• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy dorazí menstruace po porodu?

25. března 2016 
v neděli skončilo šestinedělí, v pondělí bolest v podbřišku a v úterý to přišlo.. Celou dobu jsem podstivě odstříkávala el. dvoufázovou odsávačkou.
24. led 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidiab tak potom nemozes byt tehotna, aj mne ked prvy krat dosla po porode tak potom dva mesiace nic a teraz sa to zacina uz normalizovat :slight_smile:
24. led 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindiab Otěhotnět můžeš kdykoliv během kojení, i když nemáš MS. Ale stejně tak je klidně možné, že máš zatím MS nepravidelnou. Já jsem kojila 9 měsíců, v říjnu jsem tedy přestala kojit a v listopadu jsem dostala MS.
24. led 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raa2 Aha, tak jeste pockam :slight_smile: Snad se to nejak da dohromady, i kdyz mi to vubec nechybi :grinning:
24. led 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně přesně v půl roce malý :slight_smile:
26. led 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já dostala menstruaci po 6 měmících po porodu
27. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posledních cca 14 dní mám bolesti jako před MS, ale stále to nepřichází. Je to normální? :confused:
19. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
obě dvě děti jsem plně kojila a u obou dvou těsně po skončení šestinedělí, myslela jsem, že budu mít od MS klid a ona mě takhle vypekla :grinning:
19. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojila jsem plne do 5,5m, MS prisla v 8m maleho. Kamaradka kojila plne do 7m a tesne po 6-ti nedeli ji to prislo, takze jsem na tom byla jeste pomerne dobre :grinning:
@apollo11 delala jsi si tehu test? :sweat_smile: Ale pokud nemas jine problemy, tak to muze byt, me bricho stridave pobolivalo asi mesic pred prvni MS, asi jak se to tak nejak chystalo
19. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah :grinning: nestraš :sunglasses: o tom bych musela něco vědět :wink:
Bolí to prostě úplně stejně jako MS (teda trochu mírněji), akorát už dost dlouho, ale jestli může být, tak ok. A asi to bude, protože už mám i nějakou premenstruační nervózu nebo co, úplně vyšitou.. (podle toho, jak se hlásí, se teda mám na co těšit.. :slight_smile: )
19. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apollo11 no pokud vyluzujes tehu, tak se to asi spis bude chystat :wink: No a priprav se, u me to bylo poprve po porodu fakt maso, jakoze to bylo vsechno za tech 1,5roku najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah :astonished: tak takovej mám přesně pocit
19. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apollo11 tak to uz preju jen hodne stesti :sweat_smile:
19. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mate nekdo takovou zkusenost? Kdyz bylo synovi 13 mesicu prestala jsem ho kojit a cekala ze konecne dostanu MS. Ted je mu 18 mes. a MS nikde, na UZ bylo videt,ze sliznice vubec nevyorstla. Dr. to pry jeste nezazila :-/ Za pul roku se chceme snazit o dalsi prirustek,tak me to uz zacina trapit.
11. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojím, MS jsem dostala po třech měsících a ani jsem to nevěděla, před těhu jsem si dost užívala každý měsíc..teď jsem čekala na další a opozdila se o 14 dní, a už o tom teda trochu vím..je silnější..ale bolesti jen lehké..tak by to tak mohlo zůstatl..:slight_smile:)
12. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som mala ms hned dva mesiace po porode pri oboch. a to som kojila. takze je to individualne pri kazdej zene a pri kazdom "poporode".
12. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ...no na moje prekvapenie mi prisiel menzes 5 mesiacov po porode, a to plne kojim....akoze nic by sa nestalo, kebyze to uz nemam vobec :grinning: :grinning: :grinning: Bol dost silny - pre mna novinka, ale zato trval len 4dni .....
12. bře 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
dana, ja s tebou suhlasim je to individualne ja som tiez kojila pri prvom aj druhom som mala ms tiez hned dva mesiace po pôrode.
Tiez by som bez neho mohla kludne este byt :slight_smile:
13. bře 2011 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som menzes dostala 7mesiacov po porode a da sa povedat ze mi ale vobec nechybal.
13. bře 2011 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jak jsem psala výše MS se dostavila se zpožděním, trvala cca 3 dny a dnes po týdnu opět..:frowning2:((( tak to nevím co to má znamenat..
18. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat, máte nějaká zkušenosti s tím, že je ms i mimo cyklu po porodu, myslím tím, třeba hned po týdnu zase atd?
31. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Koukám stejný problém :frowning2: také k tomu máš takové silné křeče? já už jsem po odstranění křečových žil na děloze a teď asi zase ten samý problém :frowning2:
31. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laloona křeče právě ne..teď čekám kdy se dostaví opět a doufám, že se to brzy upraví..
31. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Ty jo,to závidím, já křeče jako blázen, vlasy mi padají na "trsy" :frowning2: ach jo, mám z toho strach aby to nebylo něco horšího než jen rozhozený cyklus
31. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laloona vlasy mi teda taky padají..křeče jsem měla před těhu šílený, tak doufám, že se to už opakovat nebude..tak si dojdi na gyndu pro jistotu..
31. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous už jsem objednaná, zítra tam jdu,tak snad to bude dobré :slight_smile: Jinak Vojtíšek je moc krásný chlapeček :slight_smile:
31. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laloona to je dobře, určitě to bude ok..děkuju, je to můj andílek..
31. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,chci se zeptat,jsem 5 týdnů po porodu císařem a dnes jsem začala krvácet,můžou to být už měsíčky? Plně kojím,tak mě to překvapilo.
11. srp 2011 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka moj nazor, ak to nie su cistky , tak je to mrcha...
11. srp 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mne prišla asi týždeň po šestonedelí, takže dlho som si bez nej neužila a pri tom som kojila....
11. srp 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek