Porodnice Prostějov. Prý tam rodí jen od 38. tt

denousek
15. říj 2007

ahoj asi vas tady moc nebude ale mam dotazek....ktere jste rodila nebo se chystate rodit v Prostějove??vcera u mě byla kámoška a říkala mi že v Pv se rodí jen od 38tt ze na to tady jinak nejsou přizpusobeni...mě totiž hrozí předčasný porod..a mám i takové tušení že to bude dřív mám kloučka mooc nízko ☹ takže prej když mě to chytne dřív tak mě pošlou do Olomouce...slyšela jste to některá??ja nechci do Ol.... ☹

martinataylor
5. lis 2008

ahojky jé bainko to nevíme,vše nám padlo co bylo domluveno.....ale je nádherně tak půjdme do parku se projít...

martinataylor
5. lis 2008

denoušku to nevím stou vodou,sama bych to ráda věděla,jedině se zeptat dr... 😉

denousek
autor
5. lis 2008

no...ja uz se ji chystam zeptat na tolik veci a vzdycky zapomenu 😠 ae myslim ze do roku musi byt urco prevarena a pak asi nemusi...no uvidime....

abinka
5. lis 2008

No do rkou musí být kojenecká.Převařovat se musí asi i potom ta kohoutková.Aspoň to tak souseda dělá.

kolca
5. lis 2008

ajojky, dnes je nadherne ze. Doufam, ze to vydrzi. My jedeme do Ivanovic za tehu kolegynkou z prace.

abinka
5. lis 2008

My jdem za kamarádkou a pak na procházku.Zítra jedem do solné a pak za martikem 🙂

martinataylor
5. lis 2008

Holky jen tak jse brouzdala po internetu a narazila jsem na hlídání děti v PV tak posílám odkaz at můžete mrknout..

http://www.magda-pv.wz.cz/

kolca
5. lis 2008

Marti supr. Odkazy se hodí. Teďka koukám ale jako blázen, že tu Kopretinu zrušili. Už nabízej jen úklidové práce a ta herna atd... už tam není ☹

martinataylor
5. lis 2008

Holky já se musím pochlubit,vaši mimoušci to sice už umí ale malá se ode dneška chvílema nedrží a stojí uplně sama a udělala první dva kroky uplně sama bez drža a žuchla na zem...já jsem tak štastná.... 😀 😀 😀

kolca
5. lis 2008

Martíííí gratulace. Klárinka je "borec". 😉

abinka
5. lis 2008

Marti to je šikulka 😵 Jen tak dál 😉

martinataylor
6. lis 2008

Ahojky holky,tak už jsme vzhůru od půl 7,druhá noc opět už katastrofa,to spaní ji vydrželo jen 3 dny,no jako kdybych to neříkala.O půlnoci měla mlíčko a pak mrčela o půl 2,ve 3,ve 4,v 4:45 o půl 7 vzhůru...nevím co ji ted trápí....dnes jdeme k našim na celý den,jdu si do jysku koupir garnýže a závěsy...tak se mějte,pročtu to tu navečer...pa pa

abinka
6. lis 2008

Ahoj Marti to je pech ☹ No třeba zase zoubky.My teď to spaní máme taky na prd.Mám pocit že se mu tlačí dvojky dole 😒

denousek
autor
6. lis 2008

ahoj.

marti normalne se mi dnes o tobe zdalo ze sme se kdesi potkali a jeste neco jsem ti chtela ale uz nevim co to bylo 😒

my spime jak kdy vetsinou v pohode no....

jinak abi asi zoubky jak rikas ...my mame jednu dvojku dole uz ddlooouuuhhooo dole mame 3 zoubky a nahore 4......je divny ze dole mame 3 a ctvrty ne a ne ven...od segry mala to tak ma taky... 😕

kristyan
6. lis 2008

ahoj ve spolek
tak mi máme jeden zoubek jen špičku nějak pomalu leze asi se mu nechce 😉
a to spaní to je hrůza mi jsme dneska byli vyspaní v 5.00 jak šel táta do práce a ted chrní v noci vstávám ke Karol ta 6 krát ☹ ale já se pořád uklidnuju že to budou zuby kakáme i 4krát denně a je protivná jen se chce šmudlit o prsinka ona se tím strašně uklidnuje ven moc nechodíme i když je tak krásně ona Karol nechce sedět v kočáře stěká se a stoupá no je zvyklá doma šmejdit všude a když má sedět v klidu tak je zle.
12.11 mám jít z Kristýnkou na 5ti letou prohlídku a vyčetla jsem že bude i očkování už ted je mi jí líto jdeme snad po roku k dr. a hned píchanec.

Tak zatím pa pa

kolca
6. lis 2008

ahoj holky,

Marti, Kristi to mě mrzí s tím spaním. Ale nebojte, zase se to určitě zlepší. My to máme celkem ok teďka. Kojím ve 4 a pak až v 8, už se nebudí v těch šest. Ale teda párkrát v noci vstávám na duduška, pr ho něco vzbudí,dostane dudu a hned spí a já taky, jdu tam dycky tak v polospánku 😀

kolca
6. lis 2008

kuk, dneska bylo nádherně. Před chvílí jsme přišli domů a ani se mi nechtělo, ale museli jsme jít krmit. Holky ta naše potvůrka se otáčí zásadně, když u toho nejsem 😀. No ale důležitý je, že se otáčí 😀

kristyan
6. lis 2008

Ahojky tak mi byli venku a děs jak jsem říkala ta naše opička nesedí ale stojí v kočáře.a zítra je deme na ten koncert tak jsem zvědavá jak bude Kája spát v PV doufám že dlouho .A nevíte jak dlouho to bude trvat začíná to v 20,00 a do kdy to nepíšou .tak Pa Pa

kolca
6. lis 2008

kuk, Kristy do půlnoci 😉

kristyan
6. lis 2008

tak to nevím jestli to Kája zvládne

kolca
6. lis 2008

Kristy určitě jo, musí přece mamince dopřád trochu zábavy.
Tak mi právě volali, že máme zítra druhé plavčo, tož doufám, že to zas celé neprořve.

kristyan
6. lis 2008

no je to šikulka hlavně aby nebyl ospinkanej.
no mi jdene poprvé někam co se narodila tak nevím jak to dopadne .

a dejte mi inspiraci co budete o vík. vařit 😉

martinataylor
6. lis 2008

holky tak je 8 večer..mně se chce děsně spát,malá řádí,usne tak kolem půl 10 nechci vidět zase tu noc....já už to nezvládnu,jak dlouho to bude ještě trvat než ten miláček začne opravdu spinkat ☹ 😉

kristyan
6. lis 2008

marti to je ve hvězdách já taky nevím proč se Kája tak pokazila ve spinkání vždycky papala tak max. 2-3 a ted i 6krát ☹ ráno je čupr a já jak zmlácenej pes 😒

kolca
6. lis 2008

Kristy doufám, že zítra bude šikulka. Jdeme už na devět ráno, takže ospinkaná budu já 😀
Marti snad se ten spánek brzo zlepší. Když už pár dní spinkala hezky. Třeba jsou to fakt zoubky.

Jo o víkendovém vaření jsem ještě nepřemýšlela, se musím poptat manži na co má chuť.

kristyan
6. lis 2008

zítra budu duchlit mobil kdy zavolají že je Karol na nohách kdyby aspon do 11 vydržela 😉 namusím tam být do konce

rencaasarinka
6. lis 2008

Přeju krásný večer holky 🙂

Tak se po krátké odmlce hlásím, nešel nám net, ale teď už je to ok!!

Holky byly jsme dnes nastřelovat naušničky, no byl to řev a celý odpoledne byla taková uplakaná a naštvaná, cože jí to ta maminka nechala aby jí dělali takovou bolest ☹ Ale je to šikulka, sluší jí to!!!

Teda Marti a Kristy, s tím spinkáním to nezávidím, maličká spinká pořád od 8 až do 7-mi do rána. Musím to zaklepat, asi až budou zoubky, tak se to změní, tak si to vychutnávám, že se teď vyspím..

Kolco taky se chystám na to plavčo, Sárince se ve vodě moc líbí, tak to chci zkusit.. 😀

abinka
6. lis 2008

Nazdárek maminky a miminka,
Tak my dnes byly v jeskyni a pak za Martikem.Malý ma stafilokoka ☹ Už ho teda může kojit,ale neví jak dlouho tam budou.Ona asi moc dlouho ne,protože porodka je plná a perou koho můžou.Musela si sama rozjet mlíčko bez přikládání a je to šikulka mlíčka má že to malý nestíhá papat 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru