Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

lucy82
11. bře 2010

Jé Kocu jsi mi připomněla že musím zaplatit povinný ručení 😖

Hani tuhle hrazdičku máme a holky už nebaví 😠 Ale poohlídnu se po té první co sem dala Lita, připadá mi super, tak do ní jdu 🙂 Snad bude mít úspěch.

Holky teď jsem zděšena, holkám brokolice nejede, tak tady mám skleničky od Hami a od Hippu špenát s bramborem, tak jsem si říkala že když se nedostanu pro mrkvičku tak jim zkusím dát toto. No a složení od Hippu je následující:
špenát, brambory, plnotučné mléko z ekol.zemědělství, smetana!!! Jako fakt nechápu a ještě tam je minimum soli!! No havně že je to označení BIO a je to od 4 měsíce a jako mléko a smetana?!

kocule
11. bře 2010

Předpokládám, že Kubík a Adam mají jiného tatínka, takže asi jen na krev. 😝 Jinak by to bylo jasné. 😀 😀

kocule
11. bře 2010

Lucy, cožeeee? To snad není pravda. 😠 Taky to kupuju, ale jen ještě s označením "A" pro alergiky. Jdu se na to podívat.

zuzka72
11. bře 2010

Kocu-dík, ale jsem z toho i tak jelen. 😀 😀 😀

kocule
11. bře 2010

U vás to bude s největší pravděpodobností "A". Kdyby měl "AB" a oba kluci "A", tak by to fakt byla veliká náhoda, že se vždycky chytilo "A" a ne u jednoho mrňouse "B". Guláš co? Snad to tak je, jsem hlava děravá. 😀 😀

zuzka72
11. bře 2010

JJ Kuba a Adam mají jiného tátu a Petr a Lukáš mají toho aktuálního. 😀 Ale ti větší říkají stejně Petrovi taťko. 😀

hanula83
11. bře 2010

Holky, s těma týdnama, určitě je to tak, že 38 + 0 je už 39 tt... už jen logicky to tak je... a setkala jsem se i s tím, že někdo bral 38 + 3 jako ještě 38 tt a to je přece blbost, to je dávno 39 tt.

lita
11. bře 2010

Kocu - to je teda divny, takze podle vasich dr. jsi porodila ve 37tt? Vsude jinde by ti rikali heroicky 38tt 😉 😀

Zuzi - tobe pocitali termin porodu dle utz a ne PM? To take slysim poprve, i kdyz je pravda, ze deti z IVF vetsinou vychazeji o cca 5 dne starsi. Asi jak se uspisi oplodneni a uhnizdeni.

kocule
11. bře 2010

Lito, ano. Měla jsem to v papírech. 😝 Když se mě každý ptá, tak vždycky říkám radši 37 plus 2 a je to. Ať si to každý přebere. 😉

Zuzi, to je dobrý. 😀 😀 😀 Aktuální tatínek... 😀 😀

hanula83
11. bře 2010

Lucy, cože? No tak to je teda dobré, mléko?? Ach jo, to už aby fakt člověk četl úplně všechno.. těším se, až bude čerstvá domácí zelenina a budu vědět, co jim dávám...

salu
11. bře 2010

Ahoj, hlásím se do seznamu 🙂

TP - 29.7.2010 - dvojvaječné, ??? - zítra UTZ a za týden výsledky z plodovky

mimi přirozeně (chtěli jsme druhé, takže rovnou budou 3 😝 -, dcera Anička 2005), já ročník 78

zuzka72
11. bře 2010

lita, ze začátku počítali podle PM a ke konci furt jen podle toho UTZ z 13tt-což mi taky hlava nebere. 😲

hanula83
11. bře 2010

Kocu, já byla podobně jako ty 37 + 5 a všichni říkali 38 tt, i doktoři... setkala jsem se akorát jednou s tím, že jedna paní, co byla se mnou na pokoji brala 38 + 3 jako ještě 38 tt, ale byla to Srbka, tak možná v těch číslech měla trošku guláš, protože ještě neuměla pořádně česky.

zuzka72
11. bře 2010

Hani takže potom jsem rodila ve 40tt. No ale každej to má v tabulce přesně na dny, tak jsem to taky chtěla mít bez zaokrouhlování.

lita
11. bře 2010

Kocu - podle vetsinoveho nazoru jsi rodila 38tt, tak to pysne vsude hlas 😀

Salu - tak jsi se nam tu hezky odhalila 😉 Jak jsi ustala ten odber plodovky?

Jinak k tomu veku, jelikoz jsem se vdavala den pred svymi narozeninami, tak muzu rikat, ze jsem se vdavala ve 31 letech, dalsi den uz by mi bylo 32 let. A kdo by si takovou starou haluz vzal, ze 😀

hanula83
11. bře 2010

Zuzi, mi to právě na tebe vychází na 39 tt 🙂))... Rodila jsi o 10 dní dřív než byl termín 😉... a když odečteš od 40 týdnů 10 dní, tak to vychází 38 + 3 🙂, tzn. 39 tt... Já bych tu ale hrozně nerada byla za tu, co ze sebe dělá chytrou, tak jestli je to tak důležité, tak ať napíše i někdo jiný, ve kterém týdnu si myslíte, že byla Zuzka?? 🙂)))))))))))))))))))))))))

zuzka72
11. bře 2010

Lita-tak taky trošku počtů ode mě:
Vdávala jsem se v 18ti, za 2měsíce mi už bylo 19náct,
Kuba se mi narodil v 19ti, za dva měsíce by mi bylo 20cet,
vdaná jsem byla 17let, žili jsme spolu asi 5let, jako manželé,pak jsme se jen míjeli v bytě, z toho jsem se 10let rozváděla,
teď je mi 37, ale vzhledem tomu, že je rok 2010, tak mi táhne na 38-takže vykopávka----
----ale já to nevzdávám a s věkem bojuji!!!!!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hanula83
11. bře 2010

Zuzi, ty jsi ale přírodní úkaz víš. Vůbec nevypadáš na 37, natož 38, takže ty s žádným věkem bojovat nemusíš. Já se nechci vidět ve 37 letech, ropucha hadra.

zuzka72
11. bře 2010

Hani-asi jsem blbá 😀 😀 😀 , nebo mám dnes den blbec, já jsu z toho fakt mimo. Co teda mám napsat do té tabulky, aby to bylo ECHT? 🙂 39tt??? Bez+? Fakt jsu asi dement. 😀

salu
11. bře 2010

Postupně vás dočítám, jeden den nejsem na PC - vy teda jedete.

V rodině máme dvojčata z obou stran, ale pro mě to byl stejně šok. Na 7 tt tam bylo vidět jedno a na 12tt už dvě 😎 . manžel nadšený, vždycky chtěl 3 děti. Ale myslím, že doufá, že tam bude alespoň 1 kluk. Já z toho byla v šoku, přiznávám, ale když mi pak vyšly blbě ty triple testy, tak se mi v hlavě něco přepnulo a uvědomila jsem si spoustu věcí.

AMC - nápor na psychiku, strach z potratu, ale odběr vůbec nebolel. Poctivě jsem ležela, ale doktor už mě do práce pak nepustil.

hanula83
11. bře 2010

Zuzanko, já jsem toho názoru, že jsi byla 38 + 3. Asi jsem to tu vůbec neměla začít řešit 😉, já jsem totiž hnidopich víš a dobře vím, že některé lidi s tím dost rozčiluju 😉.. Jo a s tím rozváděním, to jsi teda měla sakra výdrž!! 🙂

zuzka72
11. bře 2010

Hani-takže píšu do tabulky 38+3. 🙂
Já tomu rozumím, já jsem totiž taky hnidopich a mám ráda ve všem jasno.
No výdrž, jak se to vezme, když máš idiota, kterej se rozvádět nechce, je právník a má známy až skoro na měsíci, tak ti nic jinyho nezbyde, ale pomohlo mi paradoxně až to, že mě mlátil, ale to už je jiná kapitola. 😔

kocule
11. bře 2010

Hani, přidávám se k tobě, mě to teda vyšlo 38 plus 4. 😅

zuzka72
11. bře 2010

Hele holky tak už se na něčem schodněte. 😀 Nebudu tu tabulku přepisovat 100x. 😀

lita
11. bře 2010

Zuzi, Hani - tak ja to jeste vice zkomplikuju a myslim si, ze Zuzi rodila 38+4 a ne 38+3 😀
Sla jsem na to od lesa, kterych moc v Praze nemame, takze me berte s rezervou 😀

Jestlize je termin porodu 40+0, tak u Zuzi bylo 8.3. 40+0, 1.3. bylo 39+0 a 22.2. 38+0, tudiz 26.2. mi vychazi 38+4. Tak a ted matematikarko rad 😀

lita
11. bře 2010

Kocu - me to vyslo stejne!! Asi pouzivame stejnou kalkulacku 😉 Ja tedy kalendar na telefonu a odpocitavani 😀

hanula83
11. bře 2010

Zuzi, tak tohle je úplně nejlepší, když je to rádoby vysoce postavenej člověk, kterej na venek působí jako solidní chlap, ale přitom je to ve skutečnosti ubožák... No jo, takovej je svět, ale tobě se to už myslím stokrát vrátilo, teď máš hodného chlapa (alespoň tak vypadá), dva velky ochránce a dva maličky ochránce, no úplná idylka 🙂

Kocu, tak mně taky vyšlo 38 + 4, ale nechtěla jsem být gór takovej hnidopich 🙂))

lita
11. bře 2010

Zuzi - tak to jsi tedy mela stesti na asi pekneho "degena", vid 😠

Vidis, moji zname to, ze ji ex-manzel mlatil paradoxne vubec nepomohlo. Malem ji utopil ve vane a pak ji chtel prejet autem, jejich male deti mel na sedadlech vzadu. Pak mu vsechno nechala, podarilo se ji rozvest a zacit znova.

A narazila na dalsiho kretena, ktery ji tedy netrapil fyzicky, ale pozdeji psychicky. Proste notoricky zarlivec, ktery mel schyzu, ze mu vsude zahyba a ona mu byla verna! Po rozovodu s nim to ale rozjela, to jsem ji schvalovala, protoze se potrebovala odreagovat.

Jenze on ji stale pronasledoval, nicil jeji auto, prohodil oknem dlazebni kostku a dopadla ji kus od hlavy, rozeslal jeji foto v hooodne lechtive situaci po cele firme, kde pracovala, vykradl ji chalupu, poskodil jistice u bytu, takze ji pulka spotrebicu doma shorela atd. atd. Takze neustale chodila na policii s vysledkem temer nulovym 😠
Ted uz ma normalniho chlapika, snad teda 😀

hanula83
11. bře 2010

Kocu, jak ty to říkáš, že "máte nálož"? Tak my máme teď taky nálož, Anička tu tlačí jako by tahala tuny uhlí 🙂)) To zas bude... 😅

lita
11. bře 2010

Salu - drzim palecky, at jsou vysledky v poradku! A jako ze oni budou 😉 U dvojcat ty triply holt vychazeji zavadejici. A urcite tam na vas vykoukne alespon jeden kloucek, ne-li dva nebo ze by dle vzoru Mrkvicky rovnou 3? 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru