Možné těhotenství po potratu - občasné slabé zakrvácení - špinění před MS

snezenka123
6. bře 2018

Ahoj holky. Zítra mám termín ms, příznaky by byli,ale ty mohou být shodné s PMS:-/ test dělaný dnes a sněhobílý:-/ ale občas sem tam slabě zakrvácím☹ je to tak poslední tři dny..

Nikdy jsem nemívala problémy s cyklem,nikdy před ms nešpinila, prostě klasické PMS a pak přišla rovnou ms.
Koncem října jsem byla na zákroku, kdy mi museli rozrušit srostlý čípek(po konizaci)a rovnou udělali i kyretáž(prý standartní postup)
Došla mi ms klasicky za 26 dní a byla ok, trvala cca 6 dní. Potom jsem otěhotněla(bylo to na konci šestinedělí)a cca týden před očekávanou ms jsem slabě krvácela skoro 5 dní, bolelo mě břicho, ale ms se nerozjela, spíš to ustalo ve špinění a hned na to // na testu...dva dny před termínem ms.
Jenže těhu nedopadlonechtěla jsem znovu na kyretáž(byl začátek ledna)a tak mi dali tablety na vyloučení plodu(7tt). Potrat proběhl, ještě jsem pár dní na to dostala kapky na dočištění a čekala na porevizní ms.
Ta přišla...no zase 26 Dc, ale byla strašně slabá, spíš takové slabé krvácení sem tam, špinění, to trvalo cca 5 dní, další skoro týden bylo slabší krvácení a nakonec poslední 4 dny silné krvácení a potom jak když utne. No takže když beru to, kdy to začlo tak jsem špinila, slabě krvácela a krvácela skoro 15 dní...po ms jsem byla na kontrole a dr mi říkal, že je všechno ok, že se i chystá ovulace a že někdy to trvá i dva tři cykly, než se ms a celkově cyklus vrátí do normálu.
Nyní jsem 25 dc(počítáno od prvního dne toho silného krvácení jak mi řekl dr.)a odpřede včera slabě krvácím, spíš je to po ránu, pak už nic...
Tak nevím, zda zase i tahle ms bude trvat tak dlouho a bude mít takový divný průběh...
Ohledně té minulé mi řekl, že tím, že byla ještě v šestinedělí, tak je to ok, a může se tělo dočišťovat po potratu..
Jsem nervozní a cítím se z toho celá přešlá. miminko by jsme chtěli, ale zaráží mě to sem tam slabé krvácení...když beru to předminulé..bylo z toho těhu co nedopadlo...a to poslední krvacení před ms zase bylo prý dr dočišťování po potratu☹

Holky, vím, že nezbývá než čekat, přesto ale hledám spřízněnou duši, která si prochází tím podobným...
Jsem nervozní, protože bych chtěla vědět, co se zase děje...Pokud to má být ms, ať se to rozjede a skončí jak má. Pokud je to zase těhu, nechť je všechno ok a krvácení už žádné není...

kachna001
6. bře 2018

já si prošla SP a trvalo 3 cykly, než se to všechno srovnalo, první cyklus nebyla ovulace, druhý zase byl nepřirozeně krátký, třetí opět bez ovulace, ve čtvrtém jsem otěhotněla 😇 neboj se nic, ono se to spraví a miminko si k tobě cestu najde 🙏

snezenka123
autor
6. bře 2018

@kachna001 já vím, i mě dr říkal, že to trvá i dva tři cykly, než se všechno ustálí...mě ovulka naskočila vlastně po tom potratu asi tři týdny(potvrzeno z utz)a další po ms, taky mi říkal že na utz viděl folikul 16 mm 11 DC a říkal, že za pár dní bude ovulka...

Nejvís mě ničí ta nejistota a to čekání. V jednom případě bylo špinění a slabé krvácení před ms těhotesntví co stejně nedopadlo, v tom dalším bylo zase to špinění a krvácení před ms ještě čistící popotratové...

Takže mám břicho jako balon, jsem děsně nervozní a přála bych si, aby se to už nějak rozseklo, a ms se rozjela nebo se potvrdilo prosperující těhu.

babysoon
Autor odpověď smazal
Zobraz
snezenka123
autor
16. dub 2018

@babysoon u mě je z toho těhotentsví❤jsem cca 9-10tt

babysoon
16. dub 2018

@snezenka123 krásný!!! Gratuluji. Já dostala včera MS 🙂))

snezenka123
autor
16. dub 2018

@babysoon děkuju🙂 u tebe se určitě taky brzo zadaří❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru