Špatný pocit-hrozící potrat a další kontrola. Co myslíte?

ivetas10
7. lis 2019

Zdravím, mám dotaz.
S přítelem se snažíme o miminko, podarilo se, jsem v 6tt , jenomze jsem i krvácela, v pondeli jsem byla na ultrazvuku,a videla tam jen prazdny gestační váček, do papiru mi bylo napsano : hrozící potrat. Ale od te kontroly uz nekrvacim. Dostala sem neschopenku, A mam doporuceno i kyselinu listovou a Utrogestan a v dalsi pondeli mam jit na kontrolu. Myslite ze tam pujde vidět uz srdíčko nebo je vse ztraceno? :( Dekuji

meganx
7. lis 2019

Já si myslím, že srdicko bude vidět tak za dva týdny. Ale držím palce ❤️

ivetas10
autor
7. lis 2019

@meganx děkuji ❤️ , docela sem mela strach ,kdyz doktorka rekla ze je prazdny váček, kdyz teda nekrvacim,tak se nemusim tedy niceho bát? 🙂

meganx
7. lis 2019

@ivetas10 mám nějaké kamarádky, které krvacely a mají zdravé dite 🙂 ono je to “buď a nebo”, tak odpocivej, nic nedelej, a to ze nekrvacis je dobre znamení 😊

lucifux
7. lis 2019

Především musíš víc odpočívat a fakt se šetřit. I psychicky se dej do klidu. Dokud nekrvácíš, nebo nemáš bolesti, tak je to na dobré cestě.

ivetas10
autor
7. lis 2019

@meganx od pondělí prave jen ležím , a s pritelem se modlime aby se tam neco ukazalo na ultrazvuku 🙂

ivetas10
autor
7. lis 2019

@lucifux Nekrvacim , boelsti nemam, jen prsa me teda hodně bolí.

kuttu
7. lis 2019

@ivetas10 Je to prostě buď a nebo,pokud je něco špatně,neudělaš nic a pokud to má dopadnout dobře,tak dopadne...rikej si,ze je vse ,tak jak ma byt...drzim pěsti

ivetas10
autor
7. lis 2019

@kuttu Děkuji , říkám si jen ty dobré věci 🙂

jituli84
7. lis 2019

já si myslím, že to je na dobré cestě, odpočívala bych a vynechala styk

lucifux
7. lis 2019

@ivetas10 ty prsa, to máš určitě k těhu. Držím palečky, protože já měla 3 špatný konce.

ivetas10
autor
7. lis 2019

@jituli84 Styk sme vynechali. 🙂 To rikala hned na začátku 🙂

ivetas10
autor
7. lis 2019

@lucifux To mě mrzí :( , děkuju moc. V pondělí se rozhodne. Ale pokud rekne ze je konec tak mam radeji rict ze chci jeste počkat? Vsude ctu ze se to muze objevit i pozdeji to srdíčko.

jituli84
7. lis 2019

@ivetas10 jj uvidíte, budu držet palce, pokud už nekrvácíte, tak snad to bude dobrý, já tehdy špinila a krvácele v tahu, pak křeče a konec. jj počkejte, někomu se objeví srdíčko i skoro v 8tt

ivetas10
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivetas10
autor
7. lis 2019

@jituli84 Jj , ja uz prave nekrvacim, nespinim, ani bolesti nemám, jen ty prsa, tak věřím v to dobré. ❤️😊😇

lucifux
7. lis 2019

@ivetas10 mě se srdíčko objevilo až kolem 8tt. Počkala bych do toho 8tt

ivetas10
autor
7. lis 2019

@lucifux Dobře , kdyžtak bych jí řekla 🙂

kuttu
7. lis 2019

@ivetas10 Doktor te na revizi nepozene,pokud nebudeš chtít a pokud si nebude jistej,ze je to spatné...

adelinaover30
7. lis 2019

Je to 50:50 a nicim to neovlivnis...

amazonkajanik
7. lis 2019

Jestli prsa pořád bolí,tak hormony stále pracují. Mě přestaly bolet hned následující den po zamklem potratu. Takže naděje tam je.