Můžu se koupat v moři 3 týdny po revizi dělohy?

jancanov
28. kvě 2014

v pondělí mě čeká revize dělohy po zamlklém těhotenství v 9tt a poslední týden v červnu jedeme k moři. Mám se hodně obávat, že budu mít s koupáním utrum? 😒

anetka1701
28. kvě 2014

Zeptej se lékařům - já bych dodržela standartní šestinedělí určitě... Na druhou stranu, pokud už nebudeš vůbec krvácet, třeba by to mohlo jít...

anetadr
28. kvě 2014

Určitě se po revizi dodržuje klasické šestinedělí - je to proto, že jsou otevřené cesty do dělohy a tak se tam může snadno dostat infekce. Já myslím, že koupání nepřipadá v úvahu. Tedy já šestinedělí po hysteroskopii dodržovala - a to byl červenec a srpen:(

baru88
28. kvě 2014

já jsem prodělala revizi dělohy v červnu 2012 v 10 tt a musela jsem dodržovat klasické šestinedělí a nesměla jsem koupat...:( přesně jak píše anetadr, jde hlavně o to, že čípek je otevřený a může hrozit infekce...

wosk
28. kvě 2014

Já byla loni 25.5. taky na revizi a k moři jsme jeli poslední týden v červnu a doktorka (primářka) gynekologie mi řekla, že po 4 týdnech v moři není problém. Kdyby to byl bazén, tak by bylo hodně proti, ale vod v moři je úplně jiná. Ale pro jistotu se zeptej, každý doktor má svůj názor. Nicméně já se po těch 4 týdnech normálně koupala a žáden problém jsem neměla.

llluckaaa
28. kvě 2014

Já měla doporučeno po revizi držet šestinedělí, takže žádné koupání ap.