Jméno Antonie...

lucca0
25. kvě 2023

Ahoj holky, čekáme třetí dceru. První je Elena, druhá Tea a třetí bude nejspíš Antonie. Mě i chlapovi se líbí, jen mě nahlodává tím, že jí budou říkat Tondo... Ale přece... Na každý jméno se dá něco najít, ne? Počítám, že prostřední bude zas čajíček... 🙄

Jinak kdo máte Antonií doma, jak ji říkáte? Mě se Dívčí jména málokterá líbí a Tonička mě chytla hned. Prostě to jméno musí pro mě být " páni, takhle fakt chci, aby se jmenovalo moje dítě"

sabatko
26. kvě 2023

Moje maminka byla Antonie, všichni jí říkali Tonči nebo Toničko. Samozřejmě variant je mnoho a hlavně nikdy nevíte, jak si bude chtít říkat sama. Máme dcerku Valerii, všichni jsme jí říkali Valinka nebo Valerinka a ona si začala, jen co začala mluvit, říkat Vája a Vájinka. Už je jí 8 a stále je pro všechny Vája.....

luciina
26. kvě 2023

@lucca0 kamarádka má Antonii "Toničku" a Anastázii "Stázku". Moc se mi ta jména líbí a lidi okolo na ně pěkně reagují.

lucca0
autor
26. kvě 2023

Ráda slyším 😌😌 Toninka je moje jediná volba. Takhle jsem to měla i s Elenou a Teou. Prostě potřebuju ten wau efekt 😁😁

linusha
28. kvě 2023

@lucca0 kolega mají Antonii a říkají ji Tonička, Tonko, Toni, Tondo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru