Silné krvácení v 7tt, podaří se ho Agolutinem zastavit?

bobyna
7. zář 2015

ahojte děvčata máte někdo zkušenost s píchnutím Augolutinu .Jsm v 7 tt a krvácím minulou středu na ultr mimi v pořádku dnes krvácení silné ale plod je ještě u mě pani doktorka říkala že to není moc dobré ale dala mu šanci do pátku .Nemáte někdo zkušenost jestli s podařilo píchnutím této injekce zastavit potrat a to krvácení

shine2015
7. zář 2015

@bobyna je to těžké...pokud krvacis hodně....nechej to na prirode....modli se za zdravé dítě. Pokud by bylo vážně nemocné,raději ať se vše vyřeší teď než později....já měla něco podobného ale v 6tt přesně....a obulela jsem to. Pak byla jedna MS a otěhotněla jsem znovu....dnes jsem po 30tt....
Je to psychicky těžké ale ver že se vše děje jak má. Možná to teď zní tvrde ale až budeš držet zdravé miminko v náručí bude to pro tebe největší radost i štěstí.....i kdyby to teď nedopadlo a otěhotněla jsi brzy znovu.a pokud to dopadne, tak super.....ale fakt bych prosila a věřila že je vše nejlíp pro mě.

Drz se. A ať vše dopadne nejlíp pro tebe i miminko....

bobyna
autor
7. zář 2015

@shine2015 já vím že je to na přírodě v červenci jsem byla et to skončilo v 5 tydnu a hned v srpnu na ketu a asi taky nic na zázraky nevěřím asi to tak má být byl to poslední pokus víc embryjek nemám a na další pokus nemám už nervy no uvidím ale děkuji za komentář

shine2015
7. zář 2015

@bobyna kolik je ti let?

bobyna
autor
7. zář 2015

37

shine2015
7. zář 2015

@bobyna jsi ještě mladá.....navíc jedno dítě už mas....druhého se dockas taky neboj....

bobyna
autor
7. zář 2015

No právě jednoho lumpa uz mam uvidim co život přinese 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru