Dá se otěhotnět při stimulaci před ET / KET?

blanula85
12. lis 2011

holky chtěla jsem se zeptat..dá se otěhotnět i při stimulaci před et/ket ?ptám se z toho důvodu,že když se píchá pregnyl tak je to vlastně na to aby proběhla ovulace,ne?

luucia
12. lis 2011

Určitě dá 😉 teda při KET, to se ti přirozeně vytvoří vajíčko...při ET jsi po OPU a to ti všechny folikuly s vajíčkama odsají 😉

lenec
1. pro 2011

Ahojky , určitě se před KETem dá otěhotnět. Před ET nevím. Já jsem toho příkladem, měla jsem jít na KET, nechala jsem si mrazáčky převézt z bývalého CARu do současného (blíže mému bydlišti) a ani jsem na něj vlastně nešla, protože jsem otěhotněla přirozeně, i při dg. neprůchodné vejcovody - oba. Ale je fakt, že já jsem jen něco zobala, nic nepíchala, vlastně ani jsem před KETem nemusela mít ovulku, jak píšou holky v nějaké diskuzi, že je to nutné, protože ji stejně nemám, ani přirozeně.

ratatooy
5. bře 2013

dá se i před ET znama chtela darovat vajička což je stejnej cyklus bez ET ale misto odsátí vajíček otěhotněla a i dr ji řikal že by se mela vyvarovat sexu pokud nechce otěhotnět,jenže ona je naprosto zdravá u nás co otěhotnět nemužem je tato pravdepodobnost mala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru