Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

simi1510
2. pro 2016

@mruk Jj o tom jsem cetla uz...

mruk
2. pro 2016

@simi1510 Mě právě můj gynekolog doporučil fertipronu a další doplňky stravy a když se na složení koukal můj muž, který tomu rozumí, tak mi říkal že mi vyjde nastejno, když budu brát listovku a komplexní multivitamín...
Já tedy fertiptonu a ty další doplňky stravy brala skoro rok a dala za to kupu peněz a stejně mi to moc nepomohlo, tak jsem to teď začala brát takhle...
Ještě čekám na výsledky z imunologie...
Z hematologie už mám ten anopyrin a až otěhotním tak si budu píchat Clexane na ředění krve (mám Antifosflipidové protilátky, MTHFR, faktor VIII)...

saidy
2. pro 2016

Dělali vám po potratu histologii plodu? Nevíte, za jak dlouho tak bývají výsledky? Na kontrole jsem byla po týdnu a ještě nebyly a další kontrolu mám podle potřeby, tak tam chci aspoň zavolat.

babeta1
2. pro 2016

@saidy ahoj, tu snad musi delat vsude, i kdyz pry se vetsinou nic neprokaze - mne bylo pri propusteni receno at si o ni zavolam za 14 dni a ze pro vysledky si musim osobne k nim na oddeleni, kde se delala revize (Apolinar).

mruk
2. pro 2016

@saidy Výsledky jsem měla za 14 dní, na nic se nepřišlo, protože mé tělo to vstřebalo...

simi1510
2. pro 2016

@saidy ja je mela za 14 dni od zakroku, nic nenašli, ze by byla nejaka vada... hlavne ja ani nemela plod ☹

cibka
2. pro 2016

Holky a jake mate zkušenosti s Apolinarem? Moc dekuju za jakékoliv info

babeta1
2. pro 2016

@cibka ahoj, v jakem smyslu? Ja tam chodim do CAR..

saidy
2. pro 2016

Holky, kdo už máte šestinedělí za sebou.. Odpovídala první MS po revizi cca délce cyklu před těhotenstvím? Mívala jsem krátké cykly a po revizi mi v děloze zůstala podle UTZ trocha krve a začala jsem špinit v době, kdy jsem dřív mívala plodné dny, tak doufám, že by MS mohla dojít stejně jako před těhotenstvím a potratem.. Měly jste to tak nebo si první MS dávala na čas?

cibka
2. pro 2016

@babeta1 no pred několika lety jsem chodila do gennetu a přehazovali me jak horký brambor tak přemýšlím kam jit aby se opravdu starali a meli zájem pomoci

babeta1
2. pro 2016

@cibka Ja jsem zatim byla spokojena, rok snazeni a nic, v kvetnu jsem sla prvne do CARu a v zari otehotnela, bohuzel to tedy nedopadlo, ale chystam se tam znovu. Asi taky zalezi, jaky mate problem.. U nas to vyslo nakonec pri prvnim IUI a po imuno lecbe. Jen doufam, ze se povede znovu:( Jinak pri objednani nebyl problem objednavat se vzdy ke stejnemu lekari - ale asi zase zalezi na jejich vytizenosti. Ja chodila na zacatku k mlade lekarce, ta ale pak sla na materskou a potom jsem presla k jine, taky mladsi a ta tam zatim je🙂 ale uvazuji zkusit nekoho jineho, kdo ma treba vic zkusenosti..

babeta1
2. pro 2016

@cibka Jo a tim ze je to statni tak hned netlaci do IVF jen kvuli penezum jako jinde, to rika hodne holek. Ale ted je cekacka na prvni navstevu snad 3 mesice..ja cekala dva.

cibka
2. pro 2016

@babeta1 no ja po 3ivf nic pak 2x prirozene a ted jsme byli take na inseminaci a podarilo se ale zase to nedopadlo

cibka
2. pro 2016

@babeta1 no tak ta cekacka je taky pěkná teda :(

cibka
2. pro 2016

@mruk diky za ten článek fakt zajímavý aspon jsem se dozvěděla neco co mi zatim nikdo neřekl a bohuzel spadat do te skupiny 3 a více takze fakt blba náhoda :(

babeta1
2. pro 2016

@cibka tak to mne moc mrzi, mate toho za sebou hodne:(( hele ale zkus si tam zavolat, treba to bude driv! Taky se muzes nechat napsat na seznam, ze ti zavolaji, kdyz se jim uvolni misto driv.. Nez te vezmou tak se vam to muze podarit normalne nebo zkusit dalsi IUI v tom Gennetu 🙂

mruk
2. pro 2016

@cibka nemas zac, me ten clanek psychicky moc pomohl. Prestala jsem to tak hrotit a uz de tim zbytecne netapim. Stejne s tim zatim nic neudelam. Jinak, mame zatim taky tu hloupou smulu a tri neuspechy za nami. Ale ono nam to vyjde a vam taky, proste je to pry velka sance, kdyz zvladame prirozene otehotnet. Rikal mi to doktor 😉

cibka
3. pro 2016

@babeta1 Jojo urcite neco podniknu 🙂

lentixx
5. pro 2016

@saidy dělali 2x (v dubnu a teď v listopadu) a ani u jednoho nic nenašli. Výsledky byly kolem desátého dne (říkali, že do 14ti dnů je pošlou mému gynekologovi). A vždy když jsem šla ukončit neschopenku, tak už doktor výsledky měl.

lentixx
5. pro 2016

Děvčátka, anketní otázka:
kolikátý den po revizi vám naskočila MS? Mě v dubnu až po osmi týdnech (a ještě k tomu díky vyvolávačce). Teď ve středu to budou 4 týdny, tak už jsem natěšená a doufám, že dorazí co nejdříve! Mrcha jedna proradná! 🙂

arielka222
5. pro 2016

@lentixx mě dorazila přesně za šest týdnů po revizi (42) dní ;) ale teda to čekání bylo nekonečné...

meyryen
5. pro 2016

@lentixx za 24 dní🙂

lentixx
5. pro 2016

@arielka222 No věřím, věřím! Psala jsem, že v dubnu jsem čekala 8 týdnů a už jsem byla psychicky úplně rozložená - měla jsem strach, že je něco špatně.
Teď se ten čas dá alespoň krátit přípravami na Vánoce 🙂 Taky jsem si už vyřídila vyšetření štítné žlázy (je ok) a dnes jsem se objednala na alergologii a imonulogii (vezmou mě až 25.1.2017), protože se mi pořád vrací čepy na mandlích (laboratoře ale vždy škodlivé bakterie vyloučí, když praktická doktorka udělá stěr) a podivná hrudkovitá vyrážka na celém obličeji, krku a dekoltu. A 14.12. jdeme s přítelem na genetiku... do toho práce, pečení, nákupy, balení dárků 🙂 Alespoň to utíká.

@meyryen: No tak to je nádhera :-O Přišla ohlášeně, nebo z ničeho nic? 🙂 Já si nemůžu vůbec vzpomenout, jak to bylo u mě v tom dubnu... mám pocit, že bolesti podbřišku a zad jsem měla celé dva týdny předtím .... takže jsem den předem nebo ten den prd poznala 🙂

ivchez
5. pro 2016

V 50 vyjížděl

simi1510
5. pro 2016

@lentixx mne presne po 6 tydnech od zakroku. Na den presne

saidy
5. pro 2016

Jsem dneska 19 dnů po revizi a taky už ji nedočkavě vyhlížím. Mívala jsem cykly 24-26 dnů, tak snad do týdne dojde 🙂

eva267
5. pro 2016

Tak je opět konec. Už potřetí. Nepomohl ani stacyl ani fraxiparin. Nejvíc mě vytáčí, jak mi doktoři říkají, že už jedno dítě mám a že někteří třeba nemají ani to. To je samozřejmě pravda, ale vážně to nepomáhá. Zbaběle jsem si nechala napsat antidepresiva. Jsem vyřízená. Jse tu některá s APA syndromem?

lu_cy
5. pro 2016

Taky jsem teď 20 dnů po revizi, ovulace podle příznaků proběhla před pár dny, takže už se nemůžu dočkat až přijde MS 🙂 ...už aby ať se z toho konečně trochu dostanu i když mám strach zároveň...

lu_cy
5. pro 2016

@eva267 to mě mrzí...vím jaké to je- ty kecy, že někdo už dítě má nebo, že bude další jsou jako by do člověka zabodly nůž než, že by to pomáhalo. Ale drž se 🍀 musíme pořád věřit

kstablova
5. pro 2016

Ahojte, já budu po revizi ve středu 6 týdnů. Ovulace byla před 14ti dny a dnes MS konečně dorazila 🙏