• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké dárky koupit pro maminku v porodnici?

29. dubna 2015 
a co třeba pro miminko plenkový dortík? :slight_smile:
24. zář 2012 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla radost ze švestkového kompotu:slight_smile: To se šlo krásně na záchod!!!!Čokoládu bych nedoporučovala to se pak jde hůř že:slight_smile:Ale taky mi udělaly radost vlhčený ubrousky pro mimi, měla jsem dvoje -málo. Kojící čaje, vložky do podprdy, prostě praktické věci. Udělal by mi radost i časopis, čtení.....
17. říj 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no je sice pěkné že myslíš na její zdraví, ale popravdě mě by víc potěšil jiný dárek. Než připomínka toho že se musím hojit atd, by mě spíš potěšilo něco čistě pro mě. Pro radost. Něco co vím že si na sebe vezmu až mi bude líp. Třeba nějaký šperk. Swarovski je hodně v kurzu, není to moc drahé ale jsou to dost odolné šperky. Třeba http://www.chic-bijoux.cz/ mají docela zajímavé i sady. Každopádně mě by víc potěšilo něco takového:slight_smile: Něco vyloženě ,,pro mě,,:slight_smile: Navíc je to spíš taková věc i na památku, krémem se natřeš a pak ho zahodíš...
3. črc 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ještě mě napadá, co balíček časopisů pro maminky? Prolistuje, najde tam určitě spousty rad, tipů a nápadů a může si nakonec vybrat, který ji nejvíc vyhovuje a ten si pak sama kupovat dál. Já takhle dostala několik výtisků Betynky.
29. dub 2015 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek