Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

ter89
1. čer 2015

@halikanda přesně jak pises. Z každé strany slyším něco jiného a já vůbec nevím co je správně.... počkat, nepotkat? Tělo si prý stejnak řekne samo. Tento měsíc bych asi ještě nechtěla a pockala 1ms (2.porevizni) a pak na to už kašlu.... posunula se mi asi ovulace, tak si na to musím dát pozor... ono by se asi nic nestalo, ale stejnak mám strach jak to bude příště....

luhanka85
1. čer 2015

@linee jen aby už přešla ta hnusná bolest a prázdnota ☹

luhanka85
1. čer 2015

@halikanda to ti věřím a chápu já po druhé taky budu mět velký strach. Už nevěřím jak všichni říkali po 12tt můžeš byt v klidu.Já nebyla ani u toho prvního bylo vymodlené a uměle tak jsem stresovala když mě jen pichlo v břichu, tak teď budu asi ještě horší. A mrzí mě ,že to nešlo vyvolat a nakonec musela byt ta kyretáž , protože plod tak nebyl v celku a nemuže se poslat ,aby zjistili co se vlastně stalo a mohlo by se tomu u druhého těhu předejíd. Já myslím havně začni až ty to budeš cítit,že si na to připravená 🙂

halikanda
1. čer 2015

Holky na jednu stranu si rikam ze bych eo toho sla hned. Citim se dobre,a vcera me zase zacalo pobolivat v podrisku. Ale jinak jsem ok,necitim se unavena nebo podrazdena. Ale zase kdyz koukam na utrapenou dusicku tak vim,ze bych to nedala. Ale jak poznam ze je ta spravna doba? Ze jsem prilravena a me telo taky?

ter89
1. čer 2015

@halikanda úplně si to vystihla.... Někdo říká to a někdo zase to, a co je pak správně? Asi zbytečné řešit, tělo si prý řekne samo.... A já teď asi fakt dítě mít nemám. Soukromé problémy a do toho zanícená žláza na třísle, atb na týden, mám jen ležet, jenže chystám v práci akci na příští týden a musím tady být, zítra kontrola a buď řezat nebo se uvidí. Fakt mám radost. Z bláta do louže....

linee
1. čer 2015

@halikanda
@luhanka85 Holky, ta opravdu prejde az s dalším tehu. A i v dalším tehu budete mit strach, aby to dopadlo dobře a není se cemu divit. Ale zeny jsou silne a zvladnou to. Holky, je to moc smutne, vim, co zazivate, ale můžete otěhotnět, mate sanci na další začátek, a také sanci na to, aby to dopadlo tentokrát dobře. Sance, ze se to zopakuje je opravdu nizka. Ale chce se to dat do pohody a neohlížet se za minulosti, ale koukat dopředu. Sama ale vim, ze v tomto nik neporadi, kazda si tim musíme projit sama, kazda potřebuje na srovnani jiny cas a jiné aktivity.
Drzim vam moc palce, at to brzy preboli

cukrik123
1. čer 2015

@halikanda 😀 no jo dneska se tomu už směju ale taky jsem se klepala strachy. Byl to jeden jediný pokus jako že jestli všechno funguje jak má, chtěla jsem počkat ty tři měsíce jak se doporučuje jenže manžel byl kolovrátek -zkusíme to nemůže se přece nic stát...... no a fungovalo až moc 😀

halikanda
1. čer 2015

@cukrik123 asi sem ve skole pri biologii nedavala tolik pozor(asi jako u vseho) ale nikdy bych nerekla,ze po revizi bude zenska schopna otehotnet. Je to naprosto uzasne a me to dodava jen novych sil abych to nevzdavala a zacala se taky snazit. To kuze mit zenska uz pripravena vajicka na oplodneni takto brzy? Sakra ja asi zrovna chybela 😀

cukrik123
1. čer 2015

@halikanda ja si to myslela taky, no každopádně moje tělo je jedno velký překvápko i teď čerstvě po porodu, takže na sebe radši nenechám sáhnot dokud nebude zavedené tělísko 😀

luhanka85
1. čer 2015

@halikanda já myslím, že proto se říká aspoň dvě ty menstruace,aby odešlo ještě to co tam nemá být a připravylo se tam vše jak má být.Taky jsem slyšela, že radši co nejdřív začít a moc dlouho nečekat. 😉

mirkazub
1. čer 2015

Ahoj, já byla na revizi v září, byla jsem v 10.týdnu. Byla jsem hospitalizovaná přes noc, pro mě hrozný zážitek, protože celou noc byla slyšet plakající miminka :( Zařekla jsem se, že to už nikdy nebudu absolvovat. Počkali jsme s manželem 4 měsíce a celou dobu jsem zobala femibion1, chodila na zumbu a udržovala se tak nějak v celkové psychické pohodě 🙂 No a o vánocích jsme si přestali dávat pozor, plodný dny jsem ani nestihla spočítat a teď už jsem 22+5 a v září se snad budeme radovat z chlapečka. takže držím pěsti a hlavně buď v pohodě 🙂

halikanda
1. čer 2015

@cukrik123 tak to je pekny ze ti osud takto nadelil 🙂. Ale ono ani telisko neni 100% 😀

cukrik123
1. čer 2015

@halikanda nestraš 😀

linee
1. čer 2015

@luhanka85 je to i kvůli tomu, aby spravne dorostla sliznice a nehrozilo riziko drivejsiho porodu nebo opakovaného potratu.
Jinak vim presne co prozivate, ale jak před revizi, tak i po nemůžete nikdy naplánovat, kdy se to povede, protože to nelze uplne ovlivnit. Vykaslete se na planovani presneho mesice. Telo si opravdu samo rekne, kdy je pripravene, a to bez ohledu na revizi. Doporucuji dodrzet sestinedeli, nechat projit aspoň jednu MS, podle toho uvidíte co dále a zbytek nechat zase osudu.

luhanka85
1. čer 2015

@mirkazub tak to gratuluji. Já zas měla, že vedle mě na druhém pokoji ležely těhule a když jim dělali ozvy, tak jsem slyšela ty srdíčka až k sobě do pokoje každé ráno celých 5 dní tak každý den začínalo slzavým údolím

27tery
1. čer 2015

Mne doktorka taky rekla ze staci jednu MS ale rekla jsem si ze chvilku pockam a pak to zkusime znovu ale tentokrat to chci tak ze to necham volne a nemyslet na to 🙂

mirkazub
1. čer 2015

@luhanka85 strašný a ještě 5 dní, to by mě zabilo :( mě stačil ten jediný večer...

halikanda
2. čer 2015

@linee asi máš pravdu... prostě počkám ten měsíc a pak tomu nechám volný průběh bez ovu testů a hlídání se a když se nebude dařit tak začnu zas něco dělat 🙂

danduskatera
2. čer 2015

Taky mám stejnou skušenost v roce 2013 po 5 letech marného snažení jsem otěhotněla a v červenci bohužel po krátké době těhotenství jsme o mimi přišly v 8 týdnu mimi se mělo narodit na začátku unora.Bylo to moc těžké ještě ted nato nerada vzpomínám a ještě horší že to bylo po tak dlouhém snažení plus muj věk 40 myslela jsem že už dalí šance nebude.No stal se zázrak a přesně v době kdy by se bývalo naše mimi narodilo jsem otěhotněla měla jsem hroznou radost ale taky obrovský strach .No zkrátím to ted mi tu v postýlce chrní nádherný 7 měsíční syn .Měli jsme během těhotenství hodně na mále hrozil nám potrat ale malý je bojovník a život si vybojoval.Tak nevěšte hlavu zázraky se stávají a mimi příjde když to nejmín čekáte.

misa2806
5. lis 2015

Ahoj děvčátka ☹ i mě dneska potkala hrozná zpráva. Po týdnu jsem šla na kontrolní utz a spatna zpráva. Srdicko stále není. Plod se přestal vyvíjet.. ☹ takže mě ráno čeká revize.. lezim v potokach slz..ale nesmím tolika..mam doma 2,5 leteho chlapečka..a úžasného milujícího přítele.. :-* Ty mě drží nad vodou!
Mám strach z revize..nikdy jsem nebyla pod narkozou ..ale říkala mi Mudr..ze když bude vše ok v 1 domu..aspoň že tak.. :-*

linee
5. lis 2015

@misa2806 to mne mooc mrzi:( Ale ver, ze narkóza je to nejmensi v tomto pripade. Horsi je srdicko. Ale vse i za podpory zvladnes a brzy se urcite zadari (vim, o cem pisi🙂). Drzim moc palce a neboj se, vse bude zase dobre!!!

ilonar
5. lis 2015

@misa2806 Ahoj, já jsem byla na revizi včera a opravdu je to bezproblémové a u mě i bezbolestné. Pěkně si schrupneš, za patnáct minut je zákrok hotový, pak se ještě prospíš a za dvě hoďky jsem byla připravená jít domů. Je to smutné, ale mně se najednou hodně ulevilo. Ale to především proto, že jsem byla předešlých 14 dní na dně a v nejistotě, zda se objeví srdíčko. Neobjevilo a mělo to tak být. Příště už to určitě vyjde. Je nás tolik... Příroda to zařídila tak, že co není dost silné na začátku, dál to raději nepustí. Všechno zlé je pro něco dobré.

maggi
5. lis 2015

@misa2806 Ahoj, já jsem byla na revizi v červnu 2014 a letos 1.6. se nám narodila zdravá holčička, takže neboj, zadaří se znova! Toho zákroku se neboj, je to fakt rychlovka, bez bolesti, probudíš se a je to hotovo. A jak píše ilonar mně se taky ulevilo, protože ta nejistota byla konečně za mnou. Počkali jsme 3 měsíce a pak se hned zadařilo.

misa2806
6. lis 2015

Mám to za sebou... je mi fajn a úleva !!!! Já byla v nejistotě bohužel asi 3 týdny. Pořádně jsem nespala nic. Hrůza.. hrozne dny, noci. Zadaří se určitě...

ilonar
6. lis 2015

To je dobře, ta úleva je opravdu veliká, až jsem si říkala, jestli nejsem nějaká divná, ale vypadá to, že nejsem 🙂 . Neptala jsi se na další pokusy těhu? Každý říká něco jiného.

veru17
6. lis 2015

Taktéž mě to bohužel potkalo,na revizi jsem byla tuším v říjnu 2014,otěhotněla jsem,ale miminko tam žádné nebylo,dodržely jsme šestinedělí a počkaly na první menstruaci a hned jsem otěhotněla,jsem za ten zázrak moc vděčná a v postýlce mi hajá 3týdenni miminko 🙂

ilonar
8. lis 2015

Ahoj holky, ve středu jsem podstoupila revizi po ZT v 7tt. Za tři týdny mám volat pro výsledky histologie. Trochu se bojím, co by mohlo být za příčiny... v podstatě ani nevím, co hrozí. Měla jsem v průběhu těhotenství opar a pořád mě hlodá, jestli nějaká infekce nemohla způsobit tento špatný konec. Říkám si, že to tak mělo být a nic s tím stejně neudělám. Teď jen ty výsledky... 😒

dafnee1
14. lis 2015

@ilonar v těch výsledcích bude napsáno,že se jedná o zamlklé těhotenství,příčina se pravděpodobně nezjistí,to mi říkala po revizi doktorka a taky to tak bylo.
hlavu vzhůru holky,otěhotněli jste jednou,otěhotíte znova..nebojte 🙂
držím všem palce 😲

ilonar
14. lis 2015

@dafnee1 Děkuji, to samé mi potvrdila gyndařka, že se z toho v podstatě příčinu nedozvíme, ale uklidnila mě kontrolním UZ, kdy bylo vše ok a máme dovoleno po první menses snažení 😀

myskapetra
29. bře 2016

Ahoj holky jsem tu nova tim chci podekovat za prijeti mezi vas chci se zeptat mam za sebou jeden samovolny potrat a pak zamlkle tehotenstvi v 10tt+5 a ted se nedari otehotnet tak jestli tu nekdo je komu se zadarilo a treba co te braly???? Dekuji