Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

monika03
14. kvě 2010

Beti- já jelikož mám doktora zatím ještě jinde než momentálně bydlím tak vždycky jak se tam ukážu ho jdu navštívit. Což je tak každé dva týdny.

betina
14. kvě 2010

Moni, já ted chodím jednou za měsíc a tak nějak mi to přopadá málo, ale to je asi moje úchylka 😀

monika03
14. kvě 2010

Beti já chodila cca do toho 20tt taky tak jednou za měsíc, ale teď už mě tam honí častěji. Ale on ultrazvuk nemá, takže mě vždycky hlavně prohlídne a zkontroluje čípek. Můj problém byl v tom, že jsem si myslela, že mě bude pravidelně posílat na ultrazvuk a ono nic. Tak teď čekám až pojedu na velký do Brna ve 30tt. 🙂

salu
14. kvě 2010

Moni03 - já objednala Bumbla přes dvojcatka.cz (Lita si chválila přístup). Po odeslání obj. paní do 5 minut volala a domlouvaly jsme si, co a jak.
Myslím, že Lucy mi i psala, že pokud ho nemají na dvojcatka.cz, tak nebude v celé republice ☹ ale viděla jsem ho i na jiných serverech. http://bumbleride.mimishop.cz/katalog.php?kateg...

A jakou teda barvičku ?????? To taky neprozradíš? 😀

salu
14. kvě 2010

Já chodím každé 3 neděle do poradny už od začátku, ale teď mě hodili už do rizikové poradny do nemocnice, takže tam budu chodit asi častěji.

salu
14. kvě 2010

Vyřizuji vzkaz od Rejchl - od zítra budou naši kluci na netu decinskeho deniku - hlasujte jako sileny 😀
http://decinsky.denik.cz/miminka/

Jinak je nejpozději v pondělí pustí domu, tak pak Rejchl podá info 🙂

monika03
14. kvě 2010

Ahoj Salu. Tak to musíme hromadně hlasovat! 😉 Jinak už ho mám teda objednaný z toho Malvíku. Měl by jim přijít v červnu a mělo by jich být dost- tak jsme se domluvili, že mi ho pošlou v půlce července. Na mail mi přišlo už potvrzení o přijetí objednávky. Ještě jsem k tomu teda objednala i síťku na kočárek. Jo a barva- no můj vyhrál- ustoupila jsem a objednala zelený! 🙂

salu
14. kvě 2010

Tak to je stejný, jako na dvojcatkach. me ho slibili do poloviny cervna.

salu
14. kvě 2010

zelený jsem chtěla pro páreček, takže je mi to jasný Moni 😀

monika03
14. kvě 2010

No já je kvůli prašulím poprosila jestli by ho poslali až v tom červenci a prý to problém není. Tak snad to bude v poho.

salu
14. kvě 2010

síťku jsem si taky vzala - tu tmavě modrou.

monika03
14. kvě 2010

Co je ti jasný??? 😀 My se na žádné jiné barvě neshodneme- můj by chtěl mít zelené všechno. A to není voják!!! 😀

salu
14. kvě 2010

já ho taky jeste neplatila, az ho budou mit pripraveny k expedici

monika.tdm
14. kvě 2010

Nazdarek holky!!!! Tady furt prsi!!!! Co u vas??? ☹

salu
14. kvě 2010

pořád leje

monika03
14. kvě 2010

Ty jo tak já nevím jaká je- přišla mi černá. S tou zelenou havětí- za 370,- ale musela jsem tam pro jistotu volat, jestli mi stačí jedna nebo musím brát dvě- tak nějak jsem to nepochopila dle jejich popisu. 😀

monika03
14. kvě 2010

U nás lilo celé dopo, ale teď je to chvilka a přestalo- uvidíme na jak dlouho.

monika03
14. kvě 2010

Tak ta síťka je černá- se zelenou havětí!!!

salu
14. kvě 2010

tak já mám tu bez havěti 😀 ale ta tvoje je hezčí

monika03
14. kvě 2010

Já tam ani jinou než tuhle přímo na tento kočárek neobjevila. No a prý mi bude stačit jedna- tak uvidíme!!! 🙂

vlckulka
14. kvě 2010

Ahoj těhulky,

venku je pěkně hnusně a já jsem se stihla ještě dodělat tím, že jsem si k snídani chtěla vzít jogurt, olízla jsem víčko a pak s hrůzou zjistila, že jogurt je 9 dnů prošlý. No ve mě by se krve nedořezal, hned jsem šla na záchod a snažila se vše vyhodit. Asi přeháním, ale mám strach, aby se něčím nenakazila. Doufám, že to bude dobré.

salu
14. kvě 2010
salu
14. kvě 2010

Vlckulko a byl jako zkažený už i na chuti? neboj, to bude dobrý.

vlckulka
14. kvě 2010

Salu - nebyl, byl chuťově dobrý, nafouknutý nebyl - vůbec nevím, kde se tu vzal, už jsem ho musela prošlý koupit 😠

salu
14. kvě 2010

Tak to se neboj, bude to OK.

salu
14. kvě 2010

Holky omlouvám se, jdu to zalomit.

monika03
14. kvě 2010

Ta tvoje vypadá náhodou dobře- není až tak tmavá. Já objednala přímo tuhle tak snad to bude sedět http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/sitky-prot...

vlckulka
14. kvě 2010

Salu - doufám, že ano, jen jsem ze všeho strašně vyplašená - jsou to vymodlené děti po IVF, tak občas přeháním, celé těhu si na to dávám pozor, abych nesnědla nic prošlého a teď tohle

monika03
14. kvě 2010

Vlckulko neboj- jak píše Salu jestli nebyl na chuť zkyslý tak to bude dobrý. Datum je jen minimální trvanlivost!!! 😉

vlckulka
14. kvě 2010

Holky díky, už jsem se uklidnila, ale to prvotní zděšení bylo hrozné 😕

monika03
14. kvě 2010

Uvidíš bude to dobrý!!! 😉 A jaký máš vyhlídlý nebo objednaný kočárek ty???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru