Poslíčci 35. tt. Kdy jste rodily?

24. srp 2020

Dobrý večer, zajímalo by me, jestli jste rodily v termínu nebo dřív, pokud jste měly poslíčky cca měsíc před termínem porodu? Poslední dny se cítím fakt hrozně, menstruační bolesti, břicho tvrdne, neustále lítám na malou, píchá me u čípku...Takové pocity jsme měla v prvním těhotenství až opravdu před porodem. Teď je to moje druhé těhotenství a mám pocit, že snad do tydne, do dvou porodim 🙈 Vím, že je to normální, ale tyjo ještě mesic takhle vydržet, doma mám dvouletou dceru a je to tedy zápřah😌

krupka3
25. srp 2020

To ti nikdo nerekne, kdy porodis, poslicky muzes mit klidne 3 mesice a rodit az po terminu... Kazdopadne soucitim, ten konec jeste se starsim ditetem doma je fakt sila.

legelata
25. srp 2020

Ja mela poslicky mesic pred a rodila jsem den po terminu po dvou Hamiltonech, takze samo by se to mozna ani nerozjelo.

autor
25. srp 2020

@krupka3 To je mi jasný, že mi to nikdo neřekne 😁 Ptala jsem se, kdy rodily ostatní, ne kdy porodim já. Je to náročný no, ale uteče to jako všechno 🙂

autor
25. srp 2020

@legelata Tak alespoň že Hamilton zabral 😊

xcassiopea
25. srp 2020

Ahoj, tvrdnutí břicha jsem měla cca 1,5 měsíce, poslíčky asi měsíc, ne tak často, ale nic příjemného to nebylo, nakonec 39+5, s tím čůráním tvrdnutím břicha a podobně, přesně vím o čem mluvíš, druhé těhotenství s malou které byl 1,5 roku když se dvojčata narodily byl očistec. Tam mi to sice naplánovali kvůli poloze na 38+0, ale taky jsem myslela, že už rodím asi 5x předtím, jednou už jsem dokonce jela okolo 35týdne, nakonec všechno dobrý. A mimochodem, teď když na to vzpomínám, to bylo ještě dobrý, když teď řádí tři, je to jak pytel blech 🙂 Držím palce ať to všechno dobře dopadne.

lucifux
25. srp 2020

Mám úplně to samé, taky 35tt, doma dva kluky 4 a 1,5 r. Do toho dělám autoškolu. 1.9. mám už konečně zkoušky. Ale strach z toho, že porod přijde dřív je strašný. Přesně jak píšeš, bolení jako ms, tvrdnutí břicha, každou půl hodinu wc, strašný tlak na podbříšek, někdy už i na konečník, těhotenská nespavost, kdy se vzbudím a dvě hodiny čumím do stropu mezitím letím 4 krát na wc. Nejvíc mě zmáhá ta péče o ty starší. Aspoň, že už není takové vedro.
Jestli mohu, tak tě budu sledovat, nad kým z nás se bůh smiluje dřív?

nikol125
25. srp 2020

Presne toto mam od 34tt, ted jsem 38tt a pry se ani nic nechysta... je to nekonecny od toho 34tt jsem to mela kazdy den, bylo to uz fakt unavny ted to nekdy neni tak hrozny ale tvrdnuti a takovy veci mam stejne furt tak jsem taky zvedava, myslim si ze nakonec budu jeste prenaset 😁

legelata
25. srp 2020

No to teda, synator mel totiz 4,8 kg 😂 Jinak s tebou soucitim, ten konec je hrozny kort kdyz clovek musi fungovat.

autor
25. srp 2020

Děkuji vám za odpovedi, koukám, že samy dobře víte, jak je to úmorný. Děkuji za povzbuzení 😊 A obdivuji všechny, kdo má doma více než jedno dítě a do toho další na cestě 😌😁

agneska7
25. srp 2020

Já měla šílené poslíčky od 35 TT pravidelne po 3-5 min . Třeba celou noc i 2-3 x za týden a porod 40+3

travnulee
29. srp 2020

U prvního tehu jsem měla poslicky od 15 tt, od 34tt jsem myslela, že snad rodim, budily mě v noci fakt velké bolesti a rodila jsem 36tt, u druhého začali asi 34tt nebo 35 tt a rodila jsem 39tt.

ekou
29. srp 2020

Mesic pred terminem poslicky a porod az 6 dni po terminu :D

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
29. srp 2020

Moc děkuji za vaše další odpovědi, nemáme to jednoduché 😌

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru