Cervix score 0. Měla jste některá také a stejně jste rodily do termínu?

nikol125
3. zář 2020

Holky jsem 38+4 a před dvěma dny na kontrole uplně zavřeno cervix score samé 0. Měla jste taky některá ještě takto před porodem a stejně se vám porod do termínu rozjel? Přenášet mě nenechají a bojím se že na další kontrole v úterý už si mě tam taky budou chtít nechat... chci aby se malá rozhodla sama jde to nějak popohnat, aby se tam aspoň něco začlo dít 😫 Vyvolání je moje noční můra..

mzacikova
3. zář 2020

@nikol125 já to měla naopak. Ve 32.tt cervix 2 a držela jsem do dne termínu 😁 myslím, že se to ještě může rozjet.
Mám teda pomohly procházky a sex. Druhý den jsem rodila

klokanka31
3. zář 2020

@nikol125 Já do poslední chvíle, a ještě během první poloviny porodu hodně chodila, doma hodně uklízela, žehlila, přerovnávala knihovnu, a sex... A šlo to raz dva ☺

nikol125
autor
3. zář 2020

No mě to těhotenství dává už dost zabrat, teď je mi ale poslední dny trošku líp poslední dva dny se snažím taky uklízet že už ani nemám co, zkouším masáž bradavek, teplá voda, červené víno a zkusím ještě tu chůzi a možná ten sex pokud ještě přítele dokopu... 😁 já vesměs od 34tt jen ležela protože už toho na mě bylo moc, ani chodit jsem nemohla pořádně protože mě všude bolí a píchá teď toho trochu lituju že jsem nebyla aktivnější nevím jestli to teď už za těch pár dnů doženu a něco se hejbne 😏

kachna001
4. zář 2020

@nikol125 já to tak měla do poslední kontroly, rodila jsem v 39+0tt o týden později... Rozjet se to může kdykoli a znenadání 👍

klokanka31
5. zář 2020

@nikol125 Tak to je blbý že ses moc nehýbala, já toho v 9.měsíci měla taky plný zuby, ale snažila jsem se fungovat pořád normálně, dokonce jsem na začátku 9. malovala s manželem byt, jsem lezla i po štaflích, manžel v očích smrt.. 😊 a během první poloviny porodu (což jsem nevěděla že už rodím), jsem běhala po ZOO, a v porodnici mi pak říkali že bylo určitě dobré že jsem se do poslední chvíle tak hýbala, že možná i proto u mě proběhl porod naprosto skvěle, a hned jak se malá vyklubala na svět, jsem byla zase ve formě. Mi porodní asistentka říkala že vůbec nevypadám na to, že jsem právě porodila ☺

nikol125
autor
5. zář 2020

@klokanka31 No ono kdyby to šlo tak se taky hejbu, ale v těch teplech a do toho právě když chodím mě totálně pichá dole a to fakt nedavám to pak už neujdu ani krok když to začne uplně se mi při tom podlamují kolena takže jsem si nikam netroufla.. tak se aspoň teď doma snažím uklízet co to jde atd. Když mě to chytne tak doma si člověk může dát hned nohy nahoru ale díky tomu jsem fakt nebyla schopná jít ani nakoupit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru