pohodě 🙂

ivaajirka
5. bře 2010

A řekla bych,že ta sportovní je lepší i na záda jak je to na zádech překřížené lépe to drží kozáky 😀

j.cien
5. bře 2010

Holky,ja delam asi blbost..ale doted nenosim podprdu..co jsem tehu,tak mi to na tech bradavkach nejak vadi...to budu mit asi tuplem vytahane...co? 😕

ivaajirka
5. bře 2010

j.cien já jí taky nenosila vše vadilo 😉 a myslím,že tak vytahné nemám a to už mám tři děti 😀 a ted taky na noc nemám žádnou 😉

j.cien
5. bře 2010

Tak tos me Ivi potesila 😉 !!

ivaajirka
5. bře 2010

Já mám jen stále vytahané bříško no není divu jako jsem měla z pasu 59 najednou 130 😖

j.cien
5. bře 2010

To je mazec,na kolik se ta kuze musi natahnout,ze?Ale co bychom pro nase lasecky nevydrzely... 😉
Mam jednu kamosku,ona uz ma dvojcata 16lete..a nechala si nakonec udelat plastiku te kuze na brise..ony byla desne hubena a tu kuzi mohla srolovat..colik ji nadbyvalo...

lita
5. bře 2010

To mi pripomina, ze jsem si dlouho nemerila obvod "pasu", jestli se tomu jeste tak da rikat 😀

Pavcahola - vitej na diskuzi a gratulace k dvojcakum 😉

ivaajirka
5. bře 2010

Já jsem posera manža mi to taky nabízel ,ikdyž jsem byla těhu říkal,že mi klidně zaplatí i plastiku prsou,ale zatím není pořeba 😉

j.cien
5. bře 2010

Jj,Lito,to je presne 😀 😀 ten pojem "pas" je dost zavadejici 😉 😀 😀 ale schvalne ho jdu zmerit 😉 !

JJ,na plastiku bych taky nemela..jsem srab 😲

ivaajirka
5. bře 2010

Já si teda myslím,že po třech dětech nevypadám nejhůř ,když vidím mladý holky co nemají ani děti některé 😅 ale je to můj pocit tak třeba nikou se líbit nemusím 😉 ,ale manžovi zatím stále jo to je důležeté že 😀

ivaajirka
5. bře 2010

Holky tu chválí sále císaře já si teda zas ani neztěžuju,že jsem rodila přirozeně 😉 už ani o té bolesti nevím 😅

ivaajirka
5. bře 2010

Holky přijel náš táta-voják po týdnu z Vyškova tak se mu jdem věnovat tak pááá a hezký víkend všem až nám táta odjede zas za váma dorazíme 😵

lita
5. bře 2010

J.cien - tak co, jak dopadlo mereni? Jsi me vyburcovala, ze jsem si sla pro metr. My teda doma nemame ten krejcovsky, takze si pupek merim truhlarskym 😀
Jelikoz uz nelze identifikovat, kde se puvodne pas nachazeltak jsem to merila pres tu nejsirsi cast, tzn. pres pupik a vyslo mi "krasnych" 106 cm 😀

lita
5. bře 2010

Ivaajirka - tak si uzijte tatinka, kdyz ho vidate takhle sporadicky, musi to byt tedy docela zaprah! Hezky vikend 🙂

lita
5. bře 2010

Petranelo - gratulace k hezkym vysledkum z kontroly 🙂 Mimisci uz maji krasne vahy 🙂 A take je dulezite, ze cipek drzi.

j.cien
5. bře 2010

Lito,mam 115cm....OMG 😕 a bude hur! 😀 😀

lita
5. bře 2010

J.cien - presne tak, jeste se trochu dofoukneme 😀 Pristi tyden ve stredu na utz se zvazim, tak doufam, ze tam nepujdu do kolen 🙂

j.cien
5. bře 2010

Jj,taky mam v utery konrolu a bojim bojim,ze budu atakovat 90ku 🙄 ... 😀 😀
Jdu si nejak lehnout nebo neco...mam jednu holcicku zrovinka pod zebrama a nejak to nemuzu vydychat... ☹

sarri
5. bře 2010

Jaké máte značky těch sportovek? Já jem chtěla na spinning a nic z čeho by mi prsa nelezla výstřihem jsem nenalezla - vždycky jsem chtěla, ať mi dá zkusit tu největší jakou mají a stačilo to tak akorát, aby vyloženě nelezly bradavky.

sarri
5. bře 2010

Zuzi, já jsem zas tak chodila po baráku s odsávačkou. Moje prsa viděla celá široká rodina od mého taťky a bráchy až po tchána s tchýní.

beruska5
5. bře 2010

no já mám jen obyčejné sportovní podprdy, ale jen na ven,doma musím mít pohodlí a to s podprdou nemám 😠
zuzi tak moc velká gratulace,kluci jsou nádherní,mě to stím kojícím polšttářem taky vůbec nešlo,mám hodně velká prsa tak je pri kojení musím přidržovat ze spodu tak to mi ani naraz nešli kojit 😉
já sedim na posteli v tureckom sede,na nohy položím obyč.polštář ,položím krpca a jíme 😎
a vnoci lehnu v posteli na bok,mimčo taky nabok a jedeme 🙂

kocule co ten lyšej,pomohl krém?

zuzka72
5. bře 2010

pavcahola-Zvládneš-musíš, nic jiného ti stejně nezbyde. 🙂
sarri- 😀 😀 😀
beru-my kojíme tandem, kdekoliv-fotbalovku polohu, křížem, jen nechápu, jak jde kojit obě vleže-to psali v chytré kńize, al mě to nějak nejde, jinak ten kojo polštář byl super pro mě mezi záda a postel. 😀

zuzka72
5. bře 2010

Jo, obvod břicha už nevím,ale nakonec jsem nabrala 10,5kg, celkem mazec- při Kubovi 12kg, Adam 17kg a dvojčata 10,5kg-to mi mozek nebere.... 🙂

hancas
5. bře 2010

já měla koj.polštář a jěště teda mám a super oba pod pažu a chramst a už to bylo ale většínou z flašky 😀 zuzíku v leže to nedává nikdo.a co romča už je viděl??

lucy82
5. bře 2010

Zuzí klučánci jsou náídherní a ty jsi skvělá jak to krásně zvládáš, to já jsem byla po porodu vyřízená a ty jsi samá legranda 😀 A 10,5 kg? To snad není ani možný, to už jsi zase jako modelka co? Já jsem nabrala hnusných 23kg 😠 😠

Sarri, Hani fakt vám závidím že vám holky tak krásně spinkají, já bych byla šťastná kdyby spaly do těch sedmi bez probuzení. Ach jo, ale Sofik je prostě nespavec, a pořád se budí, budu si muset zvyknout 😒

zuzka72
5. bře 2010

Romča je uvidí zítra, viděl je jen na fotkách a i to prej ořval. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru