Samovolný potrat bez jakékoliv bolesti?

xxkatka90
21. únor 2022

Stručně 😉
Dva dny po zpoždění MS - ctvrtek slabá čárka na testu. V pátek už opravdu normální, hezká. V sobotu jsem začala krvácet, jasná červená množství par kapek na slipovce 3x za cely den. V neděli rano test slabouka čárka. Dnes ráno krvácení jako u normální ms. Proč to pisu.. všude čtu ze samovolný potrat doprovází bolesti, křeče.. s krvi i kusy, sraženiny. Je to tedy pryč když čárka je úplně slabouka, ale krom krvácení žadne bolesti? Chci se ujistit, ze to “to” proste odešlo a můžeme se snažit dal 😉 děkuji.

ivya
21. únor 2022

Takhle brzo jde spíš o biochemické těhotenství a to se může projevit jen jako silnější (ale i normální) MS. Bolesti jsou až u trochu starších těhotenství, kde přes čípek musí projít mnohem větší struktury...

l01991
21. únor 2022

2 dny po ms je biochemicke a to fakt neboli,furt se to bere jako "zpožděni ms",měla jsem 2x,akorat po 4d zpožděni. Testy slably až byly negativni a cca ten 4 den jsem to dostala jako normalně.A držim palce💗 jinak ty kusy sraženiny jsou snad až od 5,6,7tt.Tohle jak pišu je "zpožděni ms" a za cca 2tydny se mužete snažit znovu💗

xxkatka90
autor
21. únor 2022

@l01991 tak přesně tohle jsem potřebovala slyšet. Moc děkuji, mám za sebou 1 tehotenstvi, ale stimhle zkušenosti nemám. Takže to beru jako zpožděnou ms😉 ještě pro ujištění pokud mě nic nebolí k dr. nemusím ze?

l01991
21. únor 2022

@xxkatka90 ne nemusiš,prostě mi slably testy a do cca 4 dnu (to už byl test negativni) jsem to dostala jako normalně... držim palce pro přiště💗

maki90
21. únor 2022

@xxkatka90 takhle brzo to opravdu nebolí...

drakenn
22. únor 2022

Přišla MS.

jjasmina
22. únor 2022

@xxkatka90 bolesti být nemusí, odešlo to s ms, nicméně já bych se zkontrolovat u gynekologa nechala

journals
22. únor 2022

Asi to bude znit tvrde, ale jde spis o opozdenou menstruaci. O potrat rozhodne ne

xxkatka90
autor
22. únor 2022

@journals tvrdě to nezní. Já to beru tak jak to je. Teď jsem spíše vlastně rada, ze si příroda umí poradit sama. (Od začátku jsem cítila ze je něco jinak než při prvním tehotenstvi. )Ale určitě nesouhlasím, to by přece nebyl v moci přítomen hormon hcg😉

journals
22. únor 2022

@xxkatka90 ja pritomnost HCG nezpochybnuju, verim, ze byl. Ale ver mi, ze potrat je neco opravdu jineho nez o dva dny pozdejsi menstruace 😞