• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potratový balíček, slyšely jste o něm?

5. června 2016 
@kolibricek36 Nikdo tu nemluvil o bezhlavém spaní s každým. Ale mít třeba ve 20 plnohodnotný vztah (se vším, co k němu patří), je snad běžné a není třeba na takové chování koukat z patra...
1. čer 2016 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolibricek36 no tak to nebudu ani moc komentovat protože keců už je tady napsáno dost, pokud nemáte nic k tématu tak nereagujte!

@zuzineckah souhlasím s tím že samoléčba na vlastní pěst je dost riskantní, ale bohužel sem četla hodně komentářů na jiných stránkách k tomuto preparátu, že ženy měly problémy i po konzultaci a podání tabletek doktorem, bohužel se bojím aby to nebyl i můj případ.. ženy které to podstoupily často popisují nedostatečné vyčištění dělohy po tabletkách a následnou revizi dělohy a popřípadě kyretáž.. budu se modlit, v pátek mám jít na kontrolu ale stále slabounce krvácím, je to spíš jako konec menzes už ale je to už skoro týden..proto sem se ptala jestli to někdo podstoupil a jak dlouho krvácel, bohužel tady se řeší spíš kraviny než to podstatné o čem má být tahle diskuze.. :/
1. čer 2016 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolibricek36 jste strašně urputná,chtelo by to zvolnit tempo, trochu se zamyslet ,cist na co reagují... řádně se nadechnout a až potom něco psat,nic není cernobile
1. čer 2016 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teeer jak jsem psala... podstoupila jsem kyretáž a to třikrát:disappointed: pokaždé jsem nějakou dobu mírne krvácela, myslím že i po tabletce je to normální,telo se docistuje,pokud vyloženě nekrvacis,nemas velké bolesti,krece a teplotu...myslím že můžeš být v klidu
1. čer 2016 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teeer snad to bude v pořádku a jsou to jen přirozené dozvuky toho zákroku.
1. čer 2016 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolibricek36 A vy jste paní prosím z které doby, resp. ve kterém roce žijete?
1. čer 2016 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@35pavla czincum nezaplati nic. Jsem tehotna a za porod mam zaplatit minimalne 62 tisic a otec je Cech, moc se tomu divil
1. čer 2016 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blecha94 20 letí, dneska neví co je zodpovědnost, a trvalý vztah jim nic neříká, chtějí jen závbavu - pokud nestuduje a živí se sám tak proč ne - at si dělají co chtějí - ale ne, že pokud se s někým rozejdu dám dítě pryč - máte rozum, jste vyspělí na pochopení vraždy, dělali jste to, tak se k tomu postavte čelem. ...
S takovou se můžem klidně pozabíjet navzájem - nic není trestné, když není zabíjení nenarozených trestné - uvadím to jako přehnaný příklad, ale tento princip tu asi brzy bude ....
1. čer 2016 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@svetlanalana
a co porod doma se soukromou porodní asistentkou?
1. čer 2016 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. čer 2016 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kolibricek36 Tak pak nechápu ty vaše názory tady. To si myslíte, že studující holčina nemůže mít vztah se vším všudy? Dneska se studuje i do 30let a myslíte, že ty ženský budou na první sex čekat až dostudují?? :grinning:
1. čer 2016 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
co je toto zase za diskusi. Kdyz se to cloveku do zivota nehodi, tak otehotni ani nevi jak, antikoncepce neantikoncepce. Mam uz takhle 3 deti, jsem odpurcem potratu, ale kdyby prislo 4., tak si myslim, ze uz by to manzel nevydychal a uz jen ze zdravotnich duvodu bych ted sla na potrat a potratova pilulka je ze vsech moznosti nejsetrnejsi, i kdyz cely proces zase dlouho trva. Skoda, ze se sem nepise k veci, muze to byt velmi uzitecna diskuse pro mnoho zen. @prostejina @kolibrik36 kolik deti uz mate, ze tady takhle kazete? Rozhodne je lepsi zvazit na co mam a na co nemam, a to nejenom materialne, musi se zvazit, zda dalsi dite neni nezodpovedne vuci rodine, a ono potrat taky neni zadny med, kazda zena s tim pak musi zit
1. čer 2016 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eficenka moc chceme to dite a mam strach, aby vse probehlo hladce a v pripade komplilaci se ditetu ani mne nic nestalo. Proto vezmeme uver a zaplatime tech 62 000 ci vic. Jsem cerstve tehotna. Prvni vysnene tehotenstvi, ctu si tuhle celou stranku a jen me zarazilo, ze nekdo psal, ze cizinci maji sluzby v nemocnici bezplatni
1. čer 2016 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolibricek36 Ne všichni, paní, ale to vám nejspíš nevysvětlím.

Víte, na druhou stranu byste si měla uvědomit, že tihle nezodpovědní lidé, kteří stojí jen o zábavu, je mnohdy nejlepší poslat na potrat, protože v nuceném rodičovství je vždy největším chudákem přávě to dítě. :wink:
1. čer 2016 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetlanalana Promiňte, že vám do toho vstupuji, ale není možnost uhradit si pojištění?
1. čer 2016 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetlanalana
já jen že s porodnicemi v čer nemám dobré zkušenosti. pokud to máte kousek do německa - využít třebas porodního domu..
nebo kupte knížku znovuzrozený porod od Michala Odenta (frtancouzský porodník) v čr se porody zlepšují, ale ještě ve většine porodnic je to ještě horor.
čím méně se do porodu zasahuje, tím lépe...
1. čer 2016 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka jak dlouho kdo studuje je každého věc. když už chce vztah se vším všudy, musí si uvědomit, že srtát se může cokoli, tudiž i může otěhotnět, a pak se toho studia bude muset vzdát - nebo odložit, Formule chce vztah, ale nechce dítě u mě neobstojí -- prostě je bud vše - nebo nic - ale v dnešní době asi pod nátlakem "kamarádek"
moji rodiče nám vždy říkali, nedělejte ostudu, a dělejte tak abychom vás nemuseli živit, a nespackejte život vlastní vinou, protože z toho vás tahat nemáme jak.
1. čer 2016 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetlanalana porod sam o sobe tolik nestoji, v tom mate i standartni lekarskou peci po dobu tehotenstvi , akorat nechapu, proc si neplatite zdravotni pojisteni pokud tomu tedy nebrani typ viz
1. čer 2016 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolibricek36 Na jednu stranu ano. Já vždy, když jsem s někým šla do postele jsem se chránila, když jsem dítě nechtěla. Nechápu tady ty diskuze o tom, jak jedna se vyspala s někým bez ochrany a pak se tu ptá Můžu být těhotná? Nechápu. Ale, nemůžete všechny házet do jednoho pytle. Spousta žen otěhotní např. i při braní HA. Já sama nejsem zastánce potratů, ale jsou v životě i takové situace, kdy žena prostě nemá na výběr.
Já vím, že vy to nepochopíte, ani to po vás nežádám, jen jsem chtěla napsat své.
1. čer 2016 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Otázka zněla, jestli máte zkušenost s potratovým balíčkem. Diskutujte prosím k věci. Příspěvky mimo téma budu mazat.
1. čer 2016 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
1. čer 2016 v 19:53 • fialka333
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
1. čer 2016 ve 20:50 • lajla
Zdravim, chci se s vami podelit o zkusenost s potratovyma tabletkama.....prisla jsem na tehotenstvi diky zpozdene menszruaci nasledne jsem si udelala dva tehotenske testy oba byli jasne pozitivni...tak jsem vyrazila na gyndu...tam jsme sepsali zadost za 680,- a mazala jsem do porodnice tam my jeste udeli utz a poslali na krev skupina + rh faktor nastesti mam plus takze bez dalsich investic...byla jsem v 6+3 takze jeste v ramci moznosti potratove pilulky...ty stoji 4000,- prvni den jsem spolkla prvni 3 tablety mifegyne a hodinu cekala v cekarne...ten den mi vubec nic nebylo az druhy den mirne skoro nepatrne spineni....dva dny od uziti prvnich tablet jsem znovu v tu samou hodinu do nemocnice pro posledni tabletu mispregnolu a falsi hodinu cekala vo se bufe dit....a nic tak jsme odjeli domu a az po dvou hodinach me trochu zacalo pobolivat bricho...nasledne prislo trochu silnejsi krveceni behem ktereho se objevovali kusy sliznice...ale zadny ibalgin apod jsem nepotrebovala...ale kazde telo to zvlada jinak...doifam ze i na kontrole bude vse ok a bude klid...pokud se rozhodnete pro tuhle metodu niceho se nebojte je to jako silnejsi menstruace zadny horor....tak vsem ktere to musi podstoupit preju hodne sil.
5. čer 2016 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek