Prázdný gestační váček, přetrvávající těhotenské příznaky

kastanek87
27. únor 2017

Ahojte, právě prožívám těžší chvíle.... jsem (nebo byla, ani nevím jak o tom psát) těhotná. Prostě mám v sobě dle pana doktora jen prázdný gestační váček. Podle MS bych měla být už nějak 8tt, ale bylo to menší o nějakých cca 10-14dní. Doktor mi řekl na poslední kontrole v pátek, že je to prázdné a že na revizi to není, že má váček 8mm (rostl, i žloutk.váček tam byl) ale jelikož tam není plod, odejde to v klidu samo, že pokud se do 14 dní nebude nic dít, mám dojít. Nemáte prosím někdo podobnou zkušenost? Vyšlo to samo? Měli jste stále těhotenské příznaky i když byl váček prázdný? Jsem z toho dost psychicky vyčerpaná. Mám neustále nevolnosti, prsa mě stále bolí a jsou nalitá, o to je to horší, že moje tělo se chová jako těhotné a já čekám kdy začnu krvácet. Děkuji moc za jakoukoli radu!

kastanek87
autor
19. kvě 2017

@linee fakt? Tak to mě mrzí též. Je to děsný kolik toho je kolem.... dřív jsem o takových věcech vůbec nevěděla ani si je hlavně nepřipouštěla že by se mohly stát i mně. No jo no, co nadělám.... no byla jsem na kontrole po první MS a blbý, hodně nízká sliznice a napravo cysta, takže mi dal duphaston a teď právě mi probíhá druhá MS 🙂 nikdy bych nevěřila že se tak budu někdy na MS těšit 😀 v půlce cyklu jdu zase na kontrolu a koukne mi na folíky a tu sliznici, takže uvidíme.... nechci tlačit na pilu, když řekne že to ještě nedoporučuje, tak počkám. Z jedné strany už mám prostě strach.... ty jsi už byla na kontrole po MS?

linee
19. kvě 2017

@kastanek87 ja byla na kontrole 10 dni po revizi,probehly dve ms.Ja nebudu pospichat,v prubehu dvou let mam dve revize a porod,tak at si telo trochu oddychne.Moc drzim palce.jinak mi moje dr.doporucila uz brat kyselinu listovou.
At ti vse dobre dopadne!!!

kastanek87
autor
19. kvě 2017

@linee no jasně, to chápu. Já během půl roku jeden samovolny a druhá ta revize. Takže taky nechci spěchat. Jednoho 5ti letyho raracha doma mám, takže to není až tak ubijejici,jako by čekala na první dítě. Až to bude mít přijít, tak to přijde. Tobě taky držím pěsti aby se tělo dalo do pořádku a byla jsi brzo ok.

pythia
25. kvě 2017

Holky, můžu se zeptat, jak dlouho jste po revizi krvácely? Já první dva dny, pak jsem špinila a od včera zase krvácím. Nic mě nebolí. Teda mimo srdíčka😢 Zítra to bude týden od revize. K doktorovi jdu za další týden. Jestli mám plašit a nebo je to normální. V nemocnici při propuštění mi říkali, že krvácet budu jen pár dní a pak špinit. Děkuji

snezenka123
6. led 2018

Ahoj, měla jsem to samé...rostoucí prázdný gestační váček...bez žloutkového váčku, bez embrya...čekalo se do 6+6 dle ms...ale dle utz bylo už velké na 8+2...těhu příznaky jsem taky měla,ale já jsem i špinila poslední ten týden, a od začátku jsem brala utrogestan 1-0-1...☹takže možná, že kdybych to těhotenství nepodporovala hormonama, dopadlo by to tak, že bych samovolně potratila....:-/já odmítla revizi, protože by to byla druhá běhěm dvou měsíců(předešlá byla kvůli jinému zákroku)a dostala jsem potratové tablety...čeká mě kontrolní utz aby se vědělo, zda to odešlo všechno☹