Pálení vevnitř v těhotenství

kajunka01
9. říj 2016

Ahoj holky těžko se mi to sem píše ale potřebuju radu. Dělá mi to často večer a jen občas ale je to jakoby pálení vevnitř u čípku nebo močového měchýře nebo nevím jak to popsat a mám nucený pocit zároveň s tím na malou. U doktorky jsem byla v pátek a dělala vyšetření jen rukou kontrolovala čípek a dobrý a teď jdu na ultrazvuk v úterý na screening tak snad je mimčo v pořádku. Výtok mám jakoby vodový ale to už mám od začátku těhotenství. Nesvědí to,jen to jakoby pálí ale jen občas ale je to otravné .Napadlo mě jestli to nemůže být z toho jak mimčo se hýbe a tlačí třeba na močový měchýř protože máme nejvetší pohyby hlavně večer a v noci když chci spát :D Dělalo vám to taky někomu ?? Děkuju moc a omlouvám se za blbý dotaz mě to jen obtěžuje a nechci hned letět k doktorce když bylo v pátek vše v pořádku. Děkuji moc

kajunka01
autor
9. říj 2016

ještě dodám že mě to nedělá při močení ale spíše v klidu když ležím

kamilka90
14. únor 2017

@kajunka01 Ahojky, mám to taky, bylo to něco nebo to patří tak nějak k těhotenství? Díky

kajunka01
autor
14. únor 2017

@kamilka90 ahoj já ti měla ze zkracujícího čípku,hrozil mi předčasný porod a nakonec jsem porodila v 36+6

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru