Těhotenství po dvou revizích. Je šance?

anpineapple
25. dub 2024

Zdravím 🌸 je šance, že i po dvou revizích donosím miminko?😏 jsem čerstvě po revizi, embryo se přestalo vyvíjet 8tt. Mám už doma holčičku, po jejím porodu jsem musela taky na revizi kvůli zbytkům placenty.
Fyzicky jsem ok, psychicky strašný 😔 dlouho jsme se rozmýšleli, jestli do druhého vůbec jít, první těhotenství jsem měla těžké nevolnosti. Nakonec se druhé zadarilo na první pokus... a taky rychle skončilo. Vim, ze je normální teď mít jen negativní pocity. Ale chtěla bych poprosit o nějaké povzbuzení, ze porad je naděje, ze to potřetí vyjde i přes všechny ty komplikace, které mam za sebou?🙏🏻🤍

rnika
25. dub 2024

Mám čtyři kloučky a mezi tím jsem třikrát měla SP - takže podle mě to možné je. ( jinak mě placentu vyškrabávali po obou vyvolávaných porodech a druzí dva synové byli císařem - to je také zásah). Držím palec.

chybadel
25. dub 2024

@anpineapple první těhotenství se podařilo po 3 měsících.. bohužel v 9tt zamlklo počkali jsme 2 měsíce a zadarilo se na poprvé a teď tu mám 4 mesicni holcicku 🩷☺️ takže neboj dopadne to

anpineapple
autor
25. dub 2024

@rnika @chybadel holky děkuji vám moc! Ani nevíte jak mi pomáhá to číst ☺️🙏🏻

pilzzee
25. dub 2024

@anpineapple Moje neter mela behem poslednich skoro 3 let dve revize, potom dalsi tehotenstvi OK, a ted je tehotna znovu 😉

luciiluk
25. dub 2024

Ahoj, hlavu vzhůru. Doma mám pětiletou holčičku, po šestinedělí revize, v roce 2020 zamlklé těhotenství v 8.tt, takže znovu revize... Druhé mimi nám poté dlouhou dobu nešlo - měla jsem kompletně rozházené hormony. Pomohli nám až na klinice, kde do mě uměle nasypali hormony a třetí měsíc nám to vyšlo. Nyní jsem na konci prvního trimestru. Strach mám pořád, co se stalo vymazat nejde. Ale mimi je v pořádku a to je hlavní. Držím pěsti 🍀

anpineapple
autor
25. dub 2024

@luciiluk tak to je hodně podobný příběh 🤍 věřím, ze ten strach už zůstane 😔 ale také se musí věřit ve šťastný konec (o coz se taky zacinam snažit)! Moc držím pěsti 🙏🏻

anonym055
25. dub 2024

@anpineapple u nás to bylo první dvě tehotensti ZT v 11 (2021)a 12 tt (2022) - a následná revize.. po druhé revizi jsem se už o miminko snažit nechtěla.. nesla jsem to špatně psychicky.. no ale hned druhý měsíc po revizi jsem otěhotněla po třetí a z tohoto máme roční dceru ❤️🍀no ale v lednu jsem zjistila, ze jsem opět tehotna.. bohužel skončilo to opět ZT ve 12 tt a následná revize.. mám nyní hrozný strach znovu otehotnet, aby se to opět neopakovalo 😔 chtěli jsme mít dvě děti blízko od sebe, ale nevím, jestli se nám to povede.. už jsme podstoupili s manželem i vysetreni na genetice, teď čekáme na výsledky.. nicméně vím, že je to ohromná bolest, když přijdete o miminko 🥺, ale jeden potrat je spíše náhoda (velmi bolestivá a ošklivá nahoda).. věřím, že další tehotenstvi u Vas proběhne v pořádku a dočkáte se druhého děťátka ❤️🍀

anpineapple
autor
25. dub 2024

@anonym055 achjo, taky smutný příběh 😔 ale ten jeden šťastný konec s holčičkou je velke štěstí 🤍🙏🏻
Taky jsem chtěla děti blízko sebe, ale nakonec už to nebyla taková priorita. Hlavně by se mi líbilo mít ty dvě, aby malá nebyla sama 😏 ale taky mám z toho strašný strach a pocit, ze strach už nikdy nezmizí 😔
Vim, ze u nás to mohla byt opravdu náhoda, ze to nedopadlo. Ale bojím se, ze teď mám za sebou dvě revize, tak hlavně to aby nezpůsobilo nějaké komplikace 😕
Možná jsem od začátku cítila, ze je něco špatně, nechtěla jsem to nikomu říkat, takže to věděl jen manžel a dva nejbližší. Ani rodině jsme nic nerikali, navíc část rodiny se při každé návštěvě ptá kdy budeme mít druhé 🤦🏼‍♀️ odpovídali jsme, ze to není teď na pořadu dne, aby mě porad nezkoumali a neptali se, jestli už 🫠 takže čekám, ze se zase zeptají 🥲 zatím asi nemám sílu jim o te ztrátě říct.
Moc moc vám držím pěsti, aby ty testy dopadly co možná nejlépe 🙏🏻 třeba vám to pak dá novou naději, strach trochu odpadne a bude zase chuť do toho jít 😘