Porodnice Krč, neboli Thomayerova porodnice

lucias1
28. led 2007

Ahojky...Nevím jestli tohle téma tady už někde je a jestli je tak se omlouvám.
Chtěla bych vědět veškeré zkušenosti maminek s touto porodnicí.
Předem děkuji za odpovědi.

babara
27. kvě 2008

Tak to blahopreju, me ceka svatba teprv v lete 🙂
Teda a ze ses dokonce starsi nez ja, tak to bych uz vubec neverila 😕

marcet
27. kvě 2008

No tak držim palce,aby Vám to vyšlo dle Vašich představ 😉
Už tomu tak bude 😀 😀 ,taky se cítím na míň 😀 😀

petule.h
28. kvě 2008

kate77: jojo děkuji, já jen, že před 2 roky to bylo najednou se vším víš? tak to zjišťuji 😀
Marcet: Já bych zase řekla, že vypDÁŠ na té fotce trochu jako Kristýna nováková z ordinace.. 😀
katchula: hlavně si udělej rezervaci, máš na ní právo měsíc a můžeš pak jen přidávat... 😀
Jinak tím, že neotékám a mám stále 4 kg nahoře je mi celkem fajn, jen to břicho strašně narostlo, takže už aby to bylo venku 🙂 . včera jsem vyndala bazén, dnes čekám maminy z 9 dětmi, tak bude veselo, už se těším...

matru
28. kvě 2008

Marcet mám dotaz, myslíš, že je dobré dávat čaj...zdá se mi, že ted jak je horko má žízen a dožaduje se častěji jídla...pediatr mi řekl, že čaj ne, že jí mám dát jen trochu cucnout toho předního mléka, jenže to v našem případě nejde, jakmile se přisaje, tak už nepustí 😀 😀 takže pak zase blinkáme ☹ Katchu tobě gratuluju k úspěšné kontrole 🙂 Petule jenom 4 kila? to snad ani není možný 🙂 přeju ti hezký den, bude u vás hodně veselo 😀 😀 😀 ještě, že máte barák, už vidím v našem bytě 9 dětí 😀 to by to tu spadlo a sousedi by se zbláznili 😀 😀

petule.h
28. kvě 2008

matru: já čaj dávala ve 3 měsících co si pamatuji..Tomík je dubnovej, tak v červenci už jo, ale on zase tolik nechtěl...jinak 4kg já vím, mě to taky přijde neskutečné, ale doktor říkal, že je mimi úplně v normální velikosti a nic mu nechybí.V pondělí jdu na kontrolu, tak třeba přiberu 🙂 .U tomíka jsem teď měla nějakých 7kg..
jojo veselo tu bude, jsem na to zvyklá, dost se tak scházíme a děti si vyhrají, máme rozmezí 1 rok - 5 let, navíc já te´d napouštím bazén, áme pískoviště, klouzačku a 2 houpačk, trampolínu, tak to si užijou 🙂

katchula
28. kvě 2008

Petule Ty snad bydlíš přímo na hřišti 😀 😀 To je super, závidím, tak si to hezky užijte 😉
Tak já už mám teď nahoře 3 kg, takže Petule než porodíš, tak Tě možná s kilama stačím předběhnout. To je teda síla!!

petule.h
28. kvě 2008

no tak trošku 😀 ...ale s tím bazénm to teda dnes ještě uvidíme, nějak tam fouká..katchula já u prvního těhu přibrala přesně každý měsíc 1kg...myslím, že je to normální, sama si přijdu divná, ale mám fakt jen to břicho a znám holky, co přibrali jen 4kg, nezapomeň, že mám ještě 2 měsíce do porodu, tak to ještě určitě min 2kg naberu 😀

marcet
28. kvě 2008

matru:po dobu šesti měsíců se mimču nemá nic jiného dávat,stačí mu mléko..pokud je kojené samozřejmě,asi když má umělou výživu tak tam to je něco jiného... 😉 takže já bych čaj nedávala...

petule.h
28. kvě 2008

marcet: já měla od 2 měsíců umělou výživu, tak asi jo 🙂

marcet
28. kvě 2008

petule.h: 😉

matru
28. kvě 2008

Marcet díky 🙂 tak budu kojit po hodině, co bych pro svoje zlatíčko neudělala 🙂 🙂 🙂 ve dne to jde a v noci je naštěstí zlatá, na dnešek usnula ve 20 a poprvé se vzbudila na jídlo až v půl třetí 🙂

petule.h
28. kvě 2008

tak to máš fajn, jinak jsem koukala na krč porodnici, do 5.12.2008 je již plně obsazeno 🙂

matru
29. kvě 2008

Ahoj holky, tak mě v noci chytnul zub, musela jsem ráno k zubaři ☹ tak mi ho umrtvili,bolelo to víc než porod, nemohla jsem kvůli kojení dostat injekci...bolí mě celá tvář a jsem z toho pěkně otrávená, naštěstí je Neli hodná a spí, tak zalehnu s ní...stejně je tam dnes nic moc počasí ☹ ach jo ☹ ☹

katchula
29. kvě 2008

Matru tak to je mi Tě líto, já nenávidím zubaře!!! Tak snad Tě to brzy přejde 😉
Petule jak dopadl dětskej den? 😀 Všichni to přežili ve zdraví?

petule.h
29. kvě 2008

ahoj holky...
Matru: opravdu tedy nezávidím, to je vždycky celou dobu nic a pak máš mimi a tohle 😔 .
Katchule: jojo dobrý, napekla jsem, pohostila, děti vcelku hodné 🙂 až na drobnosti,a le to je ok 😀

katchula
30. kvě 2008

Ahoj holky, tak jak se dneska máte? Doufám, že dobře. Mě to vedro už nebaví a to je teprve konec května 😒 No aspoň, že je zítra víkend. Jedeme k našim, tak se budu jen válet na zahradě a odpočívat 🙂 A co plánujete na víkend vy?
Petule nejradši bych si teď vlezla do toho vašeho bazénku 😀 😀

matru
30. kvě 2008

Ahoj Katchu, my za chvíli jedeme na chalupu, poprvé s Nelinkou 🙂 takže od rána chystám a balím věci, no dovedeš si to představit...ale hrozně se těším, že budeme celý víkend venku na zahradě 🙂 🙂 hlavně aby vydrželo krásné počasí...tak si to krásně užij a pěkně lenoš, máš na to jako těhulka nárok 😀 😀

katchula
30. kvě 2008

Matru tak to bude velká výprava, to věřim 😉 Myslim, že bude celý víkend horko, tak to si to na chaloupce užijete. A co zub? Doufám, že už to nebolí. Tak hezký víkend všem 🙂

petule.h
2. čer 2008

Ahoj holky, tak jsem se dnes vážila a kilo už je zase nahoře, u mě je to vždycky na konci, tak doufám, že se do těch 9 kg vejdu...no já nevím, co plaším, já jsem magůrek traktůrek, jak říká manžel... 😀 .Na chatě super, už jsem zase začala bazének napouštět 🙂 teď...odpo jdu na gyndu...tak snad vše ok a ve středu ta poslední krev...normálně se mi začalo te´d pravidelně zdát, jak rodím, no hrůza...

matru
2. čer 2008

Ahoj holky, víkend byl naprosto úžasný, škoda, že tak rychle utekl...zub už je dobrej protože je umrtvenej, ale v pátek jdu zase a nevím, co mi s ním udělaj, tak už se ted bojím ☹ ☹ Jinak včera nám bylo 6 týdnů!!strašně to letí, v poledne jdu na gyndu na kontrolu, tak snad je vse ok 🙂 užijte si pěkný den, asi to s těma bříškama ve vedrech je náročný,co?

katchula
2. čer 2008

Ahojky, tak jsem sem napsala vzkaz a celý mi to zbuchlo, no to mě naštavlo teda 😒
Tak holky ať vám dneska ty kontroly dopadnou dobře 😉
Matru blahopřeju k ukončenému šestinedělí 🙂 To to uteklo teda nějak rychle se mi zdá.
Jinak to vedro mě už nebaví, ale má se tento týden ochladit, tak doufám, že tomu tak bude!! Tady v centru je to nejhorší, protože je to tu všude samý beton a žádná zeleň, žádný stín.

katchula
2. čer 2008

Holky, chtěla jsem Vás poprosit o radu, vybíráme kočárek. Tak jestli byste mi nedaly nějaký typ z Vaší zkušenosti 🙂 Třeba klidně i čemu se mám vyhnout. Potřebujeme aby nebyl nějak obrovský (kvůli výtahu), ale zároveň ani ne úplně malinký (kvůli tomu, že budu mít mimčo na zimu, tak aby se tam vešel i fusak). A hlavně aby nebyl moc těžký, spíš co nejlehčí 🙂 No jsem náročná, ale bohužel mám špatný podmínky, do výtahu se vejít musíme a neřídím, takže ho budu tahat i autobusem 😒
Díky moc předem! 😉

petule.h
2. čer 2008

jé katchulo: já jsem tak ráda, že mě manžel donutil do řidičáku, pač já už bych bez auta byla ztracená 😀
Jinak já mám Deltim...polskej v trojkombinaci...stál jen 11.000,- já ti asi v tomhle neporadím, moc jsem se po kočárech nepídila, jukla jsem na net A PAK HO KOUPILA 🙂 v krámě který byl nejblíže u nás

katchula
2. čer 2008

Petule mě nutili do řidičáku snad všichni, počínaje mojí mamkou když mi bylo 18 a konče mým přítelem. A nedonutili, já řídit asi nikdy nebudu, mám z toho už snad i vypěstovanou fobii ☹ Ale je to fakt problém a závidim všem co říděj a nejsou závislý na nikom.

petule.h
2. čer 2008

no já si ho taky udělala až někdy ve 23 letech, taky jsem se bála řídit, takže chápu tvé pocity, dnes jsem happy

zuzavlc
2. čer 2008

Já doporučuji Inglesinu Magnum, maximální spokojenost.

vernersofia
3. čer 2008

Ahojky, bohužel moje osobní zkušenost s nemocnicí v Krči byla katastrofa☹, radši na to na všechno chci zapomenout☹

matru
3. čer 2008

Katchu já taky zrovna nejsem odborník na výběr kočáru 😀 já si vybírala podle tvaru a barev a vůbec jsem nepřemýšlela třeba nad váhou, no a ted mám co nosit do těch jedněch schodů ☹ ale už to mám celkem vychytaný 🙂 určitě ale doporučuju zkusit, jestli se vám vejde do kufru v autě, my máme sice velký kufr, ale je to sedan, takže se to tam hrozně blbě nasoukává, je to vždycky doba než se naložíme 😀 a s řízením jsem na tom taky mizerně, mám sice řidičák od 18, ale jezdila jsem asi 3 roky, pak jsem byla těhotná a bála jsem se a od tý doby téměř nejezdím,ve městě vůbec, max. na chalupě dojedu na koupaliště 😀

matru
3. čer 2008

Vernersofia s čím jsi byla v Krči nespokojená?

petule.h
3. čer 2008

to je první negativní zkušenost tady...no nic, každopádně, já se tam těším 🙂 , samo v uvozovkách, už aby to bylo za mnou...včera na kontrole vše ok, 23.6. už jdu naposledy a pak už do krče ..hlavně aby byli ok ty poslední testy, to se před 2 lety nedělalo, já ani nevím,...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru