Porodnice Šternberk nebo Krnov, máte zkušenost?

ninizoi
14. lis 2013

Dobrý den Všem těhulkám a maminkam 🙂 ... chtěla bych se informovat jestli někdo odtud má zkušenosti s porodnicemi ve Šternberku a nebo v Krnově.
Nemužu se rozhodnout kam mám jít rodit. Krnov mám o kousek blíž ale slyšela jsem že ve Šternberku je to leší. Děkuji za rady.. 😉

cirrusa
18. lis 2013

@ninizoi asi by bylo lepší se podívat přímo do diskuzí jednotlivých porodnic. Já rodila dvakrát v Krnově (ten druhý porod mám popsán u sebe na fotoblogu), nemohu ale srovnávat, jelikož jsem ve Šternberku nebyla.

ninizoi
autor
18. lis 2013

Já se pokoušela to tam najít ale nic takového jsem tam nenašla a když ano tak to bylo před rokama což se mohlo změnit.
proto jsem sem dala dotaz. ale děkuji.

markitkap
3. led 2014

Byla jsem se dívat do porodnice ve Šternberku. záleží asi jak si představuješ porod. Já si dohodla schůzku s panem primářem, abych probrala své porodní přání. Byl ochotný, hned nabídl dva termíny. Tím vstřícný postoj ovšem skončil. Dorazila jsem i s manželem. Nepustil mě skoro ke slovu, rozebral jednotlivé body mého p. přání, způsobem, toto děláme toto neděláme. Na dotaz proč to nelze, jediná odpověď: "Jestli se vám to nelíbí můžete jet rodit někam jinam". Na dotaz ohledně plného bondingu - ano podporujeme - znamená to tedy, že mohu mít své miminko u sebe a vážení a měření proběhne až po dvou hodinách? - no to ne my ho tu zvážíme a změříme a pak vám ho zas dáme. Na dotaz proč mi přišla odpvěď, že to musí mít zapsané v systému. Takže super přístup. Pan primář to završil tím, že mě nepřijmou do jejich porodnice, jestliže nebudu mít test na streptokoka a jestliže jim nepodepíšu papír na příjmu, kde je mimo jiné souhlas s rutinním podáním oxytocinu po porodu k vypuzeni placenty. K tomu testu na streptokoka nutno dodat, že to asi byla nějaká doměnka pana primáře, protože já jsem neměla v plánu toto vyšetření nepodstoupit. Takže asi tak..Ještě bych asi měla dodat, že podle mé doktorky je pan primář jeden z těch lepších...V Krnově rodila loni moje sestra, byla velmi spokojena..Já osobně pojedu asi do Vyškova.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru