Jak probíhalo vyšetření u gynekologa v 8tt?

xxkatka90
26. čer 2017

Ahoj. Chtěla bych se zeptat jak probíhalo vyšetření v 8 týdnu těhotenství?
Bylo už vidět na ultrazvuku, dostaly jste tehotenskou prukazku? Dekuju za vaše zkušenosti..

verunka11221
26. čer 2017

Sestra prebere rani moc,odebere krev na lacno,zmeri tlak a zapise posledni ms.V ordinaci dr se popta na zdravotni stav a jestli neni nejaky problem a pak posle do kabinky.U kontroli prohmata a udela vag.ultrazvuk.U me bylo v tenhle tyden uz srdicko.Prukazku dava az ve 12-13tt.

misa357
26. čer 2017

Klasická prohlídka, plus prohlídka vnitřním ultrazvukem. Pokud jsi skutečně v tom osmem týdnu, tak na vnitřním už to vidět bude. Prukazku jsem dostala až po 12tt. Má to tak většina gynekologu a je to dobře.

misa357
26. čer 2017

Po mě chtěla krev, moč, tlak a vážení až při další návštěvě. Ta první byla jen pro potvrzení. Každý to ma trochu jinak 🙂

ivuse20
26. čer 2017

Mě v tomto týdnu potvrdili těhotenství i srdeční akci. Doktor se mě ptal na poslední MS, nějaký nemoci v rodině (zrovna jsem přestupovala od jiný doktorky) apod. A průkazku jsem dostala přibližně mezi 10-11 týdnem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru