Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

miminak
25. říj 2007

Holky, je mi zle .. jdu popít čaj a hupsnu do pelechu .. 😝

kaelan
25. říj 2007

tak to já mám víc 😉
Kevin má boží číro jak einstein 😀 😀 😀

miminak
25. říj 2007

So BROU BROU

anddy
25. říj 2007

neser mimi nebo tam dam jeste nejakou pred tehu a to budete koukat 😀 dam vam tam radsi jeste kevcu jo?
Myslis ze je drobouckej? No ma 7,2kg a je dlouhej. Je to muj pokladek milovanej zlobivej 😉

anddy
25. říj 2007

tak dobrou,
kael pekny fotecky, hele serem na kila, hlavne ze mame krasny a zdravy deti 😵

anddy
25. říj 2007

tak ja jdu taky chrnet, gdyz tadi sdechl pes 😀 😀 teda spis mimi 😀 😀

kaelan
25. říj 2007

tak já pádím taky seru na kila chlapa mám a fertig 😀 😀 😀

pá pá 😝

anddy
25. říj 2007

kael pridala jsem jednu fotku do albika special pro tebe 😎

miminak
26. říj 2007

Anddy, woe já nechcípla spíš zhasla jako svíčka .. jinak je mi zle jak starýmu psovi 😝 😝 jdu nakouknout do dubna a pak do postele 😔

brnda
27. říj 2007

ja jsem při prvnim tehotenstvi přibrala 18 kg , 10 jsem mela dole hned v porodnici ale zbytek nešel vubec pak jsem otehotnela po druhy to jsem přibrala 8 kg a to bylo dole skoro hned ted mam ještě tak o 3kg min

kaelan
28. říj 2007

tak holky moje zlatý já tu tušila ☹

kaelan
28. říj 2007

vlezla jsem dnes na váhu a je to v pi... možná jěště dál 😢 😢 😢

kaelan
28. říj 2007

se to stydím i napsat páč jste mě věřily a já vás zklamala 😢 😢 😀 ale budiž 😝

chvíle napětí 😀 😀 😀

kaelan
28. říj 2007

................+1kg ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😢 🙄 🙄 🙄

kaelan
28. říj 2007

a protože su dnes tak nasraná páč nevím co dělám špatně udělám dnes na oběd vepřo,prase,bůček 😀 😀 😀 to je vepřo,knedlo,zelo 😝 a nažeru se at vím z čeho aspoň přiberu 😝

když furt žeru zeleninu,ovoce,musli,tm.pečivo,níz.jogurty a jediný nenormální jídlo je oběd to jím to co vařím R ale moc si toho nedávám 😉

pomóóóóóóóć prosím poraďte nebo se za chvílu neunesu 😝

jo jěště jedna možnost mě napadla jestli nejsu v tom páč krámy už nemám 3 týden vysadila jsem Cerazzete a ted čekám na krámy abych mohla začít brát Pramino a ono nic ☹ tak si radši koupím test 😀 ale to by bylo rovnou na provaz 😖

Ale prostě nemůžu být těhu já brala prášky hned po porodu tak nevím 😢
su v pasti 😝

jdu truchlit a myslet na vás hubnoucí 😀

miminak
28. říj 2007

Kael, ty woe neboj .. se to poddá 😉 Dej si ten bůček a ono si to sedne 😅 Hele to by byl gól kdybys byla těhu 😀 😀 😀 😕 Máš jména??? 😅 😝
Já na váhu vlezu v týdnu .. jakože kontrolně, jestli mi zůstaly ty kila dole .. 😕 Jinak je mě pořád blivno .. tak jsem teď sežrala nugátový bonbón 😝 😀

miminak
28. říj 2007

Holky, tak jsem to nevydržela a na váhu vlezla .. jako abych věděla, zda si dát další nugátový bonbon a nebo setrvat 😅 váha ukázala za poslední týden -0,3 kg 🙂 Mám radost a chuť na nugát mě přešla 😀 😀
Kael promiň, já nechcu prudit 😔 já se jen chtěla podělit o radost .. 😅 😔

kaelan
28. říj 2007

Mimi já t chápu ale sere mě to teda dost 😒 😒 😝
Jo já teda bůček nepeču bo mi tlustý moc nejíme bylo to krásný libový masíčko a měla sem to móóóóóc dobrý 😀

od zítřka nastolím asi jěště tvrdší režim páč to fakt nějak nechňápu 😀 😀 😀 proč nemůžu shodit 😝
ale jinak gratulace 🙂 🙂 🙂 jo Mimi kolik jsi vlastně přibrala v těhu? a kolik máš teď ať vím co mám jěště dohánět 😀 😀 😀 😀

kaelan
28. říj 2007

a k tomu těhu to bych fakt asi šla na zahradu uvázala tam na švestku hodně tlustej provaz a asi bych se na něm pohoupala 😀 😀 😀

a těch jmen se mi líbí tolik Kryštof,Tobiáš,Denisa,Juliee,David,Ema,...... 😀 😀 😀 😀 😝

kralik
29. říj 2007

Kaelan tak to jsme na tom podobně. V těhu jsem přibrala 15,5, v porodnici nechala 5,5 😠 . Když jsem přišla domů, tak šla 2 kilča sama dolů, pak asi po měsíci šla další dvě a v zápětí šla opět nahoru. Takže momentálně mám hore hnusných 8kg a ne a ne je dostat dolů. Už jsem z toho magor a přijde mi, že i když nic moc nesnim tak stejně přiberu ☹ . A to stále kojím!!!!

morusa
autor
29. říj 2007

Kaelan: nebudem s Mimi mluvit 😀 Jsem nasratá jak hrom, z těch dvou kil shozených mám kilo nahoře, sem neměla na tu váhu dneska lézt.

kaelan
29. říj 2007

Morus asi jí sem zakaážeme chodit bo tady je to pro tlustý 😀 😀 😀 i když ty k tomu máš taky daleko 🙂

já at sezeru co sežeru tak ze všeho mám 1-2kg navrch jak je to možný?

sním rohlík kilo nahoře ,sním jabko další kilo 😀 😀 😀 se vsadím že když vypiju kafe tak mám další kg takže sem úplně v řiti 😢 😢 😢 😢

morus to dělá určitě ten její BS a to cvičení budu to muset obnovit protože když jsem cvičila tak sem i hubla 😉

tak asi tak 😀

anddy
29. říj 2007

Zdar baby, ale semnou mluvit muzete, semnou joooooo 😅 , pac ja jsem taky tlustoch, ted me muj drahousek vyfotil jak jdu od auta, sem myslela ze se po..ru kdyz jsem to videla, a to nejde videt nic pod mikcou. Jeste jsem si hvezda vzala svetly manzestraky, no hnus velenosti, az budu mit mooooc dobrou naladu, tak vam ji sem na chvili hodim, at mate rados, ze v tom nejste samy 😀 😀
Jo a holky napiste mi asi tak zhruba co jite? Ja totiz jim dost nepravidelne, tak mozna proto nehubnu. 😠

kaelan
29. říj 2007

andy čus ty že sem patříš?????ty voe neser boha ty vychrtlinko nebo já tam šupnu taky nákou fotku s břuchem a mou obří prdél 😀 😀 😀 😀

já jím ovoce,zeleninu,jogurty,můsli,tm.pečivo,šunku,piju dost kafe Nescafe+mlíko,moc nepiju(chyba),knekoše,cottage,a normál je jen oběd to co vařím ale jen trochu tak akorát 😀 😀 😀 ale jím to furt do kola a to je asi taky špatně ☹
já chci mít tolik co ty aspoň zatím 😝 😢

a foto tam hod hned 😉

kaelan
29. říj 2007

tak čekám 😝

anddy
29. říj 2007

ty woe kael kolik vazis?

kaelan
29. říj 2007

ani se neptej 😀 😀 😀 😀 😀

anddy
29. říj 2007

mam nahore fotak a kevan spinka, jooooo a novinka mame zoubek vlevo dole 😀 😀 , vcera jsem ho objevila 😵

kaelan
29. říj 2007

tak to gratuluju my máme už 2 je to prča pořád je ted cení jak rotvajler 😀 😀 😀

anddy
29. říj 2007

😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru