Hlenova zátka - může odcházet ještě jednou?

ondruchovat
12. čer 2019

Děvčata , psala jsem tady před nějakou dobou ze mi odešla hlenova Zátka ... v pondělí mi byl udělán hamilton, zakrvacela jsem , Je možné ze mi už dva dny odchází hlenova Zátka ? Tehotensky výtok to není , ten jsem měla cele tehu .. jen mě zaraží to množství ???!!!😂 měla jste to některá taky tak ? Děkuji za odpovědi 🙂

krista25
12. čer 2019

Me odcházela tři dny a třetí den odpoledne jsem porodila. Někomu to odchází třeba i týden 😊

jitkaem
12. čer 2019

Mohu se zeptat, proc resite zatku? Ta s porodem nijak nesouvisi...

ondruchovat
autor
12. čer 2019

@jitkaem protože mě zaraží to množství které odchází . Vím ze to s porodem nesouvisi..
nemám doma 8 děti abych tohle mohla posoudit , tak menzajima zda je možné ze odchází dyl a vícekrát než jednorázově ..- a navíc - o
Porodu jsem zde nic nepsala , nebo snad ano ?

@krista25 skvěle , děkuji za odpověď .

krista25
12. čer 2019

@ondruchovat ano množství je veliké 😁, každému odchází jinak někomu po částech, jinému zas najednou. A ptala jsem se kamarádky taky pořád na něco. 😊Pro člověka je tohle velká neznámá😁pokud nerodi jak na běžícím pase 😜

ondruchovat
autor
12. čer 2019

@krista25 děkuji ! Někdy mě proste něco zarazí, nebo překvapí . 😂 a tohle mi přijde je nekonečné to množství ..

sudylichozrout
12. čer 2019

@ondruchovat ty mas osm deti a budes rodit devate? 🙂 Husty! 🙂

jitkaem
12. čer 2019

@ondruchovat vlastne mate pravdu. Diky. A omlouvam se 🙂

ondruchovat
autor
12. čer 2019
sudylichozrout
12. čer 2019

@ondruchovat jezis, ja blbe ctu, promin 🙂 Ted uz to vidim, jak jsi to myslela. Jsem trubka 🙂)

leymea
12. čer 2019

@sudylichozrout pobavilas 😀

leymea
12. čer 2019

@jitkaem ja treba kdysi hodne cetla, ze plno holek porodilo potom co jim zacala odchazet hlenova zatka. Kdyz pak zacala odchazet mne tak jsem chlapovi rikala, ze ted o vikendu porodim. No a malej se opravdu do tech 24 hodin, co zacala odchazet hl. zatka, narodil 😀 samozrejme nekomu muze odchazet fakt dlouho, ale ja z toho aspon mela dobrej pocit, ze porod se blizi 😀

sudylichozrout
12. čer 2019

@leymea no, verim 😃

Rodila jsem 2x, jednou do 12 hodin od jednorazovejo odchodu zatky, podruhe zatka odchazela 2 dny, ale do TP bylo jeste pres tyden. Treti den jsem porodila ve 39+1

ondruchovat
autor
13. čer 2019

@sudylichozrout v pohodě 😂

Uvidíme teda kdy to nastane .

Všem děkuji za odpovědi 🙂

radullah
13. čer 2019

Mě trochu odcházelo asi dva dny týden před porodem a pak v den porodu to začalo odcházet ve velkém ... bylo toho taky dost, až mě to překvapilo 🙂 Řekla bych, že je to normální. Přeju rychlý průběh 🙂

ondruchovat
autor
13. čer 2019

@radullah no mě to taky překvapuje 😂
Pořad mám bobky ze to nepoznám , sem tam mám bolesti v křiži a jak na m/s , chvilkama mi tvrdne břicho pravidelně pak zase ne ... no asi se na tu malou koc těším , nesmím to tak pozorovat .

kristyn.g
13. čer 2019

@ondruchovat poznáš, to se nedá minout 😅 zátka mi odcházela asi dva týdny

radullah
13. čer 2019

@ondruchovat to by už mohlo něco ukazovat tyjo 🙂 Mě takhle porůznu tvrdlo břicho od rána celý den, pobolívalo jako na ms, pobolívalo i v té kříži a v noci rupla voda :D Koukám, že máš do porodu 8 dní, tak už by to klíďo mohlo být ono

ondruchovat
autor
13. čer 2019

@kristyn.g ano všichni mi říkají ze poznám 😂 jen jak vidím ty holky v “cervnovkach” jak ladně odrodily a ty časy ty vogo ! Závidím 🙂 😂

@radullah ano ano , taky si říkám ze by se to mohlo blížit 🙂 včera jsem ještě vytrela být a uklidila kuchyň , tak doufám ze miminko “čekalo” až to udělám 😂😂😂

misicka1988
13. čer 2019

Při prvních dvou porodech mi neodešla hlenova zátka vůbec, až při samotném porodu. A u třetího dítka odcházela 14 dní, nakonec jsem porodila ve 41+1. Břicho těch posledních 14 dní tvrdilo fakt fest, hlavně při pohybu a chůzi. Ve 41+0 proveden Hamilton (s mým svolením), a druhý den jsem porodila.

fouskovi
13. čer 2019

U prvního mi odešla jeden den velké množství a druhý den se narodil a udruheho odcházela cca 14 před porodem a To dost

jitkaem
13. čer 2019

@leymea me u prvniho odesla az u porodu a u druhyho nevim, ze odesla 🙂 asi je to dost individualni 🙂 ale i v nemocnici mi rikali, ze se zatka neresi. Tak nevim 🙂

makronka222
13. čer 2019

Ja myslela ze to byla zatka ale prd, byla to plodovka, pomalu odtekala. Nevypadalo to ani jako voda, ani jako nejaky hlen nebo vytok. Po 8h jsem si rekla, ze je to divny a jela do porodky. Uz jsem tam zustala

priefi
13. čer 2019

@ondruchovat mi odchazela 2 tydny, finalne az s krvi a to pak porod byl za par hodin vzdy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru