Mohla bych být těhotná? Krvácení, bazální teplota 37,2

simsim244
4. kvě 2015

Dobrý den, je mi 17 let a mám takový problém. Před 10 dny jsem měla nechráněný pohlavní styk (a nebyl chtěný, aby jste nepsaly, že si mám dávat větší pozor) , antikoncepci beru. Včera jsem začala krvácet jako při menstruaci a dostavila se bolest břicha. Nemám možnost se dostat k těhotenskému testu a tak jsem si změřila bazální teplotu, kterou jsem měla 37,2 stupňů. Na internetu jsem se dočetla, že tato teplota je při uhnizďování oplodněného vajíčka do sliznice dělohy. Je to možné? Mohu být těhotná ? Děkuji za odpověď.

iz
4. kvě 2015

Pokud byl styk nechtěný, měla sis rovnou zajít k doktorovi aby tě prohlídnul. Vím, není to příjemný ale je to potřeba. Nevím jaký máš vztah s mámou ale být tebou řekla bych to aspoň jí, určitě podrží a poradí

vlajka1
4. kvě 2015

Pokud krvácíš, pravděpodobně těhotná nejsi. BT může klesat až v průběhu menstruace, jedna teplota ti obrázek neudělá. Při uhnízdění je spíše špinění. A pokud bereš antikoncepci, tím spíš bych to neřešila.

princeznadm
11. zář 2015

Dobrý den,už třetí den mám 37,2baza.teplotu,může to znamenat
Těhotenství?A začátkem měsíce jsem měla bolesti v podbřišku.A už ty tři dny mě bolí bradavky
Pálí mě žáha.
Simsim-myslím si,že gynekolog by věděl víc.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru