Holky, jaké máte zkušenosti s porodem na Bulovce?

baruskaaa14
15. črc 2014

Ahojky holky,
jaké máte zkušenosti s porodem na Bulovce a jak to tam chodí....???
Může se mnou být manžel hned od počátku až do konce...??
A co pokoje...???Termín mám 21.7,tak chci být trošičku poinformovaná...🙂..
Děkuji moc za příspěvky...

gosa22
15. črc 2014

slysela jsem vicemene negativni reakce,ani kamaradka tam spokojena nebyla,sestinedeli pry hruza,jen jim dali podepsat papiry a nijak se nevenovali,muzu rict,ze my meli v Motole vic pozornosti

xboax
16. črc 2014

Ja vás asi nepoteším. Síce sa personál snažil ,ale z priebehu porodu som deprimovaná doteraz. Bulovka bola najbližšie, preto som si ju vybrala, ale už by som nezopakovala. Porod bol vyvolávanný, asi 5 krát Hamilton (dva krat z toho sa ma nikto nepytal, ci ho chcem), pak skoro dva dni na "hekarne". Upozornujem, manzel tam s vami nemoze, aj ked na preporodnych kurzoch oblbuju, ze moze od zaciatku do konca. NEVERTE!!! Moze len na porodny box. Cize jeho pritomnost zavisi od priebehu vaseho porodu. Pak samotny pobyt na §hekarne byl katastrofa. Dali ma na spolocny pokoj s jednou romkou, ktora vrieskala, plakala, kricala nonstop asi 12 hodin aj v noci. Nikoho nezaujimalo, ze mi to moze sposobit stres a zastavenie kontrakcii. Co sa aj vo finale stalo. Pak mi doktorka praskla plodovu vodu. Stale sa to nerozbehlo. Konecne pochopili, ze romska spoluobcianka musi odo mna. Odviedli ju a ja som konecne zostaa v klude. Furt do mna tiekla nejaka infuzia. Samotny porod opisovat ani nebudem. Rychlo, rychlo, lebo uz dalsie zeny cakali na box, asistentka mi lezala na bruchhu, vobec tomu nenechali prirodzeny priebeh. Bola som potrhana a moja mala princezna mala roztrhnuty sval na krku, na co ani neprisli v porodnici, ale prisla na to nasa pediatricka, ked mala preplakala 4 tyzdne skoro v kuse. Bulovku uz nikdy, aj ked je tam obcas prijemny personal. Teda v mojom pripade som sa stretla aj s milym personalom, ale je to masovka a oni sa asi musia tak spravat. Porod 36 hodin ☹
Na pokoji som bola na nadstandarde, pretoze som sa bala, aby som tu romku zase nechytila na pokoji. Moje stastie, pretoze ta osoba kourila na pokoji pri miminkach. V oboch pripadoch museli zasahovat policajti.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru