Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

petule.h
1. lis 2008

matru jsi 19.11.???

katchula
1. lis 2008

Ha ha jako srnka a už za týden? 😀 Kéž by.
No jo bude to štír, já ale moc na tohle nejsem, nevyznám se v tom. Jsou ale lidi, co mi na to řekli něco jako: "ježiši štír?" Já ale znám 3 štíry a všichni jsou fajn 🙂 No tak pak Ti napíšu jestli je naše dítě taky aktivní 😀 Já ale doufám, že to bude spíš takovej klidnej flegmatik po nás 🙂 Já jsem blíženec.

katchula
1. lis 2008

matru: no tak to zírám, takže Tys otěhotněla hned napoprvé jo?? 🙂

petule.h
1. lis 2008

štír je jenom můj švagr, právě 19.11., já jsem 19.12 střelec, tomášek je beran a lukášek lev (takžer ohnivé znamení) to budou boje 🙂 , manžel je kozoroh

petule.h
1. lis 2008

já na toma čekala rok,to bylo strašné na nervy u lukáška to bylo napodruhé 🙂 ,

matru
1. lis 2008

Petule: 20.11.
Katchu:jo, hned, ani jsem tomu nechtěla věřit a s Kačkou už vůbec, to jsem koukala jako puk 😀
jinak štíři jsou takový živlíci 😀 ale třeba ten tvůj bude hodný 🙂

matru
1. lis 2008

Petule: co vaříš o víkendu? Ty seš taková kuchařka 🙂
my máme dnes rybu, řekla jsem si, že budeme mít ryby aspon 1 týdně a už to měsíc dodržuju 🙂

petule.h
1. lis 2008

budu tady dnes k obědu dělat filé 🙂 ,a le jinak budu dělat plněnousekanou, nebo možná karboše kapustové...

petule.h
1. lis 2008

musím zajet do kuchařek, já si ty recepty vymýšlím, předvčírem jsem dělala kotlety, že je zapeču a nakonec jsem je udělala fakt ve výborném sosíku s rajčaty, žampiony... 😀

matru
1. lis 2008

ty seš šikula a hlavně tě to baví...to já vařím jen proto, že máme hlad 🙂
nejhorší je to vymýšlení co udělat

matru
1. lis 2008

Ducky se neozývá, snad nedopadla císařem 😒
ale spíš ještě neměla čas písnout 🙂 když jí poslali na sál, tak snad se otvírala, ne?

petule.h
1. lis 2008

no pokud by šla císařem, tak na JIP nesmíš mít mobil, nebo třeba spí a je unavená..ještě udělám perník
jnak já často hledám recepty www.recepty-online.cz

🙂

petule.h
1. lis 2008

no já byla na sále a ještě jsem dostala tu poslední vyvolávačku kapačkou, tak nevím, třeba to nešlo...hlavně aby byli v pohodě a oskarka by dnes odpo měla být na pokoji pokud je v pořádku, tak se asi brzy ozve 😀

matru
1. lis 2008

to já včera upekla koláč s ostružinama jako k dnešní snídani a sežrali jsme ho ještě včera 🙂
kámoška měla na jipce mobil, ale tam asi člověku není dobře, takže nemá náladu na psaní...snad porodila normálně.

petule.h
1. lis 2008

mě ho v krči nedovolili, museli jsme je vypnout 🙂

vrana
1. lis 2008

Holky tak sms od Alci: Po nekolikadenním pobytu v nemocnici, který byl završen císařem kvůli nepostupujícímu porodu se nám včera narodil syn Ondřej. Je krásný a je to kus chlapa - 55cm a 4,5 kg. Alca trápící se bolestí a špatnou chůzí po operaci.

petule.h
1. lis 2008

za pár dní bude v pohodě doufrjme, mě císař opravdu bolel méně jak normální porod a šla bych do něj vždy a za každou cenu...je to jako po operaci...po týdnu jsem byla v pohodě...a druhý den se taky snažila chodit, i když to nejde...ale to po normálním porodu mě taky nešlo, hlavně aby byli v pořádku a za týden je pustili domů zdravé a nemuseli tam být třeba krz žloutenku...držím palečky 🙂

matru
1. lis 2008

Holky SMS od Ducky:Dobrý den, jmenuji se Elizabeth Benešová a narodila jsem se dnes ve 12.31 hod.Měřím 51 cm a vážím 3920g.Zdravím tety koníkovky.
Velká gratulace Ducky!!!! 🙂

matru
1. lis 2008

Další obřík 🙂

jajinka27
1. lis 2008

jééé další miminko vykouklo 🙂)) Tak moc a moc gratuluju

Matru...že jí zdravím 🙂)

katchula
1. lis 2008

Paráda 🙂 🙂 Taky moc gratuluju a obě novopečený maminky zdravím a přeju hlavně hodně zdraví 😉

petule.h
1. lis 2008

taky gratuluji !!! katchulo a jajinko, to je parádní pocit co??? už se určo těšíte na své drobečky...
tak to si ducky taky teda celkem počkala od včera co???
tak holčička 🙂 ...prima, to jsou všechno opravdu větší miminka,,,to jsem zvědavá co vy holky 🙂

petule.h
1. lis 2008

matru: psla jsem i na diskuzi starší maminky, ale nečetla jsi to...tvůj manžel obhajoval v barceloně ve španělštině ??? te´d měl promoci v betlémské kapli??? je to bakalář??? já jen, že moje sestřenice měla to samé, bude pokračovat na další 2 roky 🙂 že by náhoda, já nevím co studuje, ale asi něco sociálního???

katchula
1. lis 2008

petule no já se těšim šíleně moc, ale Ty to máš určitě ještě v živý paměti to těšení 🙂 Ale i se bojim, zvlášť když tady čtu jak to měly holky těžký 😒 Předtím jsem si totiž ani nějak neuvědomovala, že porod může trvat tak dlouho a jako být 5 dní dopředu v nemocnici jako Alča, tak to musí už být fakt na hlavu...
Jo a pevně doufám, že moje mimčo se mezi obříky nezařadí 😀

petule.h
1. lis 2008

katchula: myslím, že to jsou tad schody náhod, že to určitě bude v pohodě, já kdybych šla znova, tak se zase nebojím, protože ono se asi začneš klepat až v té porodnici, že nevíš co bude, ale s tou velikostí by to snad řekli, mě tewdy řekli, že tom bude mít okolo 3kg a jak jsem 11 dní přenášela, tak pak to právě strašně naskakuje u mimi a měl 3800kg, lukáš 3850, tak myslím, že to je tím přenášením také způsobeno...máš max 10 dní do porodu... 🙂

katchula
1. lis 2008

Mě řekli před asi 10 dny, že má okolo 3 kil. Takže jsem taky zvědavá jak naroste než se uráčí ven 😀 Já se bojim už teď toho porodu a jak to všechno bude probíhat a taky aby mimčo bylo v pořádku. Ale samozřejmě už chci aby to přišlo, protože už chci mít toho prcka u sebe a jsem zvědavá jak bude vypadat a tak... prostě se těšim jako každá mamča a nejradši bych to už měla za sebou. Abych se třeba zítra probudila a mimi bylo venku 🙂

petule.h
1. lis 2008

😀 😀 😀 😀 kdyby to tak mohlo být, tak si třeba ještě jedno pořídím 😉 ...tak ti předpovídám těch 3800 a 52 cm jako moji kluci 🙂 ..úplně chápu, že se těšíš, to je dobře, porodu se neboj, ono med to není, ale není to nic hrozného proti jiným věcem, za to mimčo to stojí 🙂

matru
1. lis 2008

Petule: jo španělsky asi je to stejná škola, zase tolik jich tu není 🙂
Katchu:neboj, porodíš v pohodě, snad už tu smůlu holky vybraly a někdo musí rodit normálně jako já 😀 ale asi to vypadá, že mám nejmenší mimčo 🙂 obě 🙂

petule.h
1. lis 2008

jo tak to bude ona je myslím n a karláku ta škola

matru
1. lis 2008

jo, v Resslovce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru