Porodnice Jičín. Máte zkušenost?

klouzavka
1. říj 2007

Máte někdo zkušenosti během posledního roku z porodnice v Jičíně? Musím se tam registrovat?

hz
3. bře 2016

@terunka88 me rodila v Jc Mudr.Maryskova, mlada doktorka, smala se mi, ze na Epino neveri, normalne poloha na zadech na kresle, cevka a nastrih.. uz je koukam v porodnici v Jablonci...
Na sestinedeli to jde nejak samo, jen ta glukoza pro miminka je rekla bych zbytecna,,

terunka88
3. bře 2016

@musilka Aha, tak to se omlouvám, pardon!
@hz Jé, ta mě zrovna rodila taky 🙂 Na mě teda byla moc milá a hodná, nic jsem s ní neřešila.. Ale ta tam už nepracuje. Na zádech jsem taky rodila, ale s tím jsem problém neměla, nástřih jsem měla, ale malej měl 4,15 kg, takže to mi divný nepřišlo. Ale chápu, že pokud člověk cvičil s Epinem, tak by se rád nástřihu vyhnul.
No neřekla bych, že to na šestinedělí jde nějak samo, já teda byla dost vynervovaná ohledně kojení a všeho možného, naštěstí mě tam sestry dost povzbudily a uklidnily, takže mi to dost dodalo sebevědomí.. Ale ono to je stejně všechno o lidech, jak kdo komu sedne, na koho narazí a tak..

hz
3. bře 2016

@terunka88 Maryskova byla prijemna, mila, hezky usmev....jen me prave prekapily jeji nazory, cekala jsem trochu osvety, sebevedomi od ni a ne to, jak to delaji starsi lekari..moc poloh k samotnemu aktu v Jc neposkytuji, hned me hnaly na zada, je to skoda.. ale jak rikam, pvorodicky nevi do ceho jdou, tak s sebou proste nechaji delat vse mozne...

marcela2222
18. říj 2016

Ahojky, chtěla bych se optat, kdo má nějaké aktuální informace o porodnici v Jičíně, jak tam probíhá porod nebo spíš, jak to probíhá po porodu? Dají vám miminko do náruče? na jak dlouho si ho pak vezmou? Může být u vážení, měření a koupání otec?

wrbka
3. lis 2016

@marcela2222 Ahoj, rodila jsem tam pred rokem v rijnu. Prirozenym porodem bez komplikaci, tatinek byl u vseho 🙂 miminko osetruji na sale u maminky takze tatka byt muze. A mimco si muzes nechat ihned kdyz jsi bez potizi. ;)

marcela2222
3. lis 2016

@wrbka Moc děkuji 🙂

ziia
4. lis 2016

@marcela2222 Ahoj, doporučuji sepsat porodní plán, z mé zkušenosti na přání opravdu byl brán zřetel a informace si jednotlivá oddělení předávala. 😉 Miminko je ošetřováno na porodním sále, takže v případě, že probíhá vše v pořádku, tak může tatínek u všeho být přítomen. Miminko po běžném ošetření následně hned putuje do náruče maminky, bonding není problém. 🙂 Po přemístění na pokoj si můžeš miminko nechat hned u sebe, pokud se cítíš dobře. Pokud se maminka cítí zesláblá, tak se o mimčo postarají zatím sestřičky a vozí na pravidelné kojení. 🙂 Jo a rodila jsem tam letos v červnu. 😀

marcela2222
4. lis 2016

@ziia moc moc děkuji 🙂

sonicka2244
Včera v 16:29

Dobrý deň prajem, hľadám si pôrodnú asistentku, budem rodiť v září 2024 v jičínskej pôrodnici. Viete mi prosím niekoho konkrétneho doporučiť? Za každú radu, tip budem moc vďačná. Vopred ďakujem krásne, prajem pekný deň. Soni Ranušová

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru