Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

arielka222
18. lis 2016

@bibianne ms přišla přesně po 42 dnech od revize takže rovných 6 tydnu (mě to ale přišlo nekonečný 🙂 ) A měla jsem ji stejnou jako před revizí tak jsem usoudila ze tělo je už ok 🙂 no uvidím co mi řekne dr na kontrole, ale dle primáře co mi dělal revizi, říkal ze není na co čekat ze po první porevizní ms můžeme začít 🙂 ono si stejne myslím ze se to povede až bude tělo připravené tak proto nechci na nic čekat. Má gynekolozka říkala ať ještě jednu ms necháme a pak máme zelenou..ale teda uvidím co mi řekne na ko ve čtvrtek podle toho se zařídíme ;)

simi1510
18. lis 2016

@arielka222 budu drzet pesti! 🙂 a at mame vánoční darek 🙂

arielka222
18. lis 2016

@simi1510 dekuji. My letíme hlavně za dva týdny na dovcu takže nejlepší by bylo kdyby se podařilo v lednu, ale uvidíme čekat už nechci ;)

simi1510
18. lis 2016

@arielka222 jeeee, kam? Nevezmete me s sebou? 😂

arielka222
18. lis 2016

@simi1510 do New Yorku ;) no jasně vezmeme, zabalíme te do kufru a letíme všichni 😂 no a právě tam by mi měla dorazit ms ale zase byl by to hezký dárek k vánocům to ne ze ne ;)

simi1510
18. lis 2016

@arielka222 jeeee a co ze tam? Uz si tam nekdy byla?

Ja bych v těchto tydnech chtela nekam do teplejších krajin 😃

A vetsinou se dari pak na dovolene 🙂

arielka222
18. lis 2016

@simi1510 jedem se jen tak juknout na 5 dni 🙂 ještě jsme tam nebyli. No tak my měli prvně objednaný Thajsko přes Silvestra ale to jsme zrušili kvůli tomu viru zika..tak jsme si vybrali náhradu New York a do tepla pokud se do te doby nezadari chceme asi v březnu 🙂 Jojo to je fakt, nám se podařil už 2× po dovolené vždy 🙂 akorát to bylo jednou biochemicke a jednu ZT :( tak do třetice už to snad bude dobrý ;)

simi1510
18. lis 2016

@arielka222 do třetice toho nej 🙂 drzim moc pesti!!!

saidy
19. lis 2016

Ahoj holky, zaujala mě vaše diskuze, jsem 3 dny po revizi kvůli ZT na konci 8tt. Cítím se celkem dobře, dokud mi někdo nepřipomíná, co se stalo a jestli něco nepotřebuji a od včerejška už ani nešpiním.. Pochopila jsem dobře, že šestinedělí po potratu není 6 týdnů, ale do první MS? Jdu v úterý na kontrolu, tak se na to musím poptat doktorky. Ráda bych se po první MS pustila do dalšího snažení, jestli bude všechno zahojené... Už aby to bylo..

arielka222
19. lis 2016

@saidy ahoj. Ano šestinedělí se počítá do první ms...me například ms přišla přesně za 6 týdnů po revizi..a poctivě jsem po celé šestinedělí pila kontryhelovy čaj na nárůst sliznice..taky se teď začneme snažit po té ms ale před tím jdu ještě na kontrolu tak uvidím co mi dr řekne. A neboj uteče to docela rychle a pak vzhůru do snažení ;)

arielka222
19. lis 2016

@simi1510 hele kočko a co ty vůbec s těmi testy? ;)

simi1510
19. lis 2016

@arielka222 hele ja nevim, duchové chodí u me asi vecer 😂 ted jsem to zkusila a prijde mi ze bilo...

Ale koukni schválně - muj vcerejsi ovu test... a to pozitivni jsem ho mela 20dc, dneska jsem 31dc... minuly mesic pred ms byl na ovu test jen slabý duch...

simi1510
19. lis 2016

@saidy to me moc mrzi!!! Ono lidi nevi, jak se k tomu postavit ☹ mne ale pomohlo, kdyz jsem tu mohla s holkami o tom mluvit a nezavrit to v sobe, jako ze nic...

Jinak sestinedeli je od zakroku do prvni ms. Dle doktora se ma cekat cca 3 mesice, mne povolil dle jeho názoru po 2 cyklech (i kdyz sex mame uz po prvni normalne 😊)... ale zalezi hodne na tom, jak se ti spraví sliznice po tom zakroku...

Drzim pesti!

saidy
19. lis 2016

@simi1510
@arielka222 Bezva, to ráda slyším, že 6tinedělí může být kratší než 6 týdnů 😀 mívala jsem docela krátké cykly, tak snad MS do měsíce dorazí 🙂 Mi v nemocnici říkali jenom dodržet šestinedělí bez sexu a zvýšenou hygienu, jinak nic. Propouštěla mě moje gyndařka, slouží i v nemocnici, tak se jí poptám, jestli po první MS máme zelenou, v úterý jdu na kontrolu 🙂 Za jak dlouho jste dostaly první MS po revizi?

ivchez
19. lis 2016

@saidy ahoj zlati, to mne moc mrzi. Nam doktor povolil snažení po dvou MS. Revize byla v květnu a podařilo se nám v srpnu. Ale taky jsme začali uz po první MS, ale tělo si samo řeklo az bylo připravené. Držím ti palce.

lu_cy
19. lis 2016

Ahoj, tak u mě to skončilo teď 15.11. samovolným potratem 16tt :'( , revize ale byla nutná už kvůli silnému krvácení. Teď se snažím myslet na to ,že se budeme snažit znovu. Četla jsem, že někdo začal hned po první ms a dokonce i o těhu hned ještě těsně pred ms podle dnů. Myslíte si, že je to bezpečné nebo spíše vhodné? Fyzicky se cítím mnohem lépe. A čtu spoustu článků kde to dopadlo pak dobře , ale pořád nevím co dál.

ivchez
19. lis 2016

@arielka222 ten čaj je fakt super. Z vlastní zkušenosti moc doporučuju.

simi1510
19. lis 2016

@saidy presne po 6 tydnech od zakroku. Jinak ja mela po 3 dnech po zakroku od doktora zelenou v sexu, ale chranit se v te dobe.

simi1510
19. lis 2016

@lu_cy my to zkusili po prvni porevizni ms spolu spat normalne bez ochrany. Rikam si, ze telo si rekne, kdy je připraveno.

Jinak je hodne studii, co jsem cetla, ze se to i doporučuje do pul roku, ze je to nejvhodnější doba, ze po pul roce je to jako kdyz zacinas od znovu. Ale doktor muj alespoň s tim ničím nesouhlasí. Ze jsou stejne sance ted jako za pul roku...

simi1510
19. lis 2016

@ivchez ja brala nosifol a dámské kapky od fytosu a doktor to pak snížil ze 3 cyklu na 2, ze ten jeden si pry mame dat jako pro jistotu... ale kdo vi, co bude 🙂 sex s kontrolou neni uz ono...

lu_cy
19. lis 2016

@simi1510 děkuji, asi to taky zkusíme hned nebudu přemýšlet nad tím co se stalo. Je to jako velká díra v ❤, už kvůli tomu jak se to stalo. A máš pravdu tělo si kdyžtak řekne samo.

simi1510
19. lis 2016

@lu_cy hlavní je, jak na tom bude tvá mysl, hlava, telo... a poznáš sama nejlepe, zda jsi sama za sebe na to pripravena.

Doktoři davaji takovou dobu i na to, aby ses s tim zzila

saidy
19. lis 2016

@lu_cy bylas 15.11. na revizi? To máme cca stejně - 1.11. mimčo odpovídalo 6+2, srdíčko bilo, 15.11. odpovídalo 7+5 bez srdeční akce, 16.11. kontrola v nemocnici a revize. Jsou to teprve 3 dny, ale už se nemůžu dočkat MS a dalšího, tentokrát už snad úspěšného, těhotenství.

saidy
19. lis 2016

@ivchez Ahoj, taky mě to mrzí, ale co se dá dělat, příště už to bude určitě jak má 🙂 Jak vám se daří, všechno v pořádku?

arielka222
19. lis 2016

@simi1510 no a co tehu test? ;) já ten ovu moc nerozumím...Schválně jsem ho zkušela když jsem byla tehu a carka byla slaba ;) kolik dni jsi teda po oVu?

arielka222
19. lis 2016

@ivchez jojo je super. Teď hoj teda už nepiju, nasadila jsem nosifol a femibion 🙂 to se vám povedlo ale dost rychle po revizi vid? 🙂

arielka222
19. lis 2016

@lu_cy moc mě mrzí co se ti stalo..ale podruhé už to urcite vyjde ;) jinak já bych to před první ms moc neriskovala..počkala bych do té první porevizní a pak dle pocitu bych se rozhodla co a jak 🙂

simi1510
19. lis 2016

@arielka222 jak říkám, ráno byl bílý... zkusím pak večer 😀

simi1510
19. lis 2016

@arielka222 po ovu dle testu 11 dní, dneska 31 DC

simi1510
19. lis 2016

@arielka222 ty kombinuješ femibion s nosifolem? Já se toho bála 😀