Ordinace Gynia, máte zkušenost?

mediska
2. lis 2017

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s touto ordinací v Praze na Smíchově? MUDr. Petr Horák a jeho manželka MUDr. Vladimíra Horáková....Přestěhovali jsme se do Prahy a tak hledám dobrého gynekologa v Praze, zřejmě jsem těhotná a gynekoložku mám v Plzni, což asi není ideální....

vercax82
2. lis 2017

Ahoj,za me doporucuji. Začala jsem chodit k panu doktorovi, co jsem otehotnela. Je příjemný stejně tak jeho žena a i sestricka v ordinaci. Zároveň pečlivý. na screening v I. i II. trimestru posila k lékaři, který je ve svém oboru uznávaný. V tehotenstvi se platí poplatek, ale nechává si v péči až do porodu.

mediska
autor
4. lis 2017

Ahoj, děkuju. Tak já to asi zkusím, jsem trochu stresař u doktora a na gynekologii zvlášť, tak kromě toho, aby lékař rozuměl své práci potřebuju, aby nebyl nějaký arogantní rapl 😀

vercax82
5. lis 2017

Tak to v téhle ordinaci arogance opravdu nehrozi 😉

jakylogin
15. říj 2019

Ahoj, hledám zkušenosti na pana a paní doktorku Horákovi - všechny recenze jsou ale dva roky staré - jsou pořád tak v pohodě, jako dřív?
Doplňující otázka: zvedly se jim výrazně poplatky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru