Čekáme dvojčata

chiwule
3. bře 2008

Ahoj holky, protože jsem tu nikde na českém koníkovi nenašla podobnou diskuzi, rozhodla jsem se jí založit sama. Doufám, že jsem špatně nehledala 🙂
Jinak já jsem po 1. IVF, už 7. den od ET jsem měla //, minulý týden na UTZ potvrzeny dvě bublinky, dneska jsem 5tt+4 a už se do ničeho nevejdu - mám dojem, že s dvojčátkama bude všechno mnohem intenzivnější a rychlejší 😀
Tak jestli máte nějaká také stejné pocity a jste na stejné lodi, budu ráda, když se přidáte do téhle diskuze, mám spoustu otázek
zatím zdravím, páček 😉 😎 😀

stanpetr
15. črc 2012

@micinka22 pokud chces dvojcatka, ja bych do nich sla....
pokud jsi nemela zadne problemy.....

micinka22
15. črc 2012

@stanpetr ne žádné problemy nebyly v těhu ani po

k.bett
15. črc 2012

Ahoj holky, koukám že tady je to o dvojčátkách, hledám odpověď pro kamarádku, která si není jistá zda nečeká také dvojčátka. Samotnou by mě názory a zkušenosti zajímali (já osobně měla ve stejném případě 864hcg v krvi) 🙂))

Tak tedy:

Měla bych dotaz na hodnotu hcg v krvi. Bylo mi vkládáno jedno 5denní blasto.. po KET testováno 14den z krve a hodnota 1884.není tato hodnota na jedno mimi vysoká ?

januzza80
15. črc 2012

@micinka22 Ahojky Micinko,teda co to tu ctu? 🙂 A drzim palecky,aby se co nejdrive zadarilo.

micinka22
15. črc 2012

Januzz co ty tady :DDD noo přemýšlíme...zatím...

januzza80
15. črc 2012

@micinka22 To je dobre,tri nebo ctyri deti jsou super.Jinak moje svagrova bude mit v zari treti cisar,protoze nemuze prirozene rodit a doktor ji rekl,ze by mohla mit jeste ctvrte dite,ze pry u ni 4 cisar nevadi

januzza80
15. črc 2012

@micinka22 Jinak neboj nikomu to na facebook nebudu psat,jako myska budu 🙂 😀

micinka22
15. črc 2012

@januzza80 no vidíš....v čr jsou doktoři se vším hned hotový..2 císaře a hned ti strkaj papír se sterilizací :((( no ono zatím není co říkat že...musíme to promyslet... .-))

januzza80
15. črc 2012

@micinka22 ja myslim,ze se muze i 4.cisar,ale zalezi to opravdu jen jak na tom zenska je zdravotne a tak.Moje jedna kamoska mela jen dva cisare a treti tehotenstvi pry nesmi byt kvuli deloze,ze ji ma moc oslabenou a mohla by mit problemy,ale pokud je vse ok,tak treti cisar by nemel byt ok.

maja89
16. črc 2012

@k.bett Ahojky, nevím jak u ostatních holek, ale u mě bylo spíš Hcg pořád nízké a pomalu stoupalo, že jsem si už říkala, že se určitě chytlo jen jedno...A ejhle, čekáme dvě princezny. Podle hladiny bych to nebrala, ať si počká na překvapení na UZ 🙂

k.bett
16. črc 2012

@maja89 Ahojky ona měla vloženo jedno ale sestřička jí řekla že no, asi normální že máte dvě vkládaný a ona že jedno, tak prý no i z jednoho můžou být dvě tak se nestresujte a UZ ukáže. 🙂))) Jsem z toho taky celá napnutá 🙂))Gratulace k hned dvěma princeznám ;)

maja89
16. črc 2012

@k.bett Ono se stane, že se vloží jedno, rozdělí se a jsou jednovaječná dvojčátka 😉 Ale já bych určitě počkala na ten UZ, u mě to vážně vypadalo z krve na jedno a jaké bylo překvápko 😎 Tak dej pak vědět jak kamarádka dopadla a děkuji 😵

jannysek
16. črc 2012

@k.bett já jsem po IVf u prvního syna měla 640 HCG a teď podruhé(ve stejném týdnu těhu) jsem u dvojčátek měla 1380 Hcg, takže jak píšeš, já jsem měla dvojnásobné hcg. Někdo ho ale může mít vysoké, i když čeká jen jedno mimi. Na prvním UTZ po ´testíku bylo jedno mimi(6 tt) a za 8 dní na kontrolním utz kvůli srdíčku už byli miminka dvě, to bylo překvápko. 🙂

k.bett
16. črc 2012

@maja89 Určitě dám, 🙂) Děkuju.

k.bett
16. črc 2012

@jannysek No tak to je krásný. Ona při prvním měla prý nějak kolem 800 právě a toto má 1884 asi tak nějak 🙂) Děkuju moc, za krásný popis.

mrkvicka28
16. črc 2012

@k.bett Mě teda hcg nedělali,ale při prvním utz bylo mimi 1 ( 6tt) při druhém UTz 2( v 7tt) a ve 14tt už byly tři a dáva li nám dvě embrijka takže at se nechá překvapit a první výsledek nemusí být konečný.

k.bett
17. črc 2012

@mrkvicka28 🙂))) no to je pecka 🙂)) to je užasný 🙂))) gratuluju!!

fiallinka
17. črc 2012

@k.bett hodnota je vysoká dost, ale zase měla 5tidenní embryo - to se musí brát v úvahu, ty hodnoty budou vždycky o hodně vyšší než u třídenních embryí... ale rozdělit se určitě mohlo, to jo (i když už 5denních embryí to není až tak moc pravděpodobné)

jana321969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mrkvicka28
17. črc 2012

@fiallinka my taky měli 5 denní dokonce hec. blasto. a přesto se rozdělila

mrkvicka28
17. črc 2012

@k.bett díky

k.bett
17. črc 2012

já měla taky 5denní a měla jsem asi 880 nejak tak 🙂)

jana321969
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
venuss
17. črc 2012

ahoj holky, tak ja mám doma jednoho raubire 2,5 let, a vcera jsem se dovedela, ze cekame jednovajecna dvojcatka. Mám z toho celkem strach,jak to zvladnu po psychicke strance,ale vic me tizi financni stranka. Mame hypoteku, ja praci nemela,takze nebudu pobirat materskou a rodicak mi vyjde jenom na 6100,-Kč, což mi na 2 děti přijde hodně málo.☹ bohužel na žádné socialní přídavky nemáme nárok... jsem z toho špatná a ani spát mi nejde. 😢

clera
17. črc 2012

ahojky, tak jsem dnes byla na kontrole ve 12 TT a stále čekáme dvojvaječný dvojčata 😀 kontrola dopadla v pořádku a vše je tak jak má být.

clera
17. črc 2012

@venuss - no hypotéku nemam a jedno dítě taky ne, jen stejně jako ty čekam dvojčata a pocity s budoucností mam stejné a naprosto ti rozumim, a mít to vyšroubovaný ještě o toto tak taky nespim. snaž se ale nestresovat ať nemáš pak doma dva neurotiky 😉 uvivíš že to nakonec bude dobrý .. držim palečky

evikj33
17. črc 2012

@clera Moc gratuluju ke kontrole,to už byl 1.tr.screning? a naznačil vám dr i pohlaví,mne čeká podrobny UTZ na VVV v pondělí+nam řeknou hodnoty krve ze screningu,tak už se trochu bojím a zároven jsem na prcky zvědavá. @venuss Jinak já už taky jednoho raubíře mám loni jsme kolaudovali dum,splácime uvěr,mám mizrnou práci,ted ještě mizernější PN,ale už jsem se stím srovnala,taky to byl trošku šok,ale už jsem si nějak zvykla.Hold musíme přehodnotit spoustu věcí,nějaké spořko zrušit atd.nějak to zvládnem,věcičky kupuju potroše na bazárku,něco mám po malém,něco dostanem od příbuzných.

clera
17. črc 2012

@evikj33 - ano ano .. byl to ultrazvuk a ještě mi nabrali krev a je to screaning ve 12 týdnu. byla hoňka vidět i nohy tak tam byly natočený takže něco jako zda je to kluk či holka tak ani náhodou .. u jednoho nebyla vidět ani nosní přepážka .. prostě se nenatočil ani omylem byl jak pragraf a dlabal na nás 😀 druhý byl vzorňouš . krásně se narovnal a nechal se přeměřit a ukázal i tu hlavičku .. tak snad příětě to bude lepší a taky budou už větší 😀

evikj33
17. črc 2012

@clera Když nejde vše zkontrolovat,jde se na kontrolní UTZ znovu a po jaké době a doplácí se něco navíc.Jsem už celkem nervní 😅

venuss
17. črc 2012

@clera
@evikj33 Holky, děkuji za podporu, snad to bude všechno ok...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru