Potrat po tabletách a silné bolesti. Máte zkušenost?

michaelapemi
30. led 2022

Ahojte všichni. Prosím neměl jste někdo podobně. Ve středu 26.1. jsem bohužel musela do nemocnice kde mu dali 2 tablety na potrat. (Miminku přestalo být srdíčko). Vše probíhalo standardně. Plod šel celý ven. (Viděla jsem ho) čtvrtek a pátek už vše v pořádku. Od soboty silné křeče jako kontrakce. Jela jsem na kontrolu kde mu dali injekci na stahování dělohy a prý jsou už jen sraženiny. Vcelku se mi ulevilo. Dnes neděle a křeče zpátky. Už nevím co dělat.

nat
30. led 2022

@michaelapemi ihned jet do nemocnice, tady nejsme doktoři a neporadime,proste jet do nemocnice tam ti řeknou nejlépe,....

michaelapemi
autor
30. led 2022

@nat já už tam byla. Řekli mi že si mám vzít paralen.

nat
30. led 2022

@michaelapemi pokud jste tam jela vcera jela bych dnes znovu...Popripade bych jela do jine nemocnice

roxanalit
30. led 2022

@michaelapemi souhlasím s
@nat taky bych jela znovu a trvala na vyšetření

michaelapemi
autor
30. led 2022

@roxanalit oni mi vyšetření dělali. Plod je prý celý venku jen mám v sobě sraženiny které musí z těla ven

vladenkamaminka
30. led 2022

Tak si vem paralen a čekej až sraženiny vyjdou ven, jak ti řekli... Co tedy chceš, když ne zpátky k Dr? Má někdo z nás přijed a podívat se ti tam?

klokanka31
30. led 2022

@vladenkamaminka Proč tak hnusně? Přišla o mimčo a ještě se do ní navážíš 🤔

@michaelapemi Zkus znova zajet do nemocnice ( nejlépe do jiné) a pokud bude opravdu vše v pohodě tak si vzít prášky na bolest a přetrpět to...😟

dasipe
30. led 2022

Děloha prostě vypuzuje zbytek sraženin, takže k tomu prostě tyhle bolesti patří. Vezmi si prášek, až zabere tak normálně funguj. Snaž se hodit do pohody a nemyslet na to 🍀

vladenkamaminka
Autor odpověď smazal
Zobraz
izzylka
30. led 2022

Tělo vypuzuje ty sraženiny, to prostě občas bolí. Vem si léky na bolest a odpočívej. Jiná rada prostě není 🤷🏻‍♀️
Kdyby náhodou začaly horečky, fofrem do nemocnice 😉

michaelapemi
autor
30. led 2022

@vladenkamaminka to opravdu nechci aby někdo jezdil. Potratila jsem poprvé tudíž nevím jaký je průběh a třeba to k tomu patří já opravdu nevím. A jestli můj dotaz tě tolik pobuřuje že se musíš vyjadřovat takhle zle tak to sorry. Až budu mít někdy (doufám že už ne) další potrat budu moudřejší. Jinak díky za negativní komentáře to člověka opravdu povzbudí.

michaelapemi
autor
30. led 2022

@izzylka Oki díky za radu. Prášky trochu pomáhají brak snad bude líp. Teploty nemám tak aspoň něco. Děkuji a hezký den

michaelapemi
autor
30. led 2022

@klokanka31 díky. Poslední prášek co jsem si vzala zabral. Nahřála jsem si břicho a už to trochu odchází. Tak snad bude líp. Děkuji ❤️

michaelapemi
autor
30. led 2022

@dasipe děkuji ❤️ už je trochu líp

verka86
30. led 2022

@michaelapemi já jsem si tím prošla před Vánocema, takže vím, čím procházíš a cítím s tebou.... Mě druhý den po podání tablety dělali ultrazvuk a dali ještě dvě malé tablety na dočištění právě na ty sraženiny. Škoda, že tě tak "odbyli" a nesnažili se víc ti tuhle situaci odlehčit

michaelapemi
autor
30. led 2022

@verka86 ten den kdy jsem dostala ty tablety byl jak porod. Fakt šílený. 2 dny byl klid a teď tohle. Snažím se nahřívat břicho a je to lepší. Koupat se asi nemůžu viď??

verka86
30. led 2022

@michaelapemi no vanu bych teď raději vynechala a na bolest si vem cokoliv, co ti zabírá, mě nabízeli i kapačku, proto se divím, že tě poslali domů. Každá z nás má jiný průběh a na pohotovost nejedeš hned, když tě jednou někde píchne

michaelapemi
autor
30. led 2022

@verka86 Oki. Od odpoledne už je líp. Nemáš náhodou fb??

teress1215
30. led 2022

@michaelapemi s tabletami zkušenosti nemám ale chtěla bych ti jen říct, ze je mi to moc líto.. mám za sebou jedno ZT a jedno biochemické a teď tedy čekám své třetí miminko .. Strašně moc mi po potratech pomohla tahle skupinka a určitě by ti tam dokázaly holky poradit i na tvé dotazy https://www.facebook.com/groups/528823197789986...

verka86
Autor odpověď smazal
Zobraz
michaelapemi
autor
31. led 2022

@teress1215 děkuji moc. Zkusím ❤️

grefite
31. led 2022

Měla jsem to stejně, po týdnu po porodu to teprve přestávalo bolet. Křeče do podbřišku a do zad. Čistila jsem se. Pak už bylo lépe. Drž se!

michaelapemi
autor
31. led 2022

@grefite moc děkuji. Dneska už je docela dobře. Už se čistím🙏