Zlý sny po porodu mrtvýho chlapečka, kdy to přešlo?

ninikry
25. bře 2014

Ahoj, v pátek to bude devět týdnů od porodu mrtvýho chlapečka. Myslela jsem si, že už jsem celkem v cajku, ale minulej týden jsem měla oficiální termín porodu, takže další zhroucení, a to mě ještě čeká vyzvednutí urničky...celou tu dobu mě trápí noční můry, snažím se hodně spát, protože některý dny jsou pro mě ještě hodně těžký, tak jsem si myslela, že spánek pomůže. Bohužel nepomáhá, mám hnusný krvavý sny, většinou jsem v nich těhotná. Stalo se vám to po takové smutné události taky? A pokud ano, po jaké době to přešlo? Já už vážně nevím co mám dělat...

ninikry
autor
12. lis 2014

@bibi_du Děkuju...zatím blázním jenom malinko 🙂, zítra velkej UTZ, tak se modlím, ať je v pořádku

veruska007
12. lis 2014

Mně hrozně pomohla knížka Čekala jsem miminko. I když jsem měla pocit, že to mám srovnané, pomohlo mi to srovnat myšlenky a konečně to přijmout jako dar, ne jako prokletí.

bibi_du
12. lis 2014

@veruska007 Jako dar???

veruska007
12. lis 2014

@bibi_du Jo. Já věřím, že Ti to zní nepochopitelně, taky jsem to tak dlouho měla. Trvalo mi čtyři roky, než jsem pochopila, že i tak krátká přítomnost mých andílků mi pomohla změnit se k lepšímu. Jsem jim za to hrozně vděčná a jsem opravdu moc ráda za to, že i tu krátkou chvíli se mnou strávili.

bibi_du
12. lis 2014

@veruska007 Což to já samozřejmě taky, ale jako dar to tedy fakt neberu. Jsem vděčná za syna, i když nedokážu pochopit, proč zemřel (příčina smrti se nezjistila, proto je to asi těžší...).
@ninikry Modlit se budeš až do konce...Já byla od 35 tt. raději v nemocnici, porod mi raději vyvlolali v 38 tt. Kdyby něco, tak můžeš napsat IP....Budu na tebe myslet.

veruska007
12. lis 2014

@bibi_du Je to u Tebe teprve krátce. První dva roky jsem brečela každý den. Fakt, z ničeho nic se to zlomilo po čtyřech letech.