• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklé těhotenství, potrat - pojďte si popovídat

25. listopadu 2015 
@zuhra Ahoj, poslali nás na genetiku, manžel dával sperma, já jsem posílala 21.den cyklu krev, pak ještě 3.den cyklu. Na IUI můžeme přijet kdykoliv 12.den cyklu a pak se uvidí co dál, podle výsledků a pokud IUI nedopadne...a co ty?
11. čer 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 já nic,držíme sestinedeli:grinning:no a hlavně mi konci pracovní smlouva a nic se nerysuje,tak nervoznim:unamused:beru listovku a občas piju kontryhel,bohužel jsem se zase rozkourila:unamused: moc vám držím palce,pis :grinning:
11. čer 2014 ve 23:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, nakukuju po hodne dlouhe dobe, vidim, ze nic nevidim :grinning: jak to vypada devcata, doufam, ze vetsina uz se "kouli".

U nas sem tam dojde na tema tretatko, ovsem nevypada to, ze by na to nekdy doslo .... nekdy vidim, ze si to chlap nechava projit hlavou, za par dni je zas drasticky proti .... no nespecham na to, klidne si jeste 3 roky pockam.

Moc rada bych za rok napsala, ze manzel zmenil nazor, ale uz tomu sama prestavam verit :frowning2:
16. říj 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikakey Ahoj, kde nic tu nic :slight_smile:
U nás stále nic (revize květen 2014), od srpna docházím do CARu, tak snad pomůžou :frowning2:
On si to manžel třeba rozmyslí. Z jakého důvodu je proti?
25. lis 2015 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek